SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/bziubzius/NO pain NO game ! podsumowanie str37

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35019

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Jestem Używam praktycznie codziennie - do tej pory wyciskałam - młodą kapustę, czerwoną kapuste, selera naciowego, marchew, buraki, ogorki, pomidory, korzeń selera, korzen pietruszki, brokuły. Ze wszystkiego jest sok. Nie uzywalam tego drugiego sita - na musy czy cos, wiec nie wiem, z tym normalnym sok jest czasem w soku pojawiają się wiórki (np przy burakach). Minus jaki zauważyłam, to fakt, ze w przypadku gdy zatka się odprowadzenie resztek (co czesto sie zdaza przy selerze naciowym) zaczyna przeciekac na korpus. Nie tnie sie czesto - jedynie w przypadku twardej, nieprzekrojonej marchewki. To co dla mnie najwazniejsze - zajmuje mało miejsca (troszke wiecej niz czajnik elektryczny) i jest cichsza


aaa bziubzius i ona tez ma sitko ktore trzeba czyscic szczoteczką, bo opcja przepłukiwania tylko ulatwia sprawe, ale nie zastepuje

Zmieniony przez - Lejjla w dniu 2011-05-30 12:48:32

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
hmm dzieki kobiteki, cyzli generlanie rownie dobrze moge zakupic sokowirowke....

Obi jestes w stanie polecic jakas? bo ja nigdy nie uzwalam tak wlasciwie i moge opierac sie tylko na tym co przeczytam w necie.
powiedzcie mi chociaz w jaki przedzial cenowy z ta sokowirowka celowac, zeby to nie byl szajs, a zeby mi posluzyla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a czy to nie jest tak, ze wyciskarrki sprawdzaja sie lepiej glownei przy roslinach lisciastych i trawach?
Chociaz tez jak na youtube widzialam jak Juiceman przepuszczal trawe przez nia pare razy i ile to trwalo to nie bylam zachwycona.
Inna opcja by z trawki sok zrobic to zmiksowac ja i przeciznac przez plastikowa siatke, nawet fajnie to gosciowi wychodzilo

Niestety sokowirowki nie polece bo mam szwajcarska dlatego ze tylko na jej temat znalzlam opinie w internecie bo si eokazalo ze pod inna nazwa sprzedaja ja w USA. Kosztowala ok 300PLN w przeliczeniu ale moc porazajaca ma, tylko glosna za to wezmie wszytsko od buraka po szpinak, nawet z trawy cos uzyskalam zwijajac ja w klebki, chociaz ta rzeczywiscie sie placze na ostrzach tarki w sokowirowce

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-05-30 12:59:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
dokładnie Iza, one są lepsze do lisciastych "małosokowych"

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
kurcze, czuje ze to bedzie trudna decyzja, siedze dzis do 21 w robocie to sobie poszukam czegos w necie :P

narazie jestem na etapie zastanawiania sie nad Gastroback Easy Juicer.


mam pytanie, co z trzymaniem sie bilansu jak jest tak goraco??

widzialam, ze pisalas Obi, ze nieraz zdarza Ci sie zyc na arbuzie jak upal jest i ze nic sie nie dzieje.

mi zostal jeszcze kawalek lososia z brokulem na kolacje do zjedzenia, ale jest mi narazie tak cieplo ze nie mam ochoty i nie wiem czy moge sobie zjesc w zamian truskawki....ale to zaburzy mi bilans, czy mam jeszcze odczekac i zjesc tego lososia

Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2011-05-30 19:59:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wyluzuj, nigdzie nei ma ze musisz wpychac w siebie na sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ok, rozumiem :)

ale moge w zamian zjesc sobie truskawki? czy jesli mi sie nie chce to nie jesc nic? bo mam dzis DNT, wiec jak zjem jeszcze truskawki to bede miala ww wyzsze, wiec nie wiem czy moge.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oj to twoj rozklad chcesz go zmienic zmien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ehehe :P no dobra, dzieki za blyskawiczn aodpowiedz :D
to ja dzis poslucham swego ciala i zobacze co mi powie i tak zrobie :P dam znac potem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no to rozgrzeszam , idz i najedz sie tych truskawek
tylko zaopatrz sie w odpowiednia ilosc papieru toaletowego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs/Lejjla podsumowanie str.58

Następny temat

Mayitbe - *Po prostu redukcja* - 15kg.

WHEY premium