SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kathy78- zyje sie tylko raz ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Czegos nie rozumiecie.
Dieta jest ulozona tak by dziewczyny w miare mozliwosci jak najmniej przytyly w tluszcz (bo tego panicznie sie boja) i by mozna ja bylo latwo manewrowac.
Nie chodzi o to ze zielona=syf, chodzi o to ze ona ma wplyw na uklad hormonalny, a Puma chce miec wszuysko czarno na bialym, nie bedzie pozniej potrzeby domyslania sie co sie stalo, dlaczego nagle tluszcz leci w tych a tych miejscach.
Nie chcodzi o to ze platki sa be, ze rzodkiewka jest be..., ale o to ze kazdy z tych produktow ma swoje udzial w reakcjach organizmu hormonalnych i przyjmowaniu bialka.
TO jest podstawa na niej bedzie budowana dieta osobno dla kazdej dziewczyny w miare postepow, zgodnie z jej potrzebami. Na tym polega kulturystyka naturalna. Trzeba wystartowac od zera by na tym cos budowac. Czym mniej produktow tym jasniejsza sytuacja i latwiejsza ocena.

A fotki artystyczne... coz to troche jak te fotki fitnessek, ktore pojawiaja sie na stronach, nie chodzi o to tylko by miec wiecej miesni ale by stac sie atrakcyjniesza generalnie i one to oddaja, Napiete miesnie nie sa zupelnie kobiece w odbiorze wiekszosci, a jakas poza artystyczna jest.
Ja mialam uwage do innej rzeczy, ale mniejsza z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Teraz rozumiem

A do czego miałaś uwagę?

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
do jednego wymaru ktory nic nie wnosi poza spekulacjami.
A postu pilnuje jak sie odezwie jakis przypal tam to ma bana na 999dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
troszku ciekawe poglady na temat diety i ingerencje w układ hormonalny, ale nie mi oceniać kogoś metody, bo wiadomo kazdy innymi sie kieruje, zobaczymy jak to sie przełoży na efekt końcowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no wlasnie tez jestem ciekawa jak to wszytsko dalej sie potoczy jak panie poleca z treningaiem i przede wszytskim z dieta
nie można teraz przy nich o jedzeniu mówić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
najwazniejsze, zeby dały rade dziewczyny z dietą i nie podjadały za dużo to efekty bede fajne, jakoś trzeba bedzie je motywować do cięzkiej pracy i wytrawałości w diecie

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2009-09-07 15:06:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
teraz jem z budyniem albo adwokatem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Kathy - powodzenia w zmaganiach z eksperymentem! będę kibicować!! pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Kuka..lobuzie...A trening jak CI idzie?
Ja juz niedlugo pojade w te gory nase ..ALe pieknie bedzie!

Zyrafko,dziekuje za wsparcie

Ember,dzis 1wszy dzien bez..hmm..Ale nie powiem,ze mi nie brakuje,bo bym sklamala...
Dzis z samego ranka odrazu odruchowo czajnik nastawilam..by po chwili sobie przypomniec,ze ''to se nie da..''

Dariusz,nie byloby sensu brac udzialu w takim eksperymencie gdybym wychodzila z zalozenia,ze bede podjadac,czy ''oszukiwac'' w jakis inny sposob.Wiesz,uwazam,ze jak cos robic,to robic tak jak sie da najlepiej i na ile mozliwosci pozwola.Zdaje sobie sprawe,ze czasem nie bedzie latwo,ale to w jakis sposob wyzwanie dla siebie samej wiec..warto

Zmieniony przez - kathy78 w dniu 2009-09-07 22:59:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
przyszłam trochę podokuczać

widziałam Twój trening i stwierdzam,że chyba w tym wiośle to zaniżyłaś sobie ciężar i mogłaś więcej,bo wiosłujesz normalnie 25kg i tyle samo bierzesz w 3serii w MDSach

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla jedenastolatka

Następny temat

p1r3k blog/dziennik treningowy

WHEY premium