SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lejdiG/DT/pods.str.28,50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
massmarols
LejdiG zmiana siłki jest jak nowy facet- początki są zawsze najlepsze ( o ile trafiło się właściwie


Powalający tekst Mass! Coś w tym jest! Każda z nas szuka idealnej

Cześć G Ogarnęłam sprawę i masz teraz na skrzynce dużo do czytania

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mass, świetny tekst :D
Chernushka, system 24h jest niezły. Aczkolwiek zmiany są fajne
Shaneeya, jak dobrze Cię widzieć! Dzięki za zaglądnięcie, odpisywać będę jutro

A póki co wypiska



Dzień 25 – 14.06.2012

Rozkład: 120B/100T/150W, DT - wytrzymka





Warzywa: pomidory, papryka czerwona, sałata lodowa
Napoje: kawa x2, herbata czerwona, zielona, melisa, woda 1,5l
Suplementy: wapń, magnez, omega-3, Trec AAKG x8

Pieczone bataty mmmrrr. Pierwszy raz jadłam, czytałam, że są zdrowe. Co jakiś czas będą się pojawiać w misce





Sztanga 15kg w Sumo DL HiPull i 12kg w swingu dały mi popalić. Robiłam, co mogłam, jeśli chodzi o pompki, wciąż jest licho. Nie poddaję się jednak i będę się starała jak najwięcej robić na podwyższeniu. Unknovn, jestem miękką fają Ale spoko, wierzę, że z tygodnia na tydzień będę twardnieć

A w ogóle wczoraj się ważyłam podczas siłowego treningu. Bo wypatrzyłam wagę, ważyłam gryf i przy okazji sama wskoczyłam. 52,4kg, więc jest okej. Trochę była obawa, że na bogatej misce nagle jakoś przybiorę na wadze. Chociaż to tylko waga, która nie będzie wyznacznikiem. Czuję się super i mam lutro, które wskazuje na to, że ciało się zmienia Jak dobrze, że tu trafiłam Oby ten entuzjazm, który mnie ogarnął, utrzymał się jak najdłużej. Nie wiedziałam, że czysta micha i porządne treningi mogą dawać aż taką satysfakcję. Pozdrawiam

KONIEC EDYCJI

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-06-14 18:59:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lejdi strasznie podoba mi się Twój optymizm- aż miło wejść i poczytać- od razu gęba się cieszy widać, że walczysz i starasz się o progres - to najważniejsze a siła przyjdzie z czasem

gratuluję świetnego samopoczucia i trzymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
No ba nie tylko mięśnie będą twardnieć ale i charakter, walcz o męskie pompki

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 526 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14235
LejdiG
system 24h jest niezły. Aczkolwiek zmiany są fajne


Też jestem takiego zdania. Dlatego dla urozmaicenia, czas od czasu chodzę na inne siłki. Dobrze wiedzieć że pierwszy raz jest zazwyczaj darmowy. A w Poznaniu jest sporo. Kiedyś jak miałam "Multisport" było łatwiej. Wybierało się coś odpowiedniego z listy współpracujących placówek i GO!!!

Aktualnie: http://www.sfd.pl/DT_chernushka-t1093265.html

Pierwszy: http://www.sfd.pl/Chernushka_//_Redukcja_//_KSZTAŁTOWANIE_CIAŁA,_UMYSŁU-t854877.html

"Быстро - это медленно, но без перерывов".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mass, dzięki i zapraszam, będę się dzielić optymizmem, bo mam go ostatnio sporo Pomimo wszystkiego!
Arphiel, będzie walka. Aż challenge założyłam, zapraszam
Chernushka, Multisport super sprawa. Mam nadzieję, że kiedyś go dorwę

I lecimy z wypiską!



Dzień 26 – 15.06.2012

Rozkład: 120B/100T/150W, DT - siłowy





Warzywa: ogórek, pomidory, papryka, sałata lodowa
Napoje: kawa x2, herbata czerwona, czarna, zielona, melisa, woda 1,5l
Suplementy: wapń, magnez, omega-3, Trec AAKG x8

Pieczonych batatów ciąg dalszy Jaja zacznę ważyć, bo mam dostęp do takich wiejskich, a co niektóre są duże i ważą ponad 60g.





Zmodyfikowany trening! Wuchta wiary na siłce, więc logistycznie miałam trudności z dziesięcioma seriami przysiadów i wznosów. Wznosów zatem nie było. W przysiadach ogółem sześć serii - dwie rozgrzewkowe, reszta w wypisce. Powalczyłam w przysiadzie Myślę, że ze swoim ciężarem bym wstała Może kiedyś spróbuję. Wejście na ławkę z 35kg na plecach Niestety nie było 6 powtórzeń na lewą nogę, były cztery. Po prostu więcej nie dałam rady - mogłoby się to źle skończyć Jeden chłopak mi doradził, żebym zaczynała od słabszej nogi, ale powiedział mi to już po wszystkim Suwnica stała pod zupełnie innym kątem niż na poprzedniej siłce - więc tak jakbym wypychała dodatkowo swój ciężar. Ogółem dobrze mi się ćwiczyło - szkoda tylko, że tyle ludu

KONIEC EDYCJI

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-06-15 19:49:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
już dołączyłam a ćwiczenia które robisz na każdą nogę/rękę osobno zaczyna się od słabszej strony
Jak czytam o masie ludzi na siłce to doceniam to, ze ćwiczę w domku - zawsze mam wolny sprzęt
Musze kiedyś spróbować bataty - jak one smakują?

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arphiel, bataty są mocno słodkie Podobno w smaku przypominają kasztany jadalne, ale nie porównam, bo tych drugich nigdy nie próbowałam. Ja je pokroiłam (skórę zostawiłam), posmarowałam masłem klarowanym, posoliłam, popieprzyłam i do piekarnika na 40 minut. Pyszne, polecam

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-06-17 10:16:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Dzień 27 - 16.06.2012

Rozkład: 120B/100T/150W, DNT





Warzywa: pomidory, młoda kapucha kiszona, papryka czerwona
Napoje: kawa x2, herbata czerwona, zielona, melisa, woda 2l lekko
Suplementy: wapń, magnez, omega-3, Trec AAKG x8

Dzień łososiowy Trochę z fruktozą przegięłam jak tak pacze, będę uważać na przyszłość

Dzień 28 - 17.06.2012

Rozkład: 120B/100T/150W, DNT



Warzywa: pomidory, pieczarki, ogórek, papryka czerwona
Napoje: kawa x2, herbata czerwona, zielona, melisa, woda 2l lekko
Suplementy: wapń, magnez, omega-3, Trec AAKG x8

Potrzebowałam takich dwóch dni luzu. Poprzedni tydzień dał mi się we znaki. Wczoraj zakwasy trzymały mnie mocno. Dziś wieczorem klata i plecy. Ten tydzień trochę mam "rozbity", ale mam nadzieję, że wyrobię z treningami. Priorytetem jest zrobienie 3 siłowych, oby wpadła jakaś wytrzymka, fajnie byłoby również wykorzystać pogodę i pobiegać na dworze.

KONIEC EDYCJI

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-06-18 10:01:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Dzień 29 – 18.06.2012

Rozkład: 120B/100T/150W, DT - siłowy





Warzywa: pomidory, papryka, ogóóóórki kiszone, kalafior, sałata strzępiasta prosto ogródka :) jakiś warzywny dzień dziś miałam, bo dużo tego poszło, no ale nikt od warzyw chyba nie utył? ;)
Napoje: kawa x2, herbata czerwona, zielona, melisa, woda 2l
Suplementy: wapń, magnez, omega-3, Trec AAKG x8





Hell yeah Ale od razu będę prostować obciążenie z pierwszego ćwiczenia - chłopaki mi powiedzieli, że gryf ma 16kg, no ok. Zaciski wzięłam olimpijskie, niby każdy po 2,5kg. W pierwszej serii założyłam talerze (a raczej talerzyki...) po 1kg plus te zaciski. No czyli niby 23kg. Tak machnęłam 2 serie. Potem zamieniłam te jedynki na talerze po 2,5kg, no więc wyszło 26kg, ale aż mi się nie chce wierzyć... Potem dorzuciłam jeszcze te jedynki, ale głupia nie poprosiłam nikogo o asekurację i dopiero na końcu wołałam o pomoc Wiosło obciążenie jasne, bo brałam gotowe sztangi. Hantle poszły w końcu jedenastki. Drążek do brzucha i do klaty - "d" oznacza "dziurę" Ogółem była moc! A i aero to orbi&rowerek spinningowy. Fajny trening, dobry dzień. Pozdrawiam!

KONIEC EDYCJI

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-06-18 20:31:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pole dance

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

WHEY premium