SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lejdiG/DT/pods.str.28,50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
hej lejdi, przychodze poczytać
powodzenia!

ej, a gdzie Ty mierzysz obwód bioder?

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obliques
glowe odetnij


I wyślij MagdzieK; ona rybie gały zbiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Lejdi, daj mi się ogarnąć z nauką do egzamów Ale pamiętam o Tobie

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obliques, dzięki, będę zatem szprotki próbować. Bardzo lubię w sosie pomidorowym, więc może zrobię jakiś swój
Martucca, czytałam o tym wywarze z rybich oczu... Wyślę pocztą, ale całe głowy, niech sama wydłubuje
Yosis, w najszerszym miejscu, na środku tyłka. Źle?
Saida, spoko, ucz się i powodzenia na egzamach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej Lejdi podglądam Cię cały czas, ale dopiero teraz znalazłam chwilkę by się odezwać bardzo mi się podoba Twój trening, ładne ciężary, fajna intensywność ( spining) tak mnie to nakręciło, że dziś też idę

super - widać, ze się przykładasz aż miło poczytać miłego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2964
Witam Cię lejdiG :) Właśnie przeglądam dzienniki dziewczyn i widzę że masz rozkład BTW podobny do mojego także podłączam się do zgapiania pomysłów na jedzonko hehe :D Z resztą też mam problem z odwiecznym zanikiem talii. Szkoda że na zdjęcia się nie załapałam bo widzę że laski mocno chwalą hehehe :) Będę na pewno zaglądać !! Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mass, dzięki za miłe słowo i miłego spinningu
EvilMonkey, zapraszam do podglądania i trzymam kciuki za układanie misek. Na początku jest ciężko, potem podobno przychodzi wprawa



Dzień 4 - 24.05.2012

Rozkład: 120B/100T/150W





Warzywa: sałata lodowa, pomidor, papryka czerwona, ogórek zielony
Napoje: kawa, herbata czerwona, herbata zielona, melisa x2, woda 1,5l
Suplementy: wapń, magnez, omega-3
Komentarze:
-zakupiłam kaszę gryczaną niepaloną; smaczna; delikatniejsza od palonej, także polecam
-jutro chciałam coś z kalarepą pokombinować, ale nie wiem co ugotować ją po prostu?



Nie przysłali mi dziś z klubu zrzutu z treningu Był spinning, około 50-55 minut, tętno 60-65% HRmax na rozgrzewkę i rozjazd, w części głównej nie przekraczałam 80%. Jechałam na trening rowerem. Jazda po krawężnikach i innych nierównościach ze strasznymi zakwasami na bicku nie należała do przyjemności

W weekend chciałabym pokusić się o interwał. Chyba bieg na powietrzu. Jak się do tego zabrać? 10 minut rozgrzewki i potem 30sec na maxa/30sec lżej? Będę biegła z pusometrem (jak nie odmówi posłuszeństwa, bo coś mi ostatnio gubi sygnał), więc może się uda owego maxa sprawdzić. 197 nie zobaczyłam nigdy. Generalnie te 30sec to biec, ile pary w nogach? Przeżyję to aby? Może i przeżyję, ale nie wiem, jak moje stopy - w zeszłym roku od biegania mi zlazł paznokieć na prawej stopie. To wina nieodpowiedniego obuwia, teraz też nie mam jakiś super butów (z Decathlonu za 50 zł...), no ale spróbuję. Ale przed tym jeszcze jutrzejszy trening nuk Nie mogę się doczekać

Pozdrawiam!

KONIEC EDYCJI

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-05-24 18:36:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
pytalam o biodra, bo mało Ci wyszedł ten pomiar, niektóre dziewczyny nie mierzą w najszerszym miejscu. wolalam dopytać

kalarepa - na surowo pyszna, a można poddusić z marchewką np, młodym ziemniakiem (jeśli możesz), jako taka jarzyna na ciepło,
interwały, możesz tak jak piszesz, wystarczy 5 min rozgrzewki, 30 sek sprintu na początek może być duzo, ocenisz w praniu na ile sekund wystarcza Ci max pary , ale może być na 20/40sek też

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też miałam takie z dechatlonu za 50zł i dawały radę jakiś czas temu kupiłam sobie wypasione ascicsy i wcale większej jakiejś różnicy nie czuję sprinty rób takie żeby to był maks Twoich możliwości- po prostu zapierdzielasz ile możesz powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W kwestii butów to proponuję skontaktować się z Saidą. Masz wadę postawy, zapewne nieprawidłowo stawiasz stopy (-ę) i być może buty dla osob biegających neutralnie nie będą dobre, a wręcz... Kontuzjogenne.
Poszukaj sobie w necie informacji o supinacji i pronacji, a także teście wodnym. Zrób go i napisz jaki wynik
Możesz też skontaktować się z biegaczką o nicku Lejjla i podpytać o obuwie

Póki co, prosiłabym, żebyś nie biegała częściej niż 1x/tydz.


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-05-24 23:58:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pole dance

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

forma lato