SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Karolcia85 - redukcja

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28
Hej,
na początek trochę o mnie...Mam 30 lat, ćwiczę lat 11, siłownia - 4 lata. Swojego czasu totalna korba na punkcie fitnessu - od jogi po spinning. Dopiero w tym roku przyłożyłam się solidnie do diety z kartką w ręku i wagą w kuchni:) W końcu spełniłam marzenie o widocznych mięśniach brzucha...od sierpnia robię tzw. masę. Dziwnie się z tym czuję trochę pękato ;p jeszcze tydzień i zaczynam redukcję. Podobno z każdą kolejną jest łatwiej i efekt jest lepszy. Zobaczymy....:)
wzrost 181 cm
waga 70,9 kg
obw. kl. piers. - 95 cm
obw. pasa – 75 cm
obw. biodra – 92 cm
obw. uda – 54 cm
obw. Łydki – 37 cm
obw. biceps – 29 cm
Poniżej dwie fotki. Pierwsza – stan obecny, druga maj 2015. Chcę żeby było lepiej niż w maju  Trzymajcie kciuki .


Dzisiaj niedziela – dzień odpoczynku. Poświęcam ją na stanie przy „garach”. Zwykle gotuję na tydzień „ z góry” ( mam tutaj na myśli część mięsną i warzywną posiłku, ryż czy ziemniaki robię na bieżąco). Pracuję od 9 do 17, później trening do tego obowiązki domowe, dlatego niedziela jest dla mnie idealnym dniem, żeby ogarnąć menu ;p Nie jest ono zbyt urozmaicone, ale nie o to chodzi. Jak mam wenę to eksperymentuję z nowymi smakami.
Dzisiaj robię drobiowe kotlety z pieczarkami i szczypiorkiem, do tego mieszanka warzyw – sałata lodowa, pomidory, papryka, ogórki kiszone, trochę octu balsamicznego i pieprz.
Pieczarki kroję w kostkę, wrzucam do garnka, wlewam troszkę wody i duszę. Mielone mięso z piersi kurczaka przyprawiam czosnkiem, papryką słodką, ostrą, kurkumą, chili, pieprzem cayenne i papryka jalapeno – lubię ostre dania , czytałam że ostre przyprawy posiadają kapsaicynę, która wpływa na spalanie tanki tłuszczowej. Dzielę na porcje – 100 gr każda, dorzucam troszkę pieczarek i siekanego szczypiorku. Dłonie moczę w zimnej wodzie, żeby mięso nie kleiło się do rąk. Formuję kotlety i wrzucam na dobrze rozgrzaną patelnię, bez żadnego tłuszczu, nie używam również PAM-u. Na wolnym ogniu 5 minut z jednej, 5 minut z 2 strony i gotowe.



Czas na węgle. Do każdego posiłku daję 50 gr brązowego ryżu, raz dziennie mogą to być ziemniaki – 200 – 220 gr. Dobrze je myję, wycieram, kroję w plasterki, układam na papierze do pieczenia posypuję świeżo mielonym pieprzem, troszkę soli i piekę w piekarniku. W połączeniu z keczupem (Kotlin 60 %) i ogórkami kiszonymi dla mnie pychaaaa. W dzień treningowy ziemniaków jem 250 gr przed treningiem, a w posiłku potreningowym 65 gr basmati. Czasami robię sama sos pomidorowy….jak będę robić wrzucę przepis. Tyle na dzisiaj, pogoda piękna, słońce świeci…rolki czekają  pozdro 
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28
Hej,
pogoda nastraja ....ale do tego żeby zasiąść przed TV i wrąbać karton lodów ;p
Najważniejsza samomobilizacja:)

Dzisiaj były plecki i 35 minut aerobów

Trening – plecy:
- przyciąganie drążka na szeroko do klatki siedząc, 3-4 serie po 10-12 (30-35 kg)
- przyciąganie drążka wyciągu na szeroko do karku siedząc 3 serie po 8-12 (35-40 kg)
- wiosłowanie w pochyle tułowia 3 serie po 10-12 (40 kg)
- wiosłowanie siedząc do brzucha, 2 serie po 10-12 (na maszynie 50 kg)
- unoszenie tułowia – ławka rzymska, 3-4 serie po max., w dłoniach 10 kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 262 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1237
Witamy w dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28
No to lecim ostatni tydzień tuczenia.
I posiłek – owsianka 70 gr, zalewam wrzątkiem dorzucam 30 gr odżywki białkowej. Preferuję smaki mleczne. Obecnie ciasteczko, wanilia i marcepan  do tego 150 gr owoca. Teraz sezon jabłkowo-gruszkowy, więc korzystam. Plus 2 kapsułki omega 3. Do pracy zabieram ze sobą 3 pojemniki, I i II – po 50 gr brązowego ryżu, 100 gr mięska , warzywka (dodatkowo do jednego z pojemników daję 2 łyżki oliwy z oliwek), w III pojemniku (przedtreningowy) mam 250 gr ziemniaków. Tak na marginesie powinnam na masę kupić większe pojemniki ;p Ciężko to wszystko upchać.


Poniedziałek to międzynarodowy dzień robienia klaty + bareczki i brzuch:
- Rozpiętki 4 serie po 10 – 12 powtórzeń
- wyciskanie hantli leżąc 3 serie po 10 – 12 powtórzeń
-Wyciskanie hantli stojąc nad głowę – 3 serie po 8 – 12 powtórzeń
- unoszenie rąk z hantlami na boki stojąc – 3 serie po 10-12 powtórzeń
- unoszenie rąk z hantlami do przodu na przemian 3 serie po 10-12 powtórzeń
- unoszenie hantli w pochyle tułowia – 2-3 serie po max.
Jeżeli chodzi o brzuch to robię 6 serii na maxa –unoszenie nóg, leżąc na ławce, brzuszki na ławce , zwykle w dłonie biorę 5-10 kg talerz.
Na koniec 25 minut aerobów. Wybieram bieżnię bo kocham biegać :D

Ostatni, 6 posiłek – 30 gr odzywki białkowej + 40 gr masła orzechowego lub midałów.


Dobranoc.



Zmieniony przez - karolka1985 w dniu 2015-10-05 21:52:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 262 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1237
kolorowo w pojemnikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28
Dzisiaj plecki + bebzonek
Śniadanko:

Ta wersja odpowiada mi najbardziej, bo jest najszybsza. Raz na jakiś czas (przeważnie jak z rana robię trening) robię placek, który składa się z 4 białek, żółtka, 40 gr owsianki, 30 gr mąki razowej żytniej – typ 2000, łyżeczki kakao . Wszystko wrzucam do miski, blend uje i smażę. Placek jest bardzo sycący.
Trening – plecy + brzuch:
- przyciąganie drążka na szeroko do klatki siedząc, 3-4 serie po 10-12
- przyciąganie drążka wyciągu na szeroko do karku siedząc 3 serie po 8-12
- wiosłowanie w pochyle tułowia 3 serie po 10-12
- wiosłowanie siedząc do brzucha, 2 serie po 10-12
- unoszenie tułowia – ławka rzymska, 3-4 serie po max., w dłoniach 5 kg
- brzuch dowolne 6 serii
Po zrobieniu dzisiejszego treningu aż mnie szczypie między łopatkami ;)
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 262 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1237
Jesz tylko śniadanko czy coś w ciagu dnia też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28
co Tyyy na samym śniadaniu bym nie pociągnęła długo ;p

6 posiłków

DNI TRENINGOWE
I - owsianka 70 gr +białko 30 gr + owoc 150 gr
II, III - 100 gr mięska (ryby, drób, rzadziej wołowina) 50 gr ryżu brązowego + warzywa + 2 łyżki oliwy z oliwek do jednego posiłku
IV - p. przedtr. - do mięsa i warzyw dorzucam zamiast ryżu 250 gr ziemniaków
V - po tr. - mięso+warzywa + 65 gr basmati
VI - 250 ml wody + 30 gr białka + 40 gr masła orzechowego lub migdałów

DNI NIETRENINGOWE
I i VI posiłek jak wyżej
II, III, IV i V w sumie też... tylko do każdego 50 gr ryżu brązowego, ewentualnie od 200 - 220 gr ziemniaków ale tylko do jednego posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 262 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1237
i wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28
:) Środa - akcja regeneracja...

Dzisiaj dzień nietreningowy
I posiłek - 70 gr owsianki+30 gr białka+ 150 gr jabłka, 2 kapsułki omega 3, zielona herbata
II, III, IV i V posiłek - 100 gr kury, 50 gr brązowego ryżu, warzywa. ( do jednego z posiłków 2 łyżki oliwy z oliwek )
VI posiłek - 250 ml wody + 30 gr białka, 40 gr migdałów

Czasami zamiast kury robię łososia. Na plastrach pomidora układam łososia, posypuję tymiankiem i pieprzem. Piekę 7 minut w nagrzanym piekarniku. Do tego ziemniaki w skórce, pokrojone w plastry. Również pieczone w piekarniku. Do tego ogórki kiszone. Pychaaaa!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 262 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1237
łosoś i ziemniaczki coś pysznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Pieknie wyglądają te posiłki :)

Iron Horse Series Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Doping w MMA"

Następny temat

Dziennik Treningowy- SzaroUek

WHEY premium