SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kathy78- zyje sie tylko raz ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Iza,ja bylam w szoku bo prawda taka,ze np na ramionach i na plecach i nogi..zdecydowanie mi te miesnie juz widac co nieco..i zauwazylam,ze nawet lydki jakies juz mam..
I nie czuje sie chuda .wrecz przeciwnie,bardziej ''chunky'' taka
TYlko ona mi mowi,ze taki niski bf u kobiety tez nie jest zdrowy za bardzo..no i juz nieiwem co mam sadzic.

Zmieniony przez - kathy78 w dniu 2009-10-15 10:09:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie ma sie co przejmowac pomiary wykonane takimi sobie prostymi kaliperami sa obarczone rowniez bledem z samego urzadzenia, nie mowiac juz o bledzie pomiaru, a kazdy milimetr robi roznice, wiec tak na prawde nie wiadomo, na pewno masz malo i mniej niz przecietna kobieta, ale nie oznacza to ze niezdrowo. Cwiczysz w tej chwili na poziomie zawodowym to masz "prawo" miec mniej tluszczu niz przecietna kobieta
To czy cos jest zdrowo mowi nam nasz organizm jak wszytsko dziala prawidlowo to jak najbardziej jest zdrowo i bedzie tek dlugo jak dlugo bedziesz sie dobrze czula, niezalenie od tego co pokaze pomiar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Dzieki Iza ..Zawsze sie staram obserwowac swoje reakcje na trening i diete.Bo wiesz,tak jak pisalam,nie czuje sie absolutnie chuda ani nic z tych rzeczy,wiec zaskoczyl mnie ten bf itd.Ale masz racje,pomiary zawsze maja to do siebie ,ze jest w nich ryzyko bledu w jedna lubi druga strone.
Mysle,ze ten eksperyment to niezly, pozytywny''szok''dla mojego organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
fajne zdjęcia z bukowiny - baseny, też tam byłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Noo..fajniutko tam jest A jeszcze jak sie jedzie w odpowiednim towarzystwie to juz calkiem wypas...
Chetnie bym sie teraz przejechala..moze sie uda,jak w styczniu w domku bede...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Zabierzesz mnie?

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Krac..przeciez wiesz,ze tak...kto by mi dozeral i pokazywal jak sie plywa ...

Kuka..no..niedaleko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
i'like you.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
TYlko ona mi mowi,ze taki niski bf u kobiety tez nie jest zdrowy za bardzo..no i juz nieiwem co mam sadzic.
Za dużo Ty już nie sądź
12% na masie...
To co będzie po redukcji?

kto by mi dozeral i pokazywal jak sie plywa

Tak, ja też lubię ten moment gdy jednak okazuje się, że ten mój 'kraul' to jednak nie kraul
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla jedenastolatka

Następny temat

p1r3k blog/dziennik treningowy

WHEY premium