SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lejdiG/DT/pods.str.28,50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
facetom w hormonach kurczak i nabiał nie namiesza, jak nam kobietom. Ale też nie warto żeby całą dietę opierali na tych produktach. Już nie raz słyszłam o chłopcach co posiadają cellulit i tyją w piersiach

A to ten sam koktajl co u lucy widziałam Też mnie ciekawi jego działanie. Choć smak musi być wprost wyśmienity


Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-08-01 17:42:16

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Dotka chodzi o ten od Kittie A ten o Lucyferki też próbowałam i mi smakował ale ja jestem chyba wybryk natury bo mi wszystko co ostre smakuje

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mika
MoCCa, to drink zaproponowany przez kittie (mam nadzieję, że mogę napisać o co dokładnie chodzi) - zielona herbata, kurkuma, cynamon, imbir, sok z cytryny
Arphiel, też tak będę chyba robić - jemu nieco większe porcje i już (jego placek owsiany ledwo przewróciłam na drugą stronę .
Unknovn, dla mojego dzień bez mięsa to dzień stracony. Za twarogami nie przepada, ale docelowo gdy zacznie treningi, pewnie dorzuci, bo mięso w pięciu posiłkach to chyba nie da rady finansowo
Dotkazoz, ok - niech on zatem sobie kuraka zjada, ja pozostanę przy indyku

Wypiskę zrobię po południu, może dziś jakieś aero wpadnie, ale to się okaże Miłego dnia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
To jak wypróbujesz to daj znać jakie wrażenia

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
No lejdi daj znać bo brzmi ten magiczny napój hmmm... zabójczo
w sumie wszystkie składniki z tego lubię, ale jakby to połączyć razem... to nie wiem i tak w ogóle to w jakim celu to?

Miłego

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Dzień 74 – 2.08.2012

Rozkład: 120B/100T/150W, DNT





Warzywa: pomidory, ogórki gruntowe
Napoje: kawa x1, herbata zielona, czerwona, pokrzywa, melisa, love mix ziołowy, woda 1,5l
Suplementy: wapń, magnez, omega-3, wiesiołek

Jeśli chodzi o drina - zaparzyłam dzbanek zielonej z 4 łyżeczek, sypnęłam cynamon, kurkumę (chyba dałam jej za mało, bo mnie zapach wystraszył , starłam imbir, dodałam sok z cytryny. Wyszło gęste i zawiesiste, w smaku w miarę ok, lekko ostrawe (imbir?). Działanie - hmmm, rozgrzewające. Rozumiem, że docelowo powinno zadziałać pobudzająco?


Dzień 75 – 3.08.2012

Rozkład: 120B/100T/150W, DT - siłowy





Warzywa: fasolka szparagowa, pomidory, ogórki gruntowe
Napoje: kawa x2, herbata czerwona, pokrzywa, love mix ziołowy, woda 1,5l
Suplementy: wapń, magnez, omega-3, wiesiołek





Trening na nowej, nieznanej siłce w obcym mieście Ale było fajnie, bo asekurację miałam Generalnie obciążenia nieznane, na płaskiej sztanga nie miała 20kg, stawiam między 16-18, stąd przedziały. Hantle tylko 10, potem przeskok do 15, także tego... To przyciąganie do brzucha robiłam na wyciągu, a podciąganie na maszynie, której nie zalecacie. Ale walczyłam i dałam z siebie wszystko. Szczególnie dumna jestem z... biegu Postanowiłam, po jakiś 7min na orbim, jednak pobiegać i dobiegłam z siłki do mieszkania - trasa jakieś 3km, słońce, skwar, obok ulicy, ale dałam radę! Tempo, hmmm, jakieś km/6min być może, bo nawet zegarka nie miałam. Pozdrawiam!

KONIEC EDYCJI

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-08-03 16:00:01

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-08-03 16:40:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
Działanie naparu rozgrzewające? o Boże przy tej temperaturze, którą teraz mamy to bym chyba wyparowała

Graty, że po takim trenio dałaś jeszcze radę w tak trudnych warunkach atmosferycznych biec

Pozdrawiam!

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MoCCa, ja lubię hardkorowe warunki Powiem szczerze, że... bieganie jest fajne. Na rege może to będę robić w ramach aktywności



Dzień 76-78 – 4.-6.08.2012

Rozkład: 120B/100T/150W, DNT





Warzywa: pomidory, ogórki gruntowe, fasolka szparagowa
Napoje: kawa x2, pokrzywa, melisa, woda 1,5l
Suplementy: wapń, magnez, omega-3, wiesiołek





Warzywa: pomidory, ogórki gruntowe, brokuł
Napoje: kawa x2, pokrzywa, melisa, woda 1,5l
Suplementy: wapń, magnez, omega-3, wiesiołek





Warzywa: pomidory, ogórki gruntowe
Napoje: kawa x2, pokrzywa, melisa, woda 1,5l
Suplementy: wapń, magnez, omega-3, wiesiołek

Wklejam zaległe miski. Dzisiejsza będzie kończona w podróży (6,5h pociągiem Monotonia mi się wkradła, ale nie ukrywam, że odpowiada mi taki jadłospis. Na rege (która to śni mi się po nocach ) będę urozmaicać. Jakieś śledzie, szprotki i inne ryby, bo ostatnio ryb mam za mało w misce.

Jeszcze słowo komentarza - po piątkowym treningu do dziś mam mega zakwasy na plecach... A i wczoraj rozegrałam prawdziwą batalię, chyba 10 setów w pingla w pełym słońcu. Powiem tak - forma nadal jest

Mam ważne pytanie (Martucca na urlopie, więc proszę inne mądre głowy o radę) - koło piątku lub przyszłego poniedziałku chcę zrobić badania krwi i cholesterolu z podziałem na frakcje. Zrobię sobie porównanie - jak to wygląda po 3 miesiącach. Chcę udowodnić rodzicom, że jedzenie wieeelu jajek nie wpływa na cholesterol I teraz - czy dzień przed zmienić rozkład? Czy te 100g tłuszczy w misce nie będzie rzutowało na wyniki?

KONIEC EDYCJI

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-08-06 11:23:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Dzień 79 – 7.08.2012

Rozkład: 120B/100T/150W, DT - siłowy





Warzywa: pomidory, papryka, sałata lodowa
Napoje: kawa, herbata czerwona, zielona, melisa, pokrzywa, love mix ziołowy, woda 1,5l
Suplementy: wapń, magnez, omega-3, wiesiołek





o mamo... Tak to mnie jeszcze ręce nie piekły. A przecież obciążenia podobne. W wyciskaniu wąsko i uginaniu była w sumie taka seria poprzedzająca z 23kg i 15kg, więc wyszły 4 serie. I uwaga - nowość W młotkach prawie wypadły mi z rąk hantle... Po 16repsach odłożyłam je, dałam sobie 5sekund odpoczynku i na silnej woli dokończyłam do 24, ale było strasznie Nie mogłam zdjąć rękawiczek, bo mi się ręce trzęsły. Ale było fajnie

KONIEC EDYCJI

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-08-07 20:03:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Tak masz ćwiczyć

100g T nie powinno rzutować na wyniki, ale Obli gdzieś kiedyś pisała, co w razie czego zrobić przed pobieraniem krwi, żeby wyniki wyszły dobrze - bodajże jest to w poście informacyjnym(ogłoszenia?) albo w blogu tendencyjno-prześmiewczym. Poszukaj sobie, jak masz chwilę czasu.

Kiedy regenerację planujesz? No i na rege to się lezy do góry brzuchem i odpoczywa po ciężkim cyklu, a nie przebieżki urządza

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pole dance

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

WHEY premium