SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] Trening i zdrowe podejście do diety by ryba266 fotki str. 63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
A ile już lecisz tym planem ? Może już czas na jakąś modyfikację planu i wówczas by się udało uszczknąć trochę czasu treningowego.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 2385 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22108
Oj długo, od września albo października. W między czasie były jakieś małe modyfikacje. Ja sie zastanawiam nad splitem 4 dniowym. Kiedys calkiem fajnie mi szlo na takim planie. Co o tym myślisz?

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
To jest jakiś sensowny pomysł można by spokojnie coś ciekawego ułożyć i pociągnąć kilka tygodni na nowym planie.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 1086 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 259961
Imho robisz za duzo cwiczen i serii do tego praktycznie wszystko lecisz stalym ciezarem. Zmniejsz objetosc, wprowadz np rampe jako metode progresji i powinno byc lepiej ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 2385 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22108
Wielkie dzięki za wszystkie rady. Mam gdzieś ułożonego splita 4 dniowego z którego korzystałem wcześniej. Muszę go troszkę pozmieniać i od przyszłego tygodnia na niego wskoczę.

DZISIEJSZY TRENING:


KOMENTARZ DO TRENINGU:
U mnie było dzisiaj 28*C i cały dzień robiłem na słońcu. Po pracy czułem się tragicznie, ale nie odpuściłem treningu. Jak zacząłem od klatki to było minus 5kg na sztandze. I myślałem że dalej będzie też tak słabo, ale jakoś jednak poszło. Mam nadzieję że wrócę jeszcze do 80 kg WL na tej redukcji.

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 

EDIT
Układam ten plan. Czy na jednym treningu (powiedzmy klatki) mogę zacząć od ćwiczenia z siłowym zakresem powtórzeń (5 powtórzeń) a w następnym ćwiczeniu zrobić np 10 czy 12 powtórzeń? Czy powinienem raczej trzymać się jednego zakresu w ramach jednego treningu?


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-05-09 22:03:25

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 3943 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80353
ja nie jestem ekspertem ale robiłbym w glównych bojach siłowo a reszte na zakresie 8-12

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
ggdf
Układam ten plan. Czy na jednym treningu (powiedzmy klatki) mogę zacząć od ćwiczenia z siłowym zakresem powtórzeń (5 powtórzeń) a w następnym ćwiczeniu zrobić np 10 czy 12 powtórzeń? Czy powinienem raczej trzymać się jednego zakresu w ramach jednego treningu?


A dlaczego niby nie mogl bys tego zrobic?Trenujesz tak jak Ci pasuje, wszystko zalezy jakie cele.

ps te 5x5 to rozumiem ze seria glowna?

Zrob tak jak pisal marsid. Czyli glowne cwiczenia rampa na 5-6 p.Zwieksz intensywnosc da to zupelnie nowy bodziec i skróci trening.

ps2 widziałem teraz cały plan-gora wg mnie przeładowana mocno w stosunku do dołu.
moze takie cos:
https://www.sfd.pl/[tren]_push_pull_4_x_w_tygodniu_-t1114308.html

ew góra dół - tez wrzucałem plan na forum.
pozdro


Zmieniony przez - krawat w dniu 2016-05-10 18:11:39

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 2385 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22108
No gdzieś obiło mi się o uszy, że nie powinno się mieszać zakresów siłowych i hipertroficznych jednej partii mięśniowej w ramach jednej jednostki treningowej. Dlatego pytam.
Dzięki za plan, ale jak sam piszesz masa i siła, a ja jestem aktualnie na redukcji Także ani jedno ani drugie hehe. Mam ułożonego splita i na nim chcę dociągnąć redukcję.
Odnośnie rampy od jakiego ciężaru powinno się ją zaczynać? Od 50% maxa danego zakresu powtórzeń? I dokładać około 10%?

DZISIEJSZY TRENING:


KOMENTARZ DO TRENINGU:
Dałem sobie konkretnie w pisd3, aż mi nie dobrze teraz Ale trening był konkretny, takiego mi brakowało. Łydki znowu progres

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266

Ps. Forum coś się rypie nie dostaję powiadomek


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-05-10 21:56:21

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
Np
5x5p
50% ciężaru z ostatniej serii
70%
80%
90%
100%

4x8p
50%
75%
90%
100%

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7057 Napisanych postów 63258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787429
Kombinacje z planem są nieograniczone, można zrobić jedno ćwiczenie na partię w zakresie 5 powt w rampie i do tego 2-3 ćwiczenia uzupełniające w zależności od partii. Trening będzie krótki i treściwy. Ewentualnie jakieś fajne metody intensyfikacji można dorzucić.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na silownie dla poczatkujacego

Następny temat

Plan do oceny ++

electro
Polecane artykuły