SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki DT/pods. s.33,38/ciąża s.45/powrót s.71

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 211369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
o no przynajmniej można sobie zupe zjesc o 2 w nocy i nikt nie powie, ze szalona
Dzielna jestes, trzymaj się :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Viki a jak mąż? Bo moja bratowa ma termin na 27 i mówiła, że brat nie daje po sobie poznać, ale jest strasznie zestresowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
rzabba no cos trzeba robić, nie da się cały dzień siedzieć albo leżec
bziu mam teraz 2 żołądki do wykarmienia, więc już nie wystarczają posiłki w ciągu dnia chciaz minusem jedzenie w nocy jest to, że się nie chce wstawac
carrramba mąż raczej z tych spokojnych i opanowanych, nie zauważyłam żeby się stresował doczekać się nie może

Jeszcze tydzień został do terminu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Jak to pierwsze dziecko - to zawsze jest wszystko nowe, zaskakujące, powodujące zamieszanie i jednak trochę stresu i obaw. Ale przynajmniej nie będzie nudy. A facet to w sumie tylko taki giermek rycerza w tej sytuacji. Trzymam kciuki. A dzieci są sensem życia - nie wyobrażam już sobie żeby ich nie było. Po najgorszym dniu potrafią dodać sił i poprawić humor. Takie prywatne źródło szczęścia i uśmiechu. Oczywiście nerwy też bywają - ale w sumie jakaś równowaga musi być.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Viki powodzenia To już ostatnia prosta i będzie dzidzia Potem tylko nieprzespane noce, zmęczenie, ale i dużo radości i szczęścia.
Jak Night pisał są lepsze i gorsze chwile obojętnie czy to maluszek czy już starsze dziecko. Ale jakie super uczucie kiedy dziecko (u mnie syn) mówi, że Cię kocha, przychodzi się przytulić, dać całuska, a do tego mówi, że jesteś super mamą czy tatą - nie do opisania i wtedy te gorsze chwilą odchodzą w niepamięć


Zmieniony przez - Nikki w dniu 2015-11-02 14:25:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35259
Ano wszystko prawda. Ja pamiętam, że chciałam wyskoczyć przez okno ze zmęczenia, o stresie w kwestii zdrowia małego nie wspomnę. Ale z perspektywy czasu myślę sobie: "nie było tragedii, może jeszcze jedno?" :D Dziś młody ma 18 miesięcy, robi się coraz bardziej kontaktowy (i charakterny też..stety/niestety) i daje mnóóóstwo radości. W każdym razie w chwilach zwątpienia/zmęczenia pomyśl, że to minie. I jeszcze tylko 18-26 lat i znów będziesz sama z mężem ;)

Normalnie siedzę jak na szpilkach i sprawdzam forum, czy to już:)


Zmieniony przez - huda w dniu 2015-11-03 18:51:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Trzymam kciuki! Dzielna silna babka jesteś,będzie dobrze

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Jestem
We wtorek, idealnie w terminie urodzil się maly Nie taki mały, bo prawie 3800g i przez to trochę problemów było.
Od wczoraj jesteśmy już w domu i ogarniam nowa sytuacje, w szpitalu trochę problemów z karminiem było, ale to przez polozne bo każda co innego mówiła i ogólnie jakis terror laktacyjny panował, zobaczymy jak będzie w domu na spokojnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Gratulacje Viki!

Dużo zdrowia i radości dla Was wszystkich!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyszczuplenie nóg

Następny temat

Rekompozycja Ani :-)

WHEY premium