SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81072

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3233 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17300
No tytul tak osoba z nr 2 i 3 dostana info na meila po roku praktycznie i tyle :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11730
Ostatnio mam mega młyn (zresztą jak zawsze ) praca od rana do nocy, wczoraj kładłem się spać o 2 a dziś o 6 już na cardio z psiakiem


Przedwczoraj wpadły barki, dawno mi się ich tak dobrze nie trenowało, jak zrowiłem wyciskanie na suwnicy to po tym miałem ochotę wyciskać w górę wszystko co się da

Wyciskanie na suwnicy siedząc z klatki piersiowej 6x15-12
Wyciskanie na suwnicy zza głowy 4x12-10
Wyciskanie hantli na lekkim skosie 4x12-6
Unoszenie hantli bokiem w górę 4x12
Krzyżowanie linek wyciągu górnego 3x30-15

Brzuch - 3 ćwiczenia po 3x 20-10 powt.
Interwał 15 min na bieżni

Wczoraj nogi:
Prostowanie na maszynie 4x15
Przysiad ze sztangą 4x12-8
Leg Press na półwolnych szeroko 5x15-10
Leg press na maszynie jednonóż wąsko 3x12-10
Wykroki z linkami KINESIS 3x12-10
Uginanie siedząc 4x15-10
MC z linkami KINESIS 3x12

Cardio na rowerku z oparciem 50min

Dietka bez zmian:
1. Posiłek: 70g owsianych, 300ml białek jaj, cynamon, słodzik, 20g masła orzechowego i dziś miarka izolatu UNS dla zgęstnienia bo wody za dużo dałem - budyń owsiany
2. Posiłek: 55g makaronu spaghetti, 200g mielonego mięsa z kurczaka, podsmażona cebulka, pieczarki, passata pomidorowa
3. Posiłek: 55g kaszy gryczanej, 170g piersi z kurczaka, warzywa
Trening jak się uda
4. Posiłek: 55g kaszy gryczanej, 170g piersi z kurczaka, warzywa
5. Posiłek: 55g kaszy gryczanej, 170g piersi z kurczaka, warzywa
6. Posiłek: 400ml białek jaj, 1 duża tarta marchewka, słodzik, 40g masła orzechowego - budyń marchewkowy - wczoraj zrobiłęm na próbę i mega petarda smakowa, lubię dużo zjeść, zwłaszcza na kolację, więc to mnie ratuje do tego micha warzyw i mogę iść spać
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3233 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17300
Jej dalej krecisz po 50 min :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11730
Nawet i więcej wszystko bez zmian co do okresu przed zawodami Ucinam po 5min cardio z pierwszej i drugiej sesji, teraz na czczo lecę 35min i po treningu 30-35min, (lub wrzucam interwał 15min) Dieta bez najmniejszych zmian.

Jedynie w diecie zmieniła się ilość warzyw - idą znowu przemysłowe ilości jak na 2 tygodnie przed zawodami, potrafię po 5-6 kg zjeść bez problemu naprawdę sporo tego wpada, a najwięcej tartej marchewki do budyniu owsianego i omletów. Do tego wpadają dodatki jak ketchup i musztarda


Dziś ostatni trening w polce za 1h i o 16 wyjazd na tygodniowy urlop do Gerolstein w Niemczech Karnet tygodniowy na siłownię już jest, piesek do porannego cardio też już przygotowany

Jeszcze tylko posiłki na te 12h podróży przygotować i wyjazd
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3233 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17300
no udanego wyjazdu Ci zycze :D i odpuść sobie tam troszke jednak :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34564
Czemu akurat tam urlopik? Rodzina/ znajomi czy coś innego miała wpływ na taki wybór?
Fajnie, że nadal ' funkcjonujesz' na wysokich obrotach - przynajmniej wielorybim Czesławem się nie staniesz ;)

Jak zobaczyłam typa z kontroli to wiedziałam, że będzie ciekawie. Wiecie może kto jeszcze otrzymał specjalną nagrodę w postaci karteczki?:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11730
Witam po ponad tygodniowej przerwie

Urlop pełną parą hehe spędziłem go w Niemczech w Gerolstein - 1100km od Katowic, wczoraj wróciłem

Doris to był wypad do teściowej mieszka tam od jakiegoś czasu i nas zaprosiła ogarnęła mieszkanko w pełni wyposażone od sąsiadów swoich którzy od nas grosza nie wzięli, dla nich to był plus bo przynajmniej ktoś to mieszkanko wykorzystał

Okolica w jakiej mieszkaliśmy to kurort wypoczynkowy, górzyste klimaty, wody mineralne, gejzery etc.

W zeszłą sobotę wpadł ostatni trening w PL i wieczorem wyjazd, następnego dnia byliśmy na miejscu (niedziela).
Wprowadziliśmy się, zwiedziliśmy teren, załatwiłem karnet na siłownie od pn-czw.

W poniedziałek rano standardowo cardio na czczo z psiakiem, dziennie 4km z rana robiliśmy - 35min dreptania po górach wieczorem trening a później ostre ładowanie niemieckimi słodkościami

Dieta trzymana.... ale jako baza bo do tego wpadało sporo rzeczy Poniżej rozpiska, w zasadzie codziennie tak to wyglądało:

Cardio 35-45min na czczo
1. Posiłek: 2-3 bułki z piekarni z piersią z kurczaka / budyń owsiany
2. Posiłek: Restauracja: 8 euro za chińską restauracje - jesz ile chcesz - wiec było grubo, ryby w cieście, wołowina, kaczka w cieście, owoce, lody, mieszanki różnych mięs jak to w tego typu restauracjach, owoce morza - generalnie 3-4 duże talerze przynosiłem do stolika (Widać że Polak na wakacjach ) lub jak nie chińska restauracja to coś w stylu amerykańskiej, 18 euro za tak dobre jedzenie jakiego nigdy nigdzie nie jadłem, mix 3 mies - wołowina, kurczak, indyk - wszystko grillowane z ziemniakami, 500g mięsa w sumie. Za tą cenę uważam że za darmo (zwłaszcza na tamtejsze zarobki)
3. - 4. Posiłek: 150-170g piersi z kurczaka, ryż basmatii, warzywa
5. Posiłek: Grill: pierś z kurczaka/pstrąg/dorsz z pieczywem lub ziemniakami i warzywami
6. Posiłek: Łosoś/pstrąg + orzechy - pistacje/macadamia/nerkowce - jadłem na potęgę, po 250g nie raz

Do tego dziennie 1-2 kubki lodów Ben&Jerry o smaku masła orzechowego (te co u nas są w LIDLU w tygodniu Amerykańskim - tam dostępne w każdym sklepie!) na początku kupiłem w niedzielę 2 kubki w sklepie EDEKA za 6 euro jeden, masakra cenowa po przeliczeniu hehe, 12 euro ~ jakieś 50zł za dwa kubki lodów ale później znalazłem je z LIDLU za 2 euro za kubek i przez to wykupiłem od razu na cały tydzień 10 kubków

Słodycze wpadły w większej ilości w poniedziałek i w piątek wieczorem w sporej ilości, dziś już micha czysta, mimo że szafka pęka w szwach jeśli chodzi o słodycze które przywiozłem

Dziennie robiłem średnio 14km spacerów wg aplikacji Health z Samsunga, głównie intensywne spacery, średnia prędkość 5,5km po górach więc dość aktywnie, sylwetka oczywiście lekko podlana, ale do akceptacji waga lekko w górę, 76kg

Od tego tygodnia czyszczę miskę, wrzucam cheaty raz w tygodniu i idę w górę z jedzeniem. Cardio chyba jednak zostawię na stałym poziomie, jakoś dobrze się z nim czuję, wczoraj po 12h jazdy pierwsze co zrobiłem to poszedłem z psiakiem i żoną na 40min intensywnego cardio już po naszych okolicach, dziś z rana to samo, 35min spaceru.

Plan diety na najbliższy czas:

Cardio 35min
1. Posiłek: 90g owsianych, 200ml białek jaj, cynamon + dodatki i ewentualnie izolat UNS jak za rzadki budyń wyjdzie
2. Posiłek: 60g basmatii/gryczanej/makaronu, 150-170g piersi z kurczaka, warzywa
Trening
Cardio
40g izolatu UNS
3. Posiłek: 60g basmatii/gryczanej/makaronu, 150-170g piersi z kurczaka, warzywa
4. Posiłek: 60g basmatii/gryczanej/makaronu, 150-170g piersi z kurczaka, warzywa
5. Posiłek: 60g basmatii/gryczanej/makaronu, 150-170g piersi z kurczaka, warzywa
6. Posiłek: 400g białek jaj, 60g masła orzechowego
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34564
Zazdroszczee straaaaaaaasznie takiego odpoczynku aczkolwiek oczywiscie Ci sie należało jak psu buda. Mam nadzieje ze wypoczales maxymalnie i pokażesz nam jakies foty !;)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3233 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17300
Ja po jego odpoczynku bym musial 2 dni lezec :p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11730
Dziś zobaczyłem sie w lustrze w pracy... MASAKRA zlany jestem okrutnie po tym tygodniu teraz to wszystko wychodzi

Na treningu poszło full body i tak teraz będę trenować, wolne i duże ciężary

Wyciskanie leżąc 4x10-8
Wiosłowanie sztangą 4x10-8
Wyciskanie sztangi siedząc z klatki piersiowej 10-8
Podciąganie hantli 4x10-8
Podciąganie sztangi do brody szeroko 4x10-8

40g Izolaty UNS
cardio na rowerku 30min

Doris zdjęć nie będzie co najwyżej w koszulce plus jest taki że w końcu wasz rozmiar koszulki będzie dla mnie dobry
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Rabi Bikini Fitness

Następny temat

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

electro
Polecane artykuły