SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

konkurs/bziubzius/NO pain NO game ! podsumowanie str37

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35013

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
ja jeszcze nigdy nie znalazłam dla siebie idealnego biustonosza, i zaczynam wątpić czy taki istnieje

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja jak narazie nosze 70, z tym ze po jakims czasie noszenia musze zapinac na najciasniej bo sie wyciagaja... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Dlaczego

bo mniejszy w obwodzie niż 70 trudno dostać dyskryminacja
ok, nie spamuje już.
bziubzius dobrze tolerujesz jedzenie wyłącznie warzyw i to surowych przeważnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
bo mniejszy w obwodzie niż 70 trudno dostać
W zwykłych sklepach tak, ale w necie to już nie problem

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jest problem w necie tez, serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Panache i Freya można kupić bez problemu, świetne staniki i poniżej 200zł

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Marta "bez problemu" to jak ktos nie potrzebuje, z tym jak sie nagle chce kupic to nie ma, takie zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
ja już kupuję tylko w necie, pomyśleć, że kiedyś nosiłam 85E a teraz noszę 75G

bziubzius

ładne spadki
zazdroszczę, bo u mnie zastój

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
oczyszczanie dzien2 zaliczony

tylko chyba troche nagrzeszylam bo mi sie pokickalo i zjadlam owoce a mialam chyba tylko pic... ale do poludnia, potem pilam juz tylko

zestaw obowiazkowy
koktajl tuskawkowy
pomarancza, banan... bylam na maksa glodna a jeszcze dlugo do powrotu bylo :/
sok z marchwi
sok z buraka i kapusty molodej - wypilam pol bo mi nie smakowal :/
sok z pomidora
sok z marchwi
zupka warzywna

bardzo zle ze zjadlam te owoce...?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs/Lejjla podsumowanie str.58

Następny temat

Mayitbe - *Po prostu redukcja* - 15kg.

WHEY premium