SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/bziubzius/NO pain NO game ! podsumowanie str37

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35022

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja tez spac nie moglam, ale nie wiem czy z suszy czy z podekscytowanie koncem konkursu i podsumowaniem.. hehe wlasnie przygotowuje podsumowanko :)

a jak tam u Ciebie asika? podsumowanie bedzie soon? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
już niedługo, tylko najpierw sprzątanie przeprowadze w domu, i na spokojnie usiąde, żeby coś z naskrobać, ok południa pewnie będzie:)

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
PODSUMOWANIE

Witam na podsumowaniu konkursowym!!!
3 miesiące to kawał czasu… teraz jednak wydaje mi się, ze zleciało to bardzo szybko… dopiero jak pomyślę ile potu przez te 3 miechy wylałam, ile razy nie miałam siły się ruszyć i ile razy szlam na siłkę mimo, ze mi się nie chciało, albo brakowało czasu (notorycznie spóźnienia w pracy :P ), wtedy uzmysławiam sobie, ze jednak była to CHWILA czasu.
Dwa pierwsze miesiące dawałam z siebie na treningach 150% normy. Szczerze powiem, ze wpadłam w wir treningów, stały się one po prostu częścią moje życia. Nie powiem, żeby przez te 2 miesiące było łatwo… nie było, nie ukrywajmy… ale walka z sobą, z silami, wytrzymałością tak naprawdę zaczęła się w ostatnim miesiącu. Zaczęłam już odczuwać zmęczenie treningami, niedospaniem. Poza treningami wykańczała mnie również praca, ale nie o tym… w ostatnim miesiącu w moim domu pojawił się również nowy mieszkaniec  Totem (mój Labek) dał mi również troszkę w kość. Po styraniu się na treningu musiałam jeszcze ogarnąć tego potwora.
Przyznam, ze kilka ostatnich treningów prawie przyprawiło mnie o łzy…. Bo brakowało mi sil… krótkie regeneracje przynosiły pozytywny skutek, jednak ich dobre działanie odczuwałam kilka dni, wystarczyły 2-3 solidne treningi i ponownie czułam spadek mocy.
Być może w ostatnim miesiącu mogłabym dać z siebie jeszcze więcej. Jednak cieszę się, ze mimo zmęczenia, braku sil i nowych obowiązków wytrwałam do końca!!!! Cieszę się z tego bardzo!!!
Dziwne uczucie… koniec konkursu…. I co teraz….. na początku będzie mi pusto i nieswojo….

Podsumowanie od tej strony bardziej formalniej… :D

Imię: KINGA
Wiek : 23

Wymiary po KONKURSIE
Waga : 55,9 kg
Wzrost : 168
Obwód w biuście : 83/84 cm
Obwód pod biustem : 69 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu :62,5 cm
Obwód na wysokości pępka : 69 cm
Obwód pupy : 90,5 cm
Obwód uda 50,5
Obwód łydki 32,5cm

MAXY:
Przysiad - 70,5kg pełen przysiad
Martwy Ciąg – 73,5kg
Podciąganie – podchwytem 5 razy, nachwytem 0
Wyciskanie leżąc – 40,5 kg
Wyciskanie sztangi na barki stojąc -35,5 kg

Ilość obwodów :
30min najwięcej obwodów jak możliwe
10x Sumo DL HI Pull*
9x push up
8x swing**
7x sit up
6x burpee

9 obwodów
*18kg
**12 kg
Pompki męskie, burpee z podskokiem

Tabelki





A teraz parę fotek :D


w stroju fotki PO

przod:




Bok:





Tyl:




i jeszcze






















Na koniec chciałabym podziękować wszystkim dziewczynom z tego działu. Jesteście naprawdę super laski i bez was nie dałabym rady!!!!
Chciałabym podziękować w szczególności OBI i 4NN. Dziękuje wam dziewczyny za wszystkie rady i zalecenia. OBI dziękuję za prowadzenie mnie przez cały ten czas. Dziękuję Ci, ze wyciągnęłaś mnie ze stanie, w jakim byłam kiedy znalazłam się na forum. Czuje, ze ten konkurs zmienił moje myślenie. Mam w końcu po 3 latach wrażenie, ze wyrwałam się z tego cholernego myślenia o żarciu i błędnym kole związanym z zaburzeniami odżywiania. Prawdopodobnie to w co się wpakowałam, będzie ciągnęło się za mną już zawsze. Jednak czuje się teraz w końcu WOLNA, Jelni rozumiecie co mam na myśli. Dlatego dziękuje CI jeszcze raz!!! I Tobie ANIU! Tak naprawdę wszystko zaczęło się dzięki Tobie już rok temu. Dziękuję za rady i motywacje, zawsze kiedy tego potrzebowałam!!!!

Ponadto dziękuję za wsparcie i motywacje: Lejla, Terco, Martucca,Fela, Lithum, Fionka, Asika, Ann i wszystkim innym, o których nie wspomniałam.
Lejla, Tobie chyba ześlę jakiś order za te KANAPKI FASOLOWE!!!!!!!!!!!!


Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2011-07-02 11:52:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
czy już można ? śledziłam, jak wklejasz zdjęcia
powiem Ci tak - Laska jesteś fajnie, że zmienił Ci się sposób podejścia do swojej sylwetki, jedzenia itd Szacun za umiejętność podnoszenia się no i za progres w wyciskaniu Przysiad masz nieziemski

powodzenia dalej Możesz być z siebie dumna

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Brzuch się pięknie wypłaszczył.

Gratki za przysiad i podciąganie!

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 844 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30567
Gratuluje wytrwalosci i efektów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
gratki leca!

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
jaka taliaaa i tyłek, jest super, poedziałabym nawet że ydealnie

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
piekny, proporcjonalny spadek BF. Oby tak dalej!

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs/Lejjla podsumowanie str.58

Następny temat

Mayitbe - *Po prostu redukcja* - 15kg.

WHEY premium