SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NN feat. IHS czyli jak ze świniaka zrobić kociaka DT

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Łyżeczka kawy + łyżeczka kakao, zalewam gorącą wodą. Odstawiam na chwilkę dwie bo nie lubie pic gorącej kawy, a taka letnia gorzka czarnulka mi bardzo dobrze rano wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
do kubka wrzucasz kawę i kakao i zalewasz wodą. Ja tak robię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12240
ale Panowie chodzi mi o cel :) Bo że smakuje dobrze, to się domyślam i jutro rano z pewnością wypróbuję. :)

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Aż sobie jutro spróbuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
cel jest taki jak Nomen napisał, poza smakeim oczywiście.
Ja już teraz nie wyobrażam sobie życia bez kakałka. Kakao + słodzik = przyjemniejsze przechodzenie redukcji :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12240
kurde nie zaczaiłam tamtego posta. Dzięki za info. Przyda się z pewnością, bo kawy pochłaniam chyba ostatnio zbyt duże ilości. ;) Pozdrawiam!

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
im więcej kawy pijesz, tym słabiej działa. O tym wiesz i nie zapominaj

btw. elegancki nick
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12240
wiem o tym doskonale, dlatego staram się chociaż co jakiś czas odstawiać ją w ogóle. Generalnie ja powinnam jej unikać całkiem, ale to już inna historia, bo się spam robi koledze w dzienniku.

btw. dzięki! ;)

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Taki spam to nie spam, zreszta dziennik od kilku dni jest nieczynny ale mam nadzieje, że jeszcze dzisiaj będe mógł was zaprosić do nowego tematu

A skoro temat kawy jest poruszany to polecam sprawdzić jeszcze mieszanke kawa, pieprz i imbir
Z drugiej strony zastanawiam sie nad spróbowaniem yerby, ale to jak wypłata na koncie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12240
pieprz i imbir? Skąd Ty takie mieszanki bierzesz? ;) Szczerze mówiąc, od jakiegoś czasu staram się (jeszcze mi to nie wychodzi:D) pić kawę bez żadnych dodatków tylko przed treningiem, żeby spotęgować pocenie i na treningu mam masakre:) I zastanawiam się, czy jak wymieszam ją z kakao to będzie podobny efekt.

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpadka dopingowa Justyny Kowalczyk?

Następny temat

NABÓR DO TESTU 50/50 KOBIETY IRON HORSE SERIES

WHEY premium