SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NN feat. IHS czyli jak ze świniaka zrobić kociaka DT

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
nie wiem dlaczego ale nienawidzę tej rijany, działa ma na nerwy jakoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
oj tam, chciałem cos spokojniejszego i to pod rękę w poniedziałek akurat wpadło
mam mały problem, w głowie tylko "jeść, jeść, jeść" na zmiane z "trening, trening, trening" chyba porady woja obudziły we mnie bestie która dobry rok uśpiona czekała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318




Staram sie staram a efekty tego starania już za pare tygodni

Jeżeli mowa o kociakach to:

https://www.sfd.pl/IFBB_Pro_Holly_Beck-t925273.html

https://www.sfd.pl/Ashley_Horner_WBFF_Pro-t925714.html

Z pozdrowieniami od wujka N.N

Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2013-03-09 15:23:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318


Dzień 54

Jeden z takich nijakich dni, w świadomości jest jak duzo materiału mam do ogarnięcia ale tak na prawde nie chce z tym nic zrobić. Postanowiłem że w nocy wszystko nadrobię niema tego dużo więc dam rade. BTW filmik w poście wyżej niesamowicie motywuje i zapada w pamieć



Rano 1kaps Garlicin, 3g o3
Na noc 7 szt jalowca, 1tabs magnezu, 2g o3, 3g wit C



I 250g kotletów orzechowych
II 250g piersi, masło
III jw
IV 200g karkówki

NAPARY

Rano Kawa kakao
W trakcie dnia napar trawienny
Na noc melisa

Jeszcze niecały tydzień i zasłużę na cheat meal. W gre wchodzą w przyszłym tygodniu albo naleśniki z serem oraz z dżemem albo kanapki na kilka sposobów, zaiste niesamowicie trudny wybór
Dzisiaj bez zdjęć, może jutro a na pewno już w poniedziałek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
Popatrz jak człowiek się zmienia, kiedyś jadłeś tak codziennie a teraz snujesz plany o tym co z takich rzeczy sobie zjesz jak tam jałowiec, zadziałał? Ja dzisiaj zaczynam bo mam małe problemy z trawieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191508
Ja bym wybrał naleśniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
IGMno jeszcze pare mcy temu szama szła konkretna, płatki czekoladowe cała paczka, jakieś pampuchy, kluski chleb i różne takie to była codzienność, a od święta może dwóch wypad albo do maka albo na pizze czy kebaba. Teraz standardem jest mięso i świadome ogarnianie szamy od święta wpadnie cheat, a czasami jak sie postaram to eksperyment kulinarny czyli ostatnio omlet, jeszcze wczesniej tatar. Taki układ zaczyna mi pasować i to bardzo Jedyny minus to młodsze rodzeństwo które zażerając się czym popadnie jest niesamowicie chude, a ja musze znosić chipsy, płatki i jakies inne widoki tego syfu w domu

wojo tak pewnie będzie bo mam smaka od dłuższego czasu na nie, do tego mały jogurcik i jest wyśmienicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318


Dzień 55

Chce wziać tydzien wolnego od szkoły bo wypadły mi troszke wazniejsze sprawy. Tak pozatym to drzemki jedzenie i laptop dzisiaj dominują
O uczuciu głodu bym prawie zapomniał , wojtek coś ty ze mnie zrobil ja sie pytam, kiedyś starczały mi 2/3 mierne posiłki i byłem syty a teraz żryć mi sie chce



Rano 1kaps Garlicin, 2g o3
Na noc 6 szt jalowca, 1tabs magnezu, 3g wit C

Jutro koniec piramidki jałowcowej, zastanawiam się nad zrobieniem drugiego cyklu jeszcze. Czy robić jakaś przerwe czy zejść do 4sztuk i robić drugi cykl od razu? Wojtku jak myślisz?



I 250g kotletów orzechowych
II 200g sera połtłustego
III 300g mixu rybnego (karp, mintaj)
IV 250g kotletow wołowych

NAPARY

Rano Kawa kakao
W trakcie dnia napary trawienne
Na noc melisa

Wziąłem na testy mielonkę wołową z Lidla, mam mniej więcej wyobrażenie co z niej zrobię wiec możecie spodziewać się kolejnego przepisu spod mojej ręki. Na pewno zagoszczą pieczarki
Zresztą gotowanie to bardzo fajna i relaksująca czynność, jakże przydatna- potrafi skroszyć prawie każdy lód

A tak na marginesie chce ktos zakupić orzechy włoskie nie łuskane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191508
Na jałowcu to zaczynasz od 4 do 15 i potem schodzisz do 4 - to jest jeden cykl.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpadka dopingowa Justyny Kowalczyk?

Następny temat

NABÓR DO TESTU 50/50 KOBIETY IRON HORSE SERIES

WHEY premium