SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NN feat. IHS czyli jak ze świniaka zrobić kociaka DT

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak Ci smakują kurze serduszka? bo tez planuje zakupic, ale cos nie mam przekonania... smak ok, lepsze od wątróbki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
serca sa eleganckie, tylko trzeba krew wypłukać bo jest gorzka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
jeżeli chodzi o serduszka to do smaku trzeba sie przyzwyczaić, są lekko gumowate ale jedzac zapomina sie o tym. Jeżeli chodzi o krew to staram się je płukać ile tylko sie da, najczesciej 2/3 razy je mocze i sa git
bardzo dobre jeżeli kasy na jedzenie mało, a wątrobka sie przejadła

właśnie zjadłem zapiekanke mięsną w smaku przypomina farsz z gołąbków. Jedyny błąd jaki zrobiłem to to że za grubo pokroiłem warzywka. Nie lubie w mięsie cebuli, a papryka to już w ogóle a tu ja wyraźnie czuć. Następnym razem spróbuje to poprawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Wrzucaj fotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Jutro będzie bo teraz klade się spać, a napiekłem z kilograma miesa także cały dzień szamy. Jeszcze z jakimis warzywkami do tego pokombinuje
Zresztą jutro moje kochane interwały i chce co najmniej podtrzymać wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Spróbuj z podrobów zrobić pasztet i z selera marchwi i jajek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
myślalem o tym, musze jakiś przepis znaleźć na niego chociaż patrzac na tą zapiekanke, nie jest to wcale trudne
dzisiaj interwały zrobilem lajtowo, tylko 12 obwodów i mała różnica, zamiast odruchu wymiotnego czuć niedosyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
To widać słabo je zrobiłeś:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
noo poddałem sie przy 12 nie wiem po co i na co... ale odkuje to nastepnym razem

sprawdź PW zaraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318


Dzień 33

W miare aktywny dzień. Popołudniu kregle ze znajomymi, i do wieczora u kumpla w domu, akcja spontan wiec nie mialem ze sobą jedzenia i trzeba było kombinować.
Kupiem tez eleganckie buciki na wiosne bo stare są w opłakanym stanie



Rozgrzewka: trucht, wieloskoki, dogrzewanie stawów (w prawym biodrze coś tak jakby przeskakiwało), rozciąganie.

12/13 obwodów 15 sek biegu na maxa/45sek truchtu

Skomentuje to krotko- mozna było dać z siebie więcej.



Rano1 kaps alliofil
Po treningu 1tabs wit. C
w 2 i ostatnim posiłku 2g o3



I 200g pieczeni, 30g orzechow
II 200g pieczeni
III 200g schabu
IV 200g ryby

NAPARY

Rano kawa z kakaem
W trakcie dnia mięta, zielona herbata
Po treningumelisa z cynamonem
Na sen melisa

Dwa ostatnie posiłki kombinowane z tego co kumpel miał w lodowce i z tego co w sklepie kupiliśmy po drodze

Pieczeń z fasolką:

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpadka dopingowa Justyny Kowalczyk?

Następny temat

NABÓR DO TESTU 50/50 KOBIETY IRON HORSE SERIES

WHEY premium