SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lejdiG/DT/pods.str.28,50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Udanej zabawy i miłego podjadania

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień dobry...

Ale dziś słońce mocno świeci i ptaki głośno ćwierkają

Było świetnie! Tańczyliśmy do białego rana, wracaliśmy gdy świtało Jedzeniowo wyszło w miarę nieźle, nieliczone. Jadłospis wczoraj przedstawiał się tak:
-płatki owsiane, twarożek, jabłko
-łosoś wędzony 100g, pomidory, migdały 50g
-tuńczyk, kukurydza, pomidory
-na balu zupa-krem (oka tłuszczu pływały, więc się ucieszyłam ), medalion z ananasem (bardzo smaczny - panierki było mało, w środku jakieś pewnie coś kurczakowate, na to plasterek sera i na to ananas, fajne połączenie), warzywa na parze (mini różyczka kalafiora, ze dwie brukselki, parę marchewek - jako pożeracz warzyw byłam zawiedziona ), surówka (nawet bez majonezu i nie jakaś mega słodka)
-koło 1:00 obowiązkowy barszczyk z uszkami, postawił mnie na nogi

Teraz gorsza część - 0,7 na pół poszło, choć kogoś częstowaliśmy, więc trochę mniej. Powiem tak - Finlandia grejpfrutowa rewelacja. Wchodziła jak woda... Przepity to prawie nie było trzeba. Popijałam łykami jakiegoś napoju grejpfrutowego. Wiadomo - cukier, ale mało wyszło. Woda na stołach stała, więc nad ranem było czym się nawadniać :)

Ogółem lekkie wyrzuty z powodu alko mam. Ale lekkie. Dziś jest nowy dzień, juto zrobię wytrzymkę, kolejny tydzień treningowo już planuję

Bonusowo ja przed balem :) Dziwna opalenizna, bo parę dni wcześniej kosiłam trawę i mnie spiekło. Dobrze, że wiązanie kiecki trochę maskowało Poza zainspirowana zdjęciami MagdyK, jeszcze mi sporo do Twoich, Magdo, pleców brakuje. Jesteś motywacją




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Piękne nogi, plecy też już całkiem fajne, jeszcze tylko trochę mięsa dołożysz i będzie git
Ogólnie tak sylwetki zazdroszczę, że sobie nie wyobrażasz

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 569 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7427
Lejdi fajniutka sukienka, pokazująca wszelkie Twoje atuty...

Śliczne plecki a nuki... tak jak saida zazdraszczam!

ps. Słońce pamiętasz jak bałaś się w misce tyle tłuszczu?
a teraz piszesz, że ucieszyłaś się jak jego oka w zupie latały


Zmieniony przez - moCCa w dniu 2012-06-23 12:42:17

"Należy się uczyć na błędach, a nie załamywać ręce!" I try

Moje zmagania http://www.sfd.pl/moCCa__dzienniczek_:_-t847822.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
G, Kochanie super, że fajnie się bawiłaś O to właśnie chodziło! Oczywiście wiesz, że figurkę masz bosską a i widać zmiany od czasu startu na SFD, więc oklaski!!! Kiecuszka śliczna, ładnie uwydatnia wszystko, co kobiece
Finlandia smakowa jest rewelacyjna, dzięki tym smaczkom nie trzeba dużo popity, to fakt. Czyli jednak winko poszło w odstawkę Wypoczywaj po zabawie, miłego dnia!!!

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
Gdybym była facetem powiedziałabym "mniam mniam" pięknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Bombowo

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popieje z zachwytu- śliczna jesteś!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podobają mi się Twe odnóża Plecy coś urosły czy mi się wydaje? Bo nie pamiętam dokładnie jakie były z poprzednich fotek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pole dance

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

forma lato