SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kathy78- zyje sie tylko raz ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ja bym gotowa byla nawet zaraz , ale niestety nie mam komu dzieci zostawic
Czekamy od dwoch lat, teraz niestety dziadek sie rozchorowal i potrzebuje opieki non stop, nie maja moi rodzice czasu by dzieci przygarnac na tydzien, a tesciowa jest sama i tez ma mame na glowie i tak by sobie nie poradzila z dwojka rozrabiakow. Ona jak wzemie ich na jeden dzien to wyglada pozniej jakby ja ktos przez wyżymaczkę przecisna i odpoczywa nastepne dwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A z dzieciakami to już nie można pojechać? Ja bym prędzej żonę zostawił niż Pepina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771


Hmm..szkoda..Ale wiesz, wkoncu sie uda!
Wrzuce jeszcze kilka fotek,zmniejszylam walsnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771


Myslalam,ze po wczorajszym wyjsciu i treningu nie bede mogla chodzic..a tu niespodzianka..
Czuje,ze mam nogi nieco ''spiete'',ale dobrze jest!To przez te nasze treningi z Puma..
Dzis mialo byc Zakopane..ale ''dysc pada''..Wiec tylko trening zrobie..no i moze coz jeszcze wymysle...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Piękne widoczki.....uwielbiam góry...
Super Kathy, że odpoczywacz aktywnie - to wg mnie najlepsza forma wypoczynku!!! miłego pobytu i słonecznej pogody!! pzdr.

no z was hardcorowe fitneski jak oliwa zapijacie zarelko -ja z kolei tylko i wyłącznie w taki sposób spożywam hektolitry oliwy, kielonek po posiłku w domu, a w pracy z gwinta, jak dodaję do warzyw to psuje mi ich smak


Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2009-09-29 09:11:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla jedenastolatka

Następny temat

p1r3k blog/dziennik treningowy

WHEY premium