SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki DT/pods. s.33,38/ciąża s.45/powrót s.71

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 211282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Jestem


Miałam wrócić do dziennika już kilka dni wcześniej, ale ten miesiąc to póki co najgorszy i najbardziej pechowy

Na początku roku czasu na wypiski nie było, ale ćwiczyłam cały czas intensywnie, siłowy 3-4x w tygodniu, do tego wytrzymki, interwały, kompleksy sztangowe - tak w ramach zabawy
Miska częściowo na oko, ok. 150/50/250-280 Waga i pomiary stabilne

Od lutego wszystko zaczeło się sypać
Najpierw bardzo złe samopoczucie na kilka dni przed @, do tego stopnia że nawet nie byłam w stanie ćwiczyć. Ledwo wróciłam do treningów, to zaczeło mnie choróbsko łapać i znowu Off. Jak tylko lepiej się poczułam zaczełam ćwiczyć, niestety rozłożyło mnie znowu ale tym razem porządnie Pierwszy lekki trening po chorobie skończył się bardzo kiepskim samopoczuciem, na następny dzień dopadło mnie osłabienie, senność, mdłości i brak apetytu i tak trzymało kilka dni więc znowu wolne

W tym tygodniu troszke poćwiczyłam, nawet rower wyciągnełam zeby do pracy jeździc, ale udało się tylko raz, bo pogoda się zepsuła Apetytu nadal brak, nawet jak jestem głodna i mnie skręca w środku to niewiele jestem w stanie przełknąć. Rano poskubie troche placka owsianego a tak to jem głownie bułki i chleb z masłem, zupy z dużą ilością tłustej śmietany, soki warzywne i owocowe... poza tym jak nigdy nie piłam kawy z mlekiem tak teraz pije mleko z kawą
Koniec tego tygodnia koszmarny, najpierw niemiły incydent w drodze do pracy, a poźniej pojawiły się poważne problemy w pracy, przez co juz wogole nie chce mi się jesc i nie mam głowy do treningów, dlatego też nie odkopałam dziennika wcześniej tak jak planowałam.
Mam nadzieje ze jakos uda się to wszystko ogarniąć...
Na dodatek dokucza mi wyjątkowo długi pms, już od tygodnia boli mnie podbrzusze i cycki, a do @ jeszcze troche zostało.
Jakis pech mnie przesladuje Spróbuje chociaz treningi ogarnąć, bo do jedzenia zmuszac się nie będe, jak mi prawie wszystko w gardle staje

Narazie tyle narzekania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
To życzę, żeby to pasmo kłopotów już się skończyło, no i powodzenia, kibicuję jak zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
boli jak życie wygrywa, ale trzymaj się dzielnie

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225721
viki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki, trzymaj się dzielnie , dobrze Cię widzieć!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
Przeczytałam Twoje wszystkie dzienniki od deski do deski i byłaś jedną z pierwszych ''guru'' dla mnie dzięki czemu zdecydowałam się na założenie dziennika

Cieszę się że jesteś znów:) Kibicuję

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyszczuplenie nóg

Następny temat

Rekompozycja Ani :-)

WHEY premium