SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lejdiG/DT/pods.str.28,50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
hejka ja na szczęście załapałam się na zdjęcia i powiem tak, cholernie ci zazdroszczę tych mięśni na plecach, ja mam z nimi największy problem będą z Ciebie ludzie powodzenia

a tak dodatkowo mamy tyle samo lat, wzrost prawie ten sam, a co mnie rozbroiło totalnie... to to, że mamy identyczną fryzurę i kolor włosów



Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-05-17 10:53:46

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jagoda, dziękuję :)
Unknovn, tej, może my rozdzielone bliźniaczki?! ;) Dzięki za miłe słowo. Muszę zacząć ogarniać inne dzienniki, bo chcę też Was czytać i czerpać inspirację :) No i oczywiście blondyny górą

A tymczasem relacja. Zrobiłam dziś trening zapoznawczy nóg. Podsumuję go chyba krótkim, acz treściwym
Trening bardzo mi się podoba, chyba zakwasy będą. Ogólne uwagi:
1. W przysiadzie 10kg to trochę mi za mało było, więc po 3 seriach dorzuciłam sztabki 2,5kg. Schodziłam poniżej linii kolan, zgodnie z zaleceniem. Do wznosów od 6. serii położyłam na brzuch talerz 5kg.
2. Wejście na stopień będę wykonywać ze sztangą, bo ciężko mi było pod koniec z utrzymaniem hantli 9kg; barki dawały się we znaki. Ze sztangą na barkach bardziej pocisnę, no i lepsza stabilizacja? Wchodziłam na ławeczkę, miałam ją na wysokości kolan.
3. Pytanie do suwnicy. Jakie ustawienie? Dziś ćwiczyłam tak, że oparcie było prawie pod katem 90 stopni, a zatem bardziej siedziałam niż leżałam, nogi wysoko i szeroko zgodnie z zaleceniem. Czułam mocno... tyłek ;) Czy tak ma być? Czy to oparcie daję pod innym kątem? I tu jeszcze komentarz - przesadziłam w 2. serii, bo dowaliłam 85 (napis na sztabkach) i bez sensu, bo tylko 10 powtórzeń. Jak tutaj dobierać ciężar? Dawać mniejsze obciążenia, a więcej powtórzeń? W końcu to ma być max, a 10 powtórzeń licho wygląda :)
4. Trening z rozgrzewką i aero po zajął mi około 1h45min. Myślałam, że będzie gorzej, ale jest ok. Taki czas mi odpowiada.

Co do michy dzisiejszej - jeszcze wypiski nie będzie, ponieważ muszę zjeść do niedzieli pewne produkty, które potem chyba wyrzucę z miski. Przykładowo - mam pulpety domowej roboty. Skład: mięso z indyka, karczek, tarta marchewka, koperek, z tego robiłam kulki, obtaczałam w otrębach żytnich i gotowałam. Wartości - nie mam pojęcia jakie, stąd brak wypiski. Dojem też Wasę, która mi zalega w szafce. Dzisiejszy dzień z grubsza wygląda tak:

przedtreningowy - 2 jajka, chleb żytni razowy (50g), szynka z kotła (20g), pomidor
potreningowy - płatki owsiane (70g), jabłko, twarożek Piątnica, cynamon
obiad - pulpety, kuskus razowy, oliwa z oliwek, sałata lodowa, przyprawy
podwieczorek - odżywka, orzechy włoskie
kolacja - makrela wędzona, wasa żytnia, pomidor, papryka czerwona
B/T/W w przybliżeniu 125/87/145 (pamiętam o zaleceniu 100g tłuszczy i zmniejszeniu białka; od poniedziałku już będzie ok; jestem na etapie układania nowych mich). Martucca, jutro robię badania, mam nadzieję, że wyniki tego samego dnia, ale się okaże. Rozumiem, ze wpłynie to na dobór tłuszczy? Czy tylko orientacyjnie to robimy?

No to tyle chyba. Koniec posta, a więc wrzucam zrzut treningowy :)




Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-05-17 19:16:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
Blondyny górą i rudzielce też...

Od poniedziałku mówisz zaczniesz układać miseczki?
to głupie ale... ja uwielbiam to robić! planuję cały tydzień w przód tak się rozpędzam potem też łatwiej zakupy w sumie robić

no i śniadanie miszcza placek banalne więc spróbuj koniecznie!

Miłego i powodzenia kibicuję Ci śliczna mocno

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na suwnicy masz czuć dwugłowe i zad. Celuj w ok. 20 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mocca, ułożona miska na cały tydzień bardzo by mi odpowiadała, wszystko jasne, przygotowane wcześniej. Tak będę robić :)

Martucca, ok, dzięki.

I teraz tak. Odebrałam wyniki, wyglądają one następująco (w nawiasach normy dla laboratorium):
cholesterol całkowity - 211 [135-200]
HDL - 100 [>35]
LDL - 100 [<100]
trójglicerydy - 55 [<200]
glukoza - 70 [74-106]

Zrobiłam również morfologię krwi, trzy wartości minimalnie przekroczone, chyba jedna z nich zasługuje na uwagę, tzn:
WBC - 3,6 [4.1-10.9]
Trochę za mało tych białych krwinek. Nie wiem, czy się tym martwić. Rok temu również miałam mało białych (30.04.2011r. - 3,86 norma 4,00-10,00 w innym lab).

Martucca (a także inni zorientowani w temacie), czy wziąć to jakoś pod uwagę w układaniu miski? Tzn. czy nadal rozkład 120B/100T/150W.

Dziś był spinning, miska czysta chyba nie będzie, bo wieczorem juwenalia, więc jakieś % mogą wpaść. W sumie nie mówiłam o tym w pierwszym poście, ale dziennik będzie motywacją, żeby nie tylko trzymać czystą miskę, ale i czystą eee... szklankę? ;) Ale o tym więcej na dniach, jak już ruszę pełną parą.

Pozdrawiam!

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-05-18 14:58:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
No planuj sobie miseczkę na kilka dni bo wiesz łatwiej jest ją potem trzymać i dokonywać zakupów już czekam na Twoją twórczość

spinning ale fajnie ja mam w poniedziałki

no a czystą szklankę też trza trzymać no ewentualnie winko można ale w rozsądnej ilości of kors
Miłego!

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lejdiG


przedtreningowy - 2 jajka, chleb żytni razowy (50g), szynka z kotła (20g), pomidor


Przeczytałam szynka z kota...

Trzymanie czystej szklanki bywa czasem trudniejsze od trzymania czystej miski, szczególnie chyba jak jest się studentem, nie?
Ale dasz sobie radę, a jak pojawią się pierwsze efekty treningów, to na pewno nie będzie bardzo kusić do zrobienia skoków w bok, dasz sobie radę, trzymaj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Po HDL i trojglicerydach widac, ze miske trzymasz Oby tak dalej

Zmieniony przez - wrong w dniu 2012-05-18 20:48:33

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mocca, czytałam dyskusję w Twoim dzienniku o spinningu, że w sumie taki cudowny to on nie jest, wręcz niewskazany (?) dla gruszek. Chyba gruszką nie jestem, ale wątpliwości pozostały. Będę doczytywać. Możliwe, że zdecyduję się na GPP albo interwały :)

Neysha, hahah, no na kota bym się nie zdecydowała, szczególnie, że psy i koty bardzo lubię ;) A szynka z kotła jest bardzo smaczna, choć teraz już chyba ją pożegnam, bo jednak kupna w markecie :/

Wrong, staram się, jak mogę :) Choć jeszcze są błędy - przykładowo jadłam dużo za dużo nabiału, i to często odtłuszczonego. Ale wszystko do naprawy.

Martucca, czekam jeszcze na Twój ewentualny komentarz do badań, dziś wrzucę rozpiski przykładowe do kontroli i akceptacji :) I w ogóle - rano się pomierzyłam na czczo (poprzednie wymiary były w ciągu dnia) i są różnice w talii i na wysokości pępka. Jeszcze jutro rano i w poniedziałek zrobię kontrolę, czy gdzieś się nie pomyliłam. Porobiłam też nowe fotki na czczo (łatwiej będzie o podsumowanie, bo wiem dokładnie, o jakiej porze dnia robione). Także przygotowania pełną parą :D Ekscytacja wciąż jest, do tego stopnia, że dziś śniło mi się, że Martucca (wybacz ;) zabroniłaś mi jeść pomidory, paprykę czerwoną i płatki owsiane (wszystkie te trzy rzeczy bardzo lubię), a rozpiska treningów znajdowała się na wewnętrznej stronie etykiety od... masła Pamiętam, jak rozwijałam i próbowałam odczytać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawno nikogo w snach nie straszyłam Kiedyś to było częste w tym dziale

Dzióbek, masz cudne wyniki, HDL grubo powyżej średniej krajowej, a TG cacy. Trzymaj michę dalej, to będziesz żyć długo w dobrym zdrowiu
Pamiętaj tylko o różnorodanych tłuszczach, jakie w korycie mają się znaleźć, a więc nie tylko masło, ale też oliwa i inne oleje roślinne (z wyłączeniem słonecznikowego i z orzeszków ziemnych) i tłuste ryby morskie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pole dance

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

WHEY premium