SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

NN feat. IHS czyli jak ze świniaka zrobić kociaka DT

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2789 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42013
Nie za mało masz kg w zawijaniu nachwytem? Jaki masz cel poprzez to ćwiczenie? Chcesz poprawić chwyt, czy chcesz żeby przedramiona lepiej się prezentowały?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21318
maxwell kilogramów tyle bo mam problemy z lewym nadgarstkiem to tak bardziej asekuracyjnie wychodzi, celem jest poprawa przedramion, bo o radykalna poprawe siły chwytu było by ciezko. Duzo pomagają tutaj martwe no i przymiezam się do kupna magnezji jak tylko wypłatę dostane bo jednak to jest całkiem inny komfort ćwiczenia- sztanga się nie ślizga, leze pewnie w łapach
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2789 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42013
Ale w czym problem masz z tym nadgarstkiem? Jakaś kontuzja czy coś takiego?
Ja od kilku tygodni robię zawijanie na 40-50kg na kilkanaście ruchów, i chce zobaczyć jaki będzie progres, jeżeli chodzi o chwyt.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 11363 Wiek 7 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 191614
maxwell Nomen ma problem z sobą boi się dokładać ciężaru.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2789 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42013
Wiem, pamiętam jak nomen jeszcze miał dziennik w początkujących, to coś podobnego było. Potem się chyba przekonał że bez ciężaru nie urośnie, tak było czy się mylę nomen?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21318
maxwell tak jak Wojtek pisze, to gdzies w głowie siedzi, strach przed cieżarem, że nie dam rady, że kontuzja etc. Chłopaki z siłowni na której ćwicze raczej to pogłębiają, robiąc np łydki 170kg jest kupe gadania ze sobie krzywde zrobie, doprosic sie o asekuracje to w ogóle strach- chociaz jest kilku którzy staną
Z nadgarstkiem to tak, że chyba kiedyś miałem jakieś złamania w tej łapce (chyba okolica łokcia i nadgarstka) stad problemy ze zgięciem grzbietowym dłoni, a raczej dysproporcja miedzy prawą a lewą
Ale skoro mówisz ze przedramie trzaskasz w granicach 40-50 to trza dołozyć!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2789 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42013
Słuchaj, kontuzje jak czytałem, łapią najczęściej właśnie przy ciężarze który wydaje nam się lekki, i nic nie waży. Do kontuzji nie trzeba ciężarów nie wiadomo jakich, kontuzja może Cie złapać jak będziesz głupią sztangę przenosił, więc o to bym się nie martwił. Tyle że wszystkie ćwiczenia musi poprzedzać rozgrzewka, o tym nie trzeba mówić.
Chłopaki z siłowni niech sobie gadają, to normalne. Zakładasz słuchawki na uszy i po problemie.
Ja 74kg leszcz takim ciężarem macham, to Ty powinieneś mnie na głowę bić! Dokładaj bo nic z tego nie będzie.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21318
To, że gadają to standard, jestem tam jedną z nielicznych osob która robi martwy i siady
Zmotywowałeś mnie, wróce z roboty to wprowadze male korekty do dzisiejszych zalożeń treningowych
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21318


Dzień 106

Praca, Trening, Praca przeplatane zwątpieniem w ludzi i ich obietnice. Na trening poszedłem mega naładowany złością z zamiarem zajechania sie... Prawie mi się udało...



A10

1 Wyciskanie skos dodatni 50/60/70/80kg x 5 +5 asekuracyjne przechodzące w negatyw
2 Przysiady 60/70/80/90/100kg x 6+4 asekuracyjne
3a Unoszenie bokiem 6/8/10/10kg
3b Wyciskanie sztangielek stojąc 10/15/20/20kg x6
4a Młotki 15/20/20/25kg
4b Prostowanie ramion 4/5/6/5szt
5 Wyc. dolny 3/4/5/4szt
6 Uginanie podudzi 3/4/5/5szt
7 Wspięcia na palce ze sztangą 130/150/170/190kg
8 uginanie nadgarstka podchwytem 20/30/40/40kg
9 brzuch
10 rozciąganie

2) miałem zaczynać od 60 bo niby inne ułożenie sztangi i tak dalej, guzik prawda! stać mnie na więcej wiec skończyłem na 100kg, ale czuje niedosyt i głód ciężaru w tym ćwiczeniu!
7) mega ćwiczenie, robiłem do upadku a łydki do tej pory napuchniete
9) trzeba coś pomyśleć bo brzuch sie przyzwyczaił do tych ćwiczeń co teraz robie.

Kilka filmów do oceny techniki, musze zmienić ustawienie kamery bo np w siadach mało widać.











Rano alliofil 1kaps, 2g o3, 1 kaps żeń szeń
Na noc 1kaps magnezu
Przed tren. 10g BCAA, 2 kaps BS
Po tren.20g Glutaminy, 3g wit. C, 50g Pure Whey



I 300g wieprza, 30g orzechów
II 200g makreli
III 6jaj

Trening

IV 50g Pure Whey, Pomarańcz
V 300g wieprza

NAPARY

Rano kawa z kakaem
W trakcie dnia mieta, pokrzywa, herbata
Po tren. melisa,cynamon
Na sen melisa



...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2789 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42013
Jakie ćwiczenia wykonujesz na brzuch?

Jeszcze przyjdzie czas

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpadka dopingowa Justyny Kowalczyk?

Następny temat

NABÓR DO TESTU 50/50 KOBIETY IRON HORSE SERIES

electro
Polecane artykuły