"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196573
On jest fanem Realu czy Barcy?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Co można powiedzieć o meczu? Valdes uratował nam szansę na zwycięstwo. Z taką grą, wynik 3:2 jest więcej niż dobry.
Na rewanż wraca Pepe (chociaż Albiol nie zagrał żadnej tragedii, widać tylko, że jest mniej zwrotny od portugalczyka i kilka razy był spóźniony, przez co mógł wylecieć z boiska), gramy u siebie, "wystarczy" 1:0 i mamy puchar

<Ta, tylko ciekawe kto wierzy, że Barca nic nie strzeli...> :D
...
Dzięki Valdesowi jest dla nas szansa . Najbardziej jednak "dziękuje Casillasowi", gdyby nie jego interwencja po strzale Messiego byłoby 4:1 i bardzo ciężko w rewanżu. Co do Victora, dla niego to będzie lekcja, że jak nie umie dryblować to jako bramkarz niech tego nie robi.
Dziwne było to, że Villa nie wystąpił miast Sancheza albo Pedro ( bramka tego drugiego wg. mnie ze spalonego, choć była tylko jedna powtórka). Zamiast grać parą bocznych obrońców- Arbeloa i Coentrao dla Realu lepsza by była dwójka Coentrao i Marcelo.

...
Co do Victora, dla niego to będzie lekcja, że jak nie umie dryblować to jako bramkarz niech tego nie robi.
Valdek świetne gra nogami (śmiem twierdzić że gra lepiej nogami niż rękoma) 9/10 razy robi to wyśmienicie, więc ma prawo grać jak gra. Cóż każdy popełnia błędy nawet wielki Iker.

Dziwne było to, że Villa nie wystąpił miast Sancheza albo Pedro

Ani trochę dziwne to było David nie grał prawie wcale w pre-sezonie,zaliczy parę minut ze Sociedad i 69 ze Sampdorią w poniedziałek,więc powiedz mi jak ktoś po 8 miesięcznej przerwie i rozegranych około 90 min ma zagrać zamiast Alexisa,Pedro czy Tello którzy uczestniczyli w całym pre-sezonie i świetnie się w nim prezentowali?

...
Cris Thug

Wiem tylko, ze jest klaunem

^legendarny borat z zeszłorocznej akcji z palcem Mou

Arsenal!"

...
Dramatu nie było, widzę nowy trend w ostatnich GD, że da się bez chamstwa i nadmiernych prowokacji/teatru pograć.
Iker świetna interwencja przy strzale Messi'ego. Ogólnie widać, że Albiol był niepewny i "mobilny" jak mucha w smole. Mam wrażenie, że trzeci gol dla Barcelony nie padłby, gdyby grał Pepe, ale teraz można tylko gdybać. Dobrze że Pepe wraca na rewanż.

Sanchez i jego "pady" w polu karnym ->

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Szacuny 0 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9088
Wynik meczu nie jest tragiczny. Widać że Real jeszcze nie jest w optymalnej formie, szkoda tylko że Mou nie wystawił Higuaina i Di Marie od 1 minuty bo Ci dwaj zawodnicy prezentują się naprawdę dobrze. Wielki Messi który podobno jest w super formie nie zagrał nic 2-3 rajdy i tyle(tak tak Ronaldo również nic wielkiego nie zagrał ale on jeszcze nie jest w pełni dyspozycji co było widać po nim). Jedynym zawodnikiem Barcelony którego gra mi się podobała to Iniesta po prostu gość jest niesamowity i tego piłkarza zazdroszczę Barcelonie. Mam nadzieję ze rewanż na SB będzie również emocjonujący a do wyłonienia zwycięscy będzie potrzebna dogrywka/rzuty karne. Co do pracy sędziego wydaje mi się że dobrze sędziował podobno gol Pedro był ze spalonego ale równie dobrze Albiol mógł wylecieć z boiska już na początku 2 połowy.