SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NN feat. IHS czyli jak ze świniaka zrobić kociaka DT

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318


Dzień 22

Lajtowy dzien z dobrym humorem pozałatwiałem co wazniejsze sprawy, teraz trzeba zabrac sie za rzeczy do szkoły, także troszke dłużej posiedzę niż zwykle bo czeka mnie robienie projektow, przepisywanie notatek i nauka



B15

1 Wyciskanie od czubka głowy 50/55/60x12
2 Podciąganie do brody dolna część ruchu25,30,35x12
3 DL 70/75/80x12
4 WL 45/50/55x12
5 IR
6 Francuskie wyciskanie leżąc20/25/30x12
7 Prostowanie nóg 2/3/4szt
8a Wspięcia na palce80/90/100kg
8b Uginanie przedramion10kg const
9 Unoszenie kolan w lezeniu na ławce skosnej

Wyciskanie bardzo dobrze, martwy to samo. W płaskiej wyczułem chyba swój własny ruch bo spompowała się fajnie
później pomylilem sie i zrobilem francuzy zamiast IR ale też bylo fajnie



Zaraz przed i w trakcie treningu 10g BCAA
Po treningu 20g Glutaminy,1tabs wit. C
Na noc 4g o3, 1kaps alliofil



I 200g piersi, 25g masła
II 200g piersi
III 200g piersi

TRENING

IV 200g udka z kurczaka

NAPARY

Rano kawa + kakao
W trakcie dnia herbaty
Przed treningiemkawa, 1/4 łyżeczki pieprzu i imbiru
Po treningumelisa z cynamonem
Na sen melisa

Rano okazało się że siostra zjadła mi resztkę orzechow wiec obyło się bez nich, jutro rano naskubie sobie troszke wiecej bo mam na poxniej do szkoły
Waga poszła o 400g do góry ale wymiary w dół, może to jakieś resztki pokarmowe, woda... nie wiem, ale wymiary są najwazniejsze

Takie masełko poszło na śniadanko











Ziomek podesłał mi taki oto trailer, czuje ze pojde na to bo lubie takie bajki




Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2013-02-04 20:13:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
odpuściłem dzisiaj szkołe, wolalem posiedzieć w domu i popichcić- skończyło sie na zrobieniu tatara na cały dzień
ale za to znalazłem takie oto cudo:
aż mi sie oczy zaświeciły i juz wiem na co przeznaczę oszczędności




Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2013-02-05 14:03:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
co to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
To masło co całe poszło a z tą bluzą to też nie ogarniam OCB ?

kiedy zdjęcia podglądowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
z tą bluza jest tak że uwielbiam rzeczy związane z rugby i mimo ze nie gram lubie sobie kupic coś zwiazanego z tym sportem, żeby choc ciutke popromować ten sport- bo może ktos obczai, zainbteresuje sie i poszuka ocb
w szafie siedzi mała kolekcja koszulek meczowych z irlandii, anglii, nowej zelandii- tą cenie najbardziej bo to prezent od mojego pierwszego trenera

Tomku tak, cała kostka i 20 jajek od takie skromne sniadanie a tak serio to chciałem żeby było kolorowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
wiesz patrząc na pierwsze zdjęcie to wszystko możliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
patrząc na pierwsze pomiary, i zdjęcie to mi wstyd że tak sie zapuściłem. Patrząc na pomiary aktualne, i na to jak spodnie które były ciasne dziś są luźne i w pasie i w udach to nabieram nadziei że będzie dobrze A patrzac na moje zycie wtedy i dzisiaj, nosz kurde jest o co walczyc i dla kogo cisnąć z tematem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318


Dzień 23

Zwykły neutralny dzień w domu, troszkę pogotowałem, zrobiłem małe zakupy, poszperałem po necie i jakos dzień zleciał. Jedyne co mnie martwi to ból kolana. Mam nadzieje, że to tylko jakaś przeczulica/ reakcja na zmiane pogody bo nie wyobrażam sobie treningu pozbawionego siadów czy martwych.



Rano1kaps alliofil
W 2 i 4 posiłku 2g o3
Przed snem1tabs wit C



I 200g tatara, 30g orzechow
II 200g tatara
III 200g tatara
IV 200g piersi

NAPARY

Rano kawa + kakao
W trakcie dnia mieszanki trawienne
Na sen melisa

Dzisiaj juz mniej ciagnie do slodyczy, czyli wszystko wraca do normy. Za to ogromny ssak na mięsko- zasługa chyba nowej herbaty trawiennej ktorą otworzyłem(oprócz mięty jest tam pokrzywa, zielona herbata, ziele skrzypu, korzen lukrecji i cykorii, kwiat hibiskusa) w smaku jest genialna

miała być fotka tatara, ale nie wygladało to zbyt apetycznie na ekranie monitora więc foto z zakupów, troszke warzyw, mały zapasik mieska




mały motywator





Zmieniony przez - NomenNescio w dniu 2013-02-05 17:57:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Z czego tatar :)?
Ja dziś dzika jadłem jutro też poszamie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
w miesnym dorwalem taniego wieprzka- kawalki po 4 zlote i typiarka miała resztki wołowiny i to wszystko zmieliła chociaz mazy mi się wersja z samej wolowinki, w lidlu 200g tatara wołowego 6złotych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpadka dopingowa Justyny Kowalczyk?

Następny temat

NABÓR DO TESTU 50/50 KOBIETY IRON HORSE SERIES

WHEY premium