SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lejdiG/DT/pods.str.28,50

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bull, takie tam dwie wrzuciłam na str. 35, ale różnicy wielkiej nie ma, więc nie ma o czym mówić. Skończę ten cykl, to może coś zaktualizuję (jak będę z siebie zadowolona )

Dzień 17 – 12.09.2012

Rozkład: 120B/100T/150W (bez nabiału), DNT





Warzywa: pomidor, sałata lodowa
Napoje: espresso x2, herbata zielona, pokrzywa, melisa x2, love mix ziołowy, woda za mało :/
Suplementy: wapń, magnez, omega-3 x3, wiesiołek

Dzień 18 – 13.09.2012

Rozkład: 120B/100T/150W (bez nabiału), DT - siłowy





Warzywa: pomidory, brokuł, kalafior, ogórek gruntowy
Napoje: kawa z imbirem i cynamonem x2, herbata zielona, pokrzywa, melisa, love mix ziołowy, woda 2l
Suplementy: wapń, magnez, omega-3 x3, wiesiołek





No i dziś mocy ciąg dalszy. Korciło mnie dodać jedną serię ekstra na klatę, jakieś 32,5, ale stwierdziłam, że spokojnie. Zresztą te 5 serii jednak tyra. W skosie też ruszyło trochę. Inverted na trx idzie ciężko, ale walczę, a jakże Umęczyłam się.

Jest nowy trener na siłce. Spytałam go po treningu, czy robić aero po siłowym, spytał o cel, no to mówię, że masa A on... "masa?! he-he-he" Także tego. Pytam Was - czy robić aero po siłowym? Dziś np. nie miałam kompletnie sił, trzęsła mi się klata i ręce.

Proszę o wykasowanie dubla! :)

KONIEC EDYCJI

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-09-13 18:46:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale sobie narobiłam bałagan, ale już jest ok

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-09-13 19:48:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
bic bardzo ładny :) pieknie sie kształtuje !

podziwiam Cie za wiosłowanie z takim cieżarem, ja nie daje rady, a moze cos źle robię - cały czas robiłam nachwytem dziś próbowałam robić własnie podchwytem i wydaje mi sie że jest łatwiej

p.s. zgapiłam Twoje tabelki do ćwiczeń,są takie przejrzyste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
etrala, dzięki lubię mieć tabelki duże i kolorowe, zgapiaj do woli

Dzień 19 – 14.09.2012

Rozkład: 120B/100T/150W (bez nabiału), DT - siłowy





Warzywa: leczo w ilościach nieprzyzwoitych
Napoje: kawa z imbirem i cynamonem x3, herbata zielona, pokrzywa, melisa, love mix ziołowy, woda 2l
Suplementy: wapń, magnez, omega-3 x3, wiesiołek





+18 burpees

Kolejny dobry dzień. Jedna konkretna godzina ćwiczeń. W RDL'u se rekreacyjnie dodatkową serię zrobiłam z 50kg. Idzie wszystko bez haków, więc poczekają na większe ciężary. Kluczem okazał się cieńszy gryf Mam małe dłonie i ten olimpijski mi wypadał, a taki gryf 13kg jest w sam raz Na posiłek potreningowy się rzuciłam i pożarłam jak rasowa stonka. Aero olewam.

Weekend mam wyjazdowy, jutro będzie czit w greckiej knajpie (absolutorium mam, rzucanie biretami itd ) Wybiorę jakieś fajne mięcho albo owoce morza, byle bez kleistych sosów ble. Wpadną wieczorem %%%. Więc miski sobotnia i niedzielna będą nieliczone, ale na pewno nie głodowe W sobotę tańce-hulańce w ramach ruchu ) Odezwę się po weekendzie, w nowym treningowym tygodniu.

KONIEC EDYCJI

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-09-14 18:43:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
RDL idzie do przodu w takim razie
Miłego weekendu

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej Lejdi, na masie chyba bez sensu kręcić aero po siłowym? Ruda napisała u mnie, że "trzeba dać czas mięśniom by urosły"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
un, dzięki, udał się
Mass, otóż to, aero na bok odłożę, szczególnie, że po siłowych ostatnio naprawdę jestem wyzuta z sił.

Melduję się, weekend udany, były czity jedzeniowe, ale w granicach rozsądku No powiedzmy Było tłuste mięcho, natomiast wczoraj trochę za dużo węgli, ale nic zakazanego. W tym tygodniu wypiski jeśli będą, to koło czwartku/piątku. Nie liczę michy, bo mam wyjazd, ale czysto będzie of kors. Treningi postaram się skumulować pod koniec tygodnia. Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wracam po kilkudniowej przerwie. Życie w samochodzie z pojemnikami nie jest łatwe, ale ogarnęłam. No poza wczoraj, popłynęłam jedzeniowo, bez syfu, ale popłynęłam. Trudno. Było minęło. Detoks od nabiału chuy strzelił, więc zaczynam od początku michę beznabiałową. 21 dni było bez, zmian nie zauważyłam, ale możliwe, że za krótki okres odstawienia. Sama nie wiem, jak działać z nim. Czy on rzeczywiście powoduje u mnie problemy. Wdrażam dziś masaże olejem z ogórecznika lekarskiego i olejkiem cyprysowym.

Wracam do liczenia i treningów. Ruda obiecała wpaść rzucić okiem na moje poczynania, potrzeba mi jakiejś rady, czy jest dobrze tak jak jest, czy mam coś zmienić. Boję się, że drepczę w miejscu. Choć plan treningowy mi się bardzo podoba Myślałam o rotacji miskowej na dni treningowe i na dni bez treningu. Wiem, że jestem leszcz, a to dla zaawansowanych, ale postaram się uargumentować moją propozycję Otóż moje najbliższe tygodnie to wciąż chaos i często nie będę wiedziała w poniedziałek, jak cały tydzień będzie wyglądał, czy wpadną 3 czy 4 treningi, a może tylko 2 się uda? A może w ogóle? Wtedy ta rotacja byłaby fajna, bo dzień wcześniej wiem, czy zrobię trening dnia następnego, układam michę dla treningowego dnia (na bogato ). A w dzień bez treningu jednak micha "lżejsza". Doradźcie czy to ma sens. Na własną rękę nie chcę kombinować...

Dzień 26 – 21.09.2012

Rozkład: 120B/100T/150W (bez nabiału), DT - siłowy





Warzywa: pomidory, leczo, sałata lodowa
Napoje: kawa czarna z imbirem i cynamonem x2, herbata zielona, czerwona, pokrzywa, melisa, love mix ziołowy, woda 2l





To podciąganie/opuszczanie jest mega męczące. Dziś chwyt neutralny. W ostatnich opuszczaniach to już trochę spadałam... Uginanie z hantlami - nie ma szóstek, więc pozostaje walczyć z siódemkami. Orbi dziarsko Co minutę zwiększałam ciężar i takich kilka cykli, z interwałami to oczywiście nie miało nic wspólnego, ale się zmęczyłam

KONIEC EDYCJI

Zmieniony przez - lejdiG w dniu 2012-09-21 19:04:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Wydaje mi się, że masujące nie dzielą miski na dt dnt, zauważyłam, że dzieli się na nie najczęściej redukujące się, jako następny krok w redukcji jak ucinanie nie pomogło, albo dziewczyny na rzeźbie, ogólnie też wydaje mi się, że to bardziej pod redukujących się, bo po co na masie, gdy masz jeść dużo w każde dni Na początku powinnaś normalnie spróbować jeść, potem jak coś nie będzie działać lub za bardzo to ciąć z dnt. Tobie nie potrzebne są żadne cięcia
Przypomniało mi się, że olinka chciała dzielić dnt i dt, ale bodajże Marta wybiła jej ten pomysł z głowy, ale to też inny przypadek
Może jednak istnieje jakieś inne wskazanie, aby taki rozkład wprowadzić.
Wg. mnie przydało by ci się trochę więcej kcal

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-09-21 19:13:46

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pole dance

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej.

forma lato