SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NN feat. IHS czyli jak ze świniaka zrobić kociaka DT

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318


Dzień 71





W szkole max pracowni, masaż przy rwie kulszowej, teoria i znowu pracownia. Do domu wrociłem głodny, i tylko na godzinke, szybka kawa zebranie rzeczy i na trening



B15

1 Wyciskanie od czubka głowy 40/50/60/65kg x12 +3 asekuracyjne
2 Podciąganie do brody dolna część ruchu30/35/40kg
3 DL80/90/100kg
4 WL50/60/70kg *10 + 2 asekuracyjne przechodzące bardziej w negatywy
5 Ściąganie drążka wyc. górnego 4/5/6szt x6 +6 negatywów
6 Francuskie wyciskanie leżąc20/25/30kg x 12
7 Prostowanie nóg5/6/7szt
8 Wspięcia na palce 110/130/150kg
9 Zwijanie przedramion nachwytem 15/20/20kg
10 scyzoryki
11 Rozciąganie

Psychika głownie nastawiona na martwy i na te 100kg w wysokim zakresie powt. zawalczyłem i zyskałem to co mialem zyskać
Chciałem nagrać tez jedno z ćwiczen ale nikt nie chciał pomóc mimo duzej ilości osób na siłowni. Kiszka troszkę ale coż...



Rano1 kaps Alliofil, 2g o3
przed treningiem 10g BCAA
Po treningu 3g wit. C, 20g Glutaminy
Na noc 1 kaps magnezu



I 250g wieprzowiny, 30g orzechow
II 200g serka wiejskiego
III 300g ryby

TRENING

IV 5jaj, 50g wieprzowiny, 100g sera

NAPARY

Rano łyżeczka kawy z łyżeczka kakao
W trakcie dnia mieszanki trawienne
Przed treningiem łyżeczka kawy z 1/2 łyżeczki pieprzu i imbiru
Po treningu melisa z 1/4 łyżeczki cynamonu
Na sen melisa

Dzisiaj niestety bez jakichś konkretniejszych fotek, ale postaram się to nadrobic jutro. Tymczasem zabieram się za pracę, jutro wychodzi kolejny artykuł z czego się bardzo ciesze, ruszył mój autorski projekt wiec jest dobrze, na nadmiar czasu nie narzekam- trzeba wstawac pół godziny wczesniej ale warto

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
To mówisz że mięta aż tak dobrze wpływa u Ciebie na trawienie?

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318


Dzień 72

Szkoła, pracownia masażu, anatomia i później małe sprawy. Wkurzony jestem bo założyłem nowe buty i pięte mi obtarły do krwi także siemano. No i wstawanie o 5:30 mi służy



INTERWAŁY

12x 25sek biegu/ 35sek truchtu poprzedzone rozgrzewką w postaci truchtania, skipów, wymachów i rozciągania.
Dałem z siebie wszystko, ostatnie dwa obwody bardziej w postaci walki psychicznej bo ciało protestowało. Odruch wymiotny powrócił więc jest chyba ok



Rano1 kaps Alliofil
Po treningu 3g wit. C
Na noc 1 kaps magnezu, 4g o3



I 250g wieprzowiny, 30g orzechow
II 5jaj, 100g wieprzowiny, 100g sera zołtego
III 400g serka wiejskiego
IV zaraz coś zjem bo dopiero do domu wróciłem i głodnym strasznie

NAPARY

Rano łyżeczka kawy z łyżeczka kakao
W trakcie dnia mieszanki trawienne
Przed treningiem łyżeczka kawy z 1/2 łyżeczki pieprzu i imbiru
Po treningu melisa z 1/4 łyżeczki cynamonu
Na sen melisa

Tak mieta działa na mnie bardzo dobrze
pije jeden duży kubek po śniadaniu i nie czuje się niewiadomo jak wzdety, jestem zadowolony


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318


Dzień 73

Dzień wyjęty z życiorysu, zero siły, energii i pozytywnego myślenia.
Musiałem odpuścić trening przez problemy w pracy. Chodzę jakiś rozkojarzony, rozbity.



Rano1 kaps Alliofil
Na noc 1 kaps magnezu, 2g o3, 3g wit. C



I 250g makreli, 30g orzechow
II serek wiejski
III 200g piersi z kurczaka, 25g masła
IV 6jaj, 150g wieprzowiny

NAPARY

Rano łyżeczka kawy z łyżeczka kakao
W trakcie dnia mieszanki trawienne
Na sen melisa






Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2013-03-27 22:23:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Nie tylko ty rozbity taka pogoda...
Głowa do góry i nie poddawaj się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Staram się jak tylko mogę, jutro interwały chce docisnąć na 15 obwodów, a w piątek tak jak Antos radził 130kg do odcięcia. Może to jakoś psychikę podbuduje bo wkrętki mam takie, że szkoda gadać. Przydało by się tak za tydzień dwa pogadać sensownie Wojtku o niedalekiej przyszłości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318


Dzień 74

Praca, trening, skarbówka, praca. Tak wygladać ma w skrócie mój dzisiejszy dzień.
Znalazłem jedna z przyczyn mojego rozbicia, także nie mogę doczekać się jutrzejszego treningu na siłowni...



Rano1 kaps Alliofil
Po tren. 3g wit.c
Na noc 1 kaps magnezu, 2g o3



I 5jaj, 50g sera
II 4 jaja,
III 200g ryby
IV 200g wieprzowiny

NAPARY

Rano łyżeczka kawy z łyżeczka kakao
Po tren melisa + cynamon
W trakcie dnia mieszanki trawienne
Na sen melisa

Od wczoraj ból brzucha, mięta nawet nie pomaga, a jakiekolwiek jedzenie nie wchodzi. Mam nadzieje że do jutra przejdzie.
Jutro cheat, w planie jakaś zapiekanka/ sałatka z makaronem. A co wy byście polecili?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
Kończe niedługo 2 cykl na FBW, chciałbym od kolejnego podejścia wprowadzić pewne zmiany. Odświeżyć trening tak jakby, no i odciązyć środe bo czasowo nie wyrabiam z konczeniem zajec o 16, treningiem i pracą. Dlatego pomyślałem o HBW 4xw tygodniu. Chciałbym to oprzeć o wielostawy (głównie wyciski, siady, martwe, wykroki, poręcze i drażek w formie negatywów) oraz dodac do tego serie łączone.
Do suplementacji doszedł by jakis spalacz albo nawet i dwa spalacze, plus treningi z partnerem treningowym żeby jeszcze bardziej nakrecić moją słaba psychikę.
Co wy na to? to jest narazie taki wstępny zarys tego co chciałbym zrobic. Wszystko się okaże po małym podsumowaniu przejściowym za pare tygodni

Gdzieś mi udciekła zakładka trening: Otoż poszło dzisiaj 15x 25 sek biegu/35sek truchtu poprzedzone rozgrzewką w postaci truchtu i skipów. Starałem sie dać z siebie max w przyszłym tygodniu sprawdzenie i mam nadzieje ze podbicie do 30/30

Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2013-03-28 17:25:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Stwierdzam że Ty lubisz kombinować dalej, jestem jak coś w zmc.

Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2013-03-28 21:59:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
rób grupę raz w tygodniu, bez kombinacji. O wiele lepiej na tym wyjdziesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpadka dopingowa Justyny Kowalczyk?

Następny temat

NABÓR DO TESTU 50/50 KOBIETY IRON HORSE SERIES

Wiecej