SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lejdiG/DT/pods.str.28,50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
lejdiG Kicia, ale bajer, że się zdecydowałaś założyć dziennik! Kibicuję Ci wiesz jak mocno! Dobrze, że zrobiłaś takie fotki do późniejszego porównania. To jedziemy!

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, plan treningowy wygląda okay. Plan korytka też. Nie musisz trzymać się żadnej konkretnej proporcji tłuszczów; po prostu dbaj o różnorodność i nie jedz monotonnie
Jesz we wszystkie dni tak samo, póki co nie ma konieczności rozróżniania pomiędzy DT i DNT. Dużych ilości nabiału nie popieram, chyba że masz fajne sery kozie czy owcze z niepasteryzowanego mleka czy niepasteryzowane mleko od krówek wypasanych na łąkach

No i jeszcze względem Twoich problemów: pamiętaj, żeby nie stresować organizmu. Stres może nasilać hiperprolaktynemię. Pij sobie wieczorem melisę A serduszka kurze możesz wrzucać po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łał, masz już świetną sylwetkę, a pomyśleć, co będzie za pół roku. Szczególnie podobają mi się nogi Będę do Ciebie zaglądać z chęcią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8690
LejdiG, dwugłowe/ pośladkowe/ z profilu - MARZENIE.
Może gdyby tak plecki podrasować, to "(!!!)" proporcjonalnie by znikły...?
Śledzę i trzymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
Nooo wreszcie jesteś! Cześć

Boże, sylwetka miazga... bajecznie wyglądasz, tak fit, podoba mi się - zazdroszczę!

Będę kibicować i zaglądać of kors jak już jest tak cudnie to jak będzie dalej? strach pomyśleć cud, miód i orzeszki...

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 1 regulaminu
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shaneeya, dzięki za odwiedziny! Mail skrobnięty :)

Neysha, sianda, moCCa dzięki za miłe słowa, to bardzo motywujące :) Wasze dzienniki też będę śledzić, w końcu w grupie MOC!

Od poniedziałku ruszam z planem i michą. Na dniach podeślę do oceny miski i ewentualne pytania do treningu.

Martucca, z tym stresem to to samo mówi mi lekarka. Przy każdej wizycie mnie przestrzega, że mam się nie stresować. No cóż, staram się :) Melisę zakupię. Jeszcze co do wiesiołka - rozumiem, że jest to suplement w tabletkach? Celować w jakąś szczególną firmę?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesiołek kup sobie w butelce, taniej wychodzi. Tylko zrób rozeznanie, bo jest w PL jedna marka, która kosztuje połowę mniej niz pozostałe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, tak zrobię, dzięki!

Proszę jeszcze o usunięcie zdjęć z pierwszej strony oraz zmianę tematu na "DT - zmagania kolejnej lejdi :)"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pole dance

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

WHEY premium