SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kathy78- zyje sie tylko raz ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
rozumiem,że to zdjęcie to 1posiłek?

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Bazylko..ja jutro te placuchy bede robic...Tylko dodam jablek i cos tam jeszcze wrzuce..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Veeenkaaaaaaa ..........
Jakos mi Ciebie brakowalo


bo ja jestem zdradliwa vena raz jest raz jej nie ma

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Dzien doooooobry
Przeanalizowalam wczoraj mniej wiecej ile mam kcal,bialka itd w moim jedzeniu..no i racje macie,ze trzeba dodac !!
Od rana buszuje po kuchni (ale to norma w sumie..)i przygotowuje ''miche''przed praca i treningiem .
Plan mam na zrobienie tych placuszkow owsianych.
Dodac tez bialka do sniadania,w ciagu dnia wiecej jesc ...

ps.Bazylko..odnosnie idealu,dla mnie zdrowie jest najwazniejsze..Bo jak tego nie ma,to nic sie nie da..A reszta?hmm..Nikt nie jest idealny,kazdy jednak dazy do swoich celow w taki czy inny sposob.Tylko priorytety sa inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Przeanalizowalam wczoraj mniej wiecej ile mam kcal,bialka itd w moim jedzeniu..no i racje macie,ze trzeba dodac

słuchać nie chciała,a ja to codziennie powtarzałam

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kathy kazde dodatkowe machanie ze sztanga przy treningu z priorytetem na nogi 3x w tygodniu uwzględniającym wszystkie włókna mięśniowe, w ktorym zawarty juz jest trening i ciężki i objętościowy jest juz przesada i jak najbardziej koliduje. Rece pikus, ale nogi tak wykonczysz w pewnym momencie, nie mowiac ze po 4 tygodniach powinnas nalozyc na nie widoczna ilosc miecha, a ty je zasuszasz. Tak masy nie zrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7139
Bazylko..ja jutro te placuchy bede robic...Tylko dodam jablek i cos tam jeszcze wrzuce..
ja ostatnio jem z polewą ze zmiksowanych malin albo jagód z jogurtem
i nie ma za co dziękować, szczerze prawię

dużo warzyw jesz, ale konkretów dołóż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
kathy, straszny uparciuch z Ciebie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Ja wiem,ze ja jestem troche uparciuch..ale nad tym tez pracuje

Iza,bo ja na tym power pump..jak sie dorwe do tej sztangi..i naloze ile wlezie (na swoje mozliwosci oczywiscie,by mnie nie przygniotla )..to czuje po zajeciach,ze jestem styrana pozytywnie jak fiks..
Po takiej ilosci przysiadow,wykrokow itd..mysle,ze kazdy by byl..
Dzis..nalozylam juz wiecej niz wczoraj..wiec tak mi jakos..smutnawo,ze musialabym zrezygnowac.

Moze to tez przez to,ze nie musze sie wku..rzac jak jestem na silowni,ze nie mam tego,co jest mi potrzebne do treningu,albo,ze jakis ''placek''mi zabiera sztangielki..

Myslisz,ze moglybysmy wplesc ten power pump jakos do Twojej rozpiski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla jedenastolatka

Następny temat

p1r3k blog/dziennik treningowy

WHEY premium