Nie za mało masz kg w zawijaniu nachwytem? Jaki masz cel poprzez to ćwiczenie? Chcesz poprawić chwyt, czy chcesz żeby przedramiona lepiej się prezentowały? 

Jeszcze przyjdzie czas
Ilość wyświetleń tematu: 63812

Jeszcze przyjdzie czas
no i przymiezam się do kupna magnezji jak tylko wypłatę dostane bo jednak to jest całkiem inny komfort ćwiczenia- sztanga się nie ślizga, leze pewnie w łapach 
Mój dziennik-
http://www.sfd.pl/DT_Mr._Bastard_Project.-t1047550.html
Jakaś kontuzja czy coś takiego? Jeszcze przyjdzie czas

Jeszcze przyjdzie czas

Mój dziennik-
http://www.sfd.pl/DT_Mr._Bastard_Project.-t1047550.html

Jeszcze przyjdzie czas

Mój dziennik-
http://www.sfd.pl/DT_Mr._Bastard_Project.-t1047550.html

Mój dziennik-
http://www.sfd.pl/DT_Mr._Bastard_Project.-t1047550.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły