SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NN feat. IHS czyli jak ze świniaka zrobić kociaka DT

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
wojo zmc
IGM
Jak już musisz jeść to jedz jogurt naturalny z wkrojonymi owocami bo dobrze wiesz, że 'owocowy' nawet obok owoców nie leżał, sam cukier. Tak przy okazji, lecisz na ketozie i robisz jakieś ładowania ? Bo nie widzę u Ciebie węgli nawet po trenie


Popatrz ile on ma tłuszczu uważasz że ładowania będą odpowiednie ?
Wystarczy cheat meal


I on własnie wypada disiaj zamówienie juz zrobione także po treningu wpadnie coś dobrego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Tylko potrenuj ostro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Dzisiaj zestaw A (siady, składanka na barki, seria łączona na łapy, skos, dowale do tego szybka rozgrzewke na worku i zminimalizuje przerwy) Powinno być Si
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Żadnej rozgrzewki na worku , jak dobrze nie umiesz wyprowadzać ciosów tylko krzywdę sobie zrobisz. Chodzi mi głównie o nadgarstki przy twoim szczęściu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318


Dzień 19

Cóż za cudowny dzień, od rana nastawienie że musi byc dobrze i tak było Dogadałem szczegóły wywiadu, bardziej termin ale może być ciekawie i to bardzo
Nabralłm mocy i poszedłem na trening, już wczesniej ludzie z klasy na pracowni powiedzieli ze znacząco schudłem (dzisiaj waga ciut ponad 115kg), chłopaki z siłowni to potwierdzili, a to motywuje, strasznie motywuje



A55

1 Wyciskanie skos dodatni 60/65/70/75/80kg
2 Przysiady Przednie jw
3a Unoszenie bokiem 6/8/10/10/15kg
3b Wyciskanie sztangielek stojąc jw
4a Młotki8/10/15/20/25kg
4b Prostowanie ramion2/3/4/4/5szt
5 Wiosło jednorącz na wyciągu dolnym2/3/4/4/5x4szt
6 Uginanie podudzi2/3/4/5/6szt
7 Wspięcia na palce60/80/90/100/110kg
8 uginanie nadgarstka podchwytem2/3/4/5/5
9 spięcia brzucha na skosie ujemnym 2serie z ciężarem ciała, 3 z talerzem 10kg

Był rozkaż że trening ma być jak trening wiec sie staralem siła poszła strasznie do przodu, czuje to. W skosach ostatnia seria na 3 samodzielne ruchy, pozostałe dwa z pomoca kolegi, siady samodzielnie z pełnym darciem mordy, przerwy w większości serii tylko na zmiane ciezaru lub łyk Bcaa i notatke. Chociaz niestety czasami trzeba bylo czekać na stanowisko.
Koszulka po treningu miala piekny żywy zielony kolor- a była lekko wyplowiała



RanoGarlicin 1kaps
w 2gim posiłku 2g o3
Przed i w trakcie tren. 10g BCAA
Po tren.20g Glutaminy, 1tabs wit. C
W ostatnim posilku 2g o3



I 200g szynki wieprzowej, 30g orzechow
II 200g szynki wieprzowej
III 5 jaj

TRENING

IIICHEAT MEALw postaci domowych pierożków z serem

NAPARY

Rano kawa z kakaem
W trakcie dnia mieszanka trawienna
Przed tren. kawa, 1/4 łyżeczki imbiru i pieprzu
Po tren. melisa,cynamon
Na sen melisa

Miałem chętkę na duszoną wieprzowinke, więc raniutko wyladowąla na patelni, najpierw podsmazyłem z dodatkiem przypraw, potem razem z cebulką i pieczarkami poszła do duszenia. Pycha!
Potem przed tren, jajka obijanie się i konkretny trening bo wiedziałem ze czeka mnie dyspensa. Wróciłem do domu i stanąłem jak wryty, trzeba czekać- co za ulga, mogło pierożków nie być i trzeba by sie ratowac nalesnikami . Poczekałem i wszamałem je ze smakiem. Od bardzo dawna mała miseczka pierogów mnie tak nie napchała jak dzisiaj i nigdy mi nie sprawila takiej frajdy Teraz oprócz dobrego samopoczucia czuje przyjemne ciepło rozchodzace sie po organiźmie, warto było pracować te dwa tygodnie dla tej chwili
Na zakończenie kilka fotek z szamy, nie jest to tylko dzisiejsza tylko co ciekawsze fotki















Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2013-02-01 21:30:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
wojo zmc
Żadnej rozgrzewki na worku , jak dobrze nie umiesz wyprowadzać ciosów tylko krzywdę sobie zrobisz. Chodzi mi głównie o nadgarstki przy twoim szczęściu.


tego rozgrzewka nie nazwe, bardzie to kilka lekkich kombinacji trwających z dwie minuty maks. Ze mnie raczej fight'er nie bedzie



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
NomenNescio

potwierdzam , po co ten worek ? jeśli kiedyś z minimum 0,5-1 rok boksowałeś to OK , ale takie walenie cepów , bez podstaw wyprowadzania ciosów więcej złego może przynieść niż dobrego .

a. złe nawyki i nawet jeśli kiedyś dla przygody pójdziesz na boks będziesz walczył z nawykami zamiast się rozwijać .
b. Po wywalasz nadgarstki j/w zostało napisane i będzie przerwa od docelowego treningu , albo i stawy łokciowe .

a po co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
może źle napisałem, to była akcje jednorazowa, kilka takich códów na kiju i dziękuje. Jestem swiadom że bez dobrego przygotowania technicznego nie ma po co sie na to rzucac. To tak jakby od razu po obejrzeniu szeregowca ryana iśc na wojne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318


Dzień 20

Dzień przebimbany, a plany byly konkretne, jedyne co to ruszylem sie z referatem. W kazdym badź razie jutro czeka mnie troche nauki plus bardzo ważna rozmowa, także jeżeli moge prosić to trzymajjcie kciuki




Dzisiaj interwaly rozgrzeweczka w lekkim truchcie, skipy, rotacje do wewnatrz, do zewnatrz, wykroki i jedziemy:
15sek biegu na max/45sek truchtu x 10
szybkość ograniczała troche chlapa i snieg, przez co podłoze wg mnie niepewne bylo a nie chciałem sobie zrobic krzywdy wiec ostroznie wszystko. Po 4 razie juz czułem płuca ale uparlem sie i zrobiłem 10 razy, w przyszlym tygodniu postaram się wiecej



RanoGarlicin 1kaps
Po interwalach 1tabs wit C
W ostatnim posilku 2g o3



Interwały

I 200g makreli, 30g orzechow
II 200g szynki wieprzowej
III 200g szynki wieprzowej

NAPARY

Rano kawa z kakaem
W trakcie dnia mieszanka trawienna
Po tren. melisa,cynamon
Na sen melisa

Wieprzowiny ciąg dalszy, trzeba będzie zacząć kombinować gulasze bo nudzi sie suche mieso. Zresztą brak apetytu na miecho a ciągnie do tego co nie powinno (pierożki, zapiekanka z makaronem czy sałatka z majonezem) jednak sie nie dałem i jadłem to co miałem zjeść wiec odpuściło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318


Dzień 21

Mało apetytu bo denerwowałem sie przed rozmową, ale jest ok. Nawet bardzo. Jeden z osobistych celów zrealizowałem, czyli moge realizowac pozostałe dwa. Jestem przeszczesliwy



RanoGarlicin 1kaps
W ostatnim posilku 4g o3, 1 kaps wit C



I 5 jaj, 100g wieprzowiny, 30g orzechow
II 300g wątróbki
III 300g wątróbki

NAPARY

W trakcie dnia mieszanka trawienna
Na sen melisa

Malo posiłków przez nerwy, zjadłem coś rano i dopiero popołudniu mogłem cos zjeść. Jutro czeka mnie chyba kombinowanie z posiłkami bo nie zdążyłem zrobić dzisiaj zakupów, wiec rano trzeba leciec do sklepu po szybkie zakupy a po szkole ogarnac miesa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpadka dopingowa Justyny Kowalczyk?

Następny temat

NABÓR DO TESTU 50/50 KOBIETY IRON HORSE SERIES

WHEY premium