SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/bziubzius/NO pain NO game ! podsumowanie str37

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35027

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyżby wysusz się szykował?

ładne spadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
do wysuszu to jeszcze.... dluga droga, ale czuje ze mnie zaczyna wciagac :P

dzien 58

oczyszczanie nerek dzien 1

1.zestaw obowiazkowy
2.koktaj z truskawek
3.sok z burakow, marchewki, selera i pietruszki
4.salatka: salata, pomidor, ogorek, rzodkiewka, awokado
5.truskawki
6.zupka warzywna
7.salatka:salata, pomidor, ogorek, odrobina oliwy

mialam dzis jezdzic na rowerze i cos jeszcze pocwiczyc wieczorem, ale duszno i gorac tak, ze zyc sie nie da :/

spacer z psem i troche pobiegalam z nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
te racja z tym biustonoszem
Ja si ew ogole zastanawiam jak bziubzius znajduje
Ja mam 78cm w obwodzie po dbiustem i na mnie szybko wszytskie 70 sa za luzne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozna sprawdzić u Ewy Michalak, ona ma rozmiarówkę super jeśli chodzi o "nietypowe" wymiary. W razie potrzeby na miarę też uszyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
i tak jestem w szoku ze mi puki co jakos bardzo z piersi nie polecialo, bo to zawsze leci najpierw tam gdzie nie trzeba niestety.

kurcze od tego picia wszystkiego mam jakis taki odruch prawie wymiotny, nawet woda ciezko mi wchodzi
rano jak to wszytsko wypilam to mi sie zrobilo niedobrze, zakrecilo mnie w brzuchu i musialam leciec do WC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3674
Jeeej Ja też robię dziś 2 dzień oczyszczania, ale jeszcze takich objawów nie mam. A woda to mi najgorzej wchodzi, za to soki bez najmniejszego problemu, szczególnie owocowe. Ta poranna porcja faktycznie trochę ciężka do przełknięcia. Może próbuj różnych sposobów, małe łyczki/duszkiem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Pij małymi łykami, bo płynów jest dość dużo i możesz mieć uczucie przelewania w żołądku

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Biustonosza sobie już nie kupisz dobrego w obwodzie
Dlaczego?

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
co do biustonosza to 60 w obwodzie będziesz musiała mieć jak nic.
ale są takie staniki więc luz.
ja mam koło 75 pod biustem a rozmiar biustonosza nam 65(F)

Zmieniony przez - yosis w dniu 2011-06-07 15:55:14

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no właśnie a teraz 65 to rzadkosc
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs/Lejjla podsumowanie str.58

Następny temat

Mayitbe - *Po prostu redukcja* - 15kg.

WHEY premium