Kathy Drayton jest sławną trenerką fitness mieszkającą na Alasce. Na Instagramie obserwuje ją 1,8 mln osób. Połączyła siły z mężem i stworzyli odnoszący sukcesy biznes związany oczywiście w fitnessem. Przez lata Kathy przeszła ciekawą metamorfozę. Nie zawsze miała tak krągłe kształty dolnej partii ciała, jak obecnie prezentuje.

Dawniej chciała zostać modelką, ale odrzucono jej ofertę, ponieważ jej sylwetka „nie była tym, czego szukała agencja”. Było jej bardzo przykro i postanowiła znaleźć inny sposób na sukces. Zapisała się na siłownię, intensywnie trenowała i przestrzegała diety. Kiedy poprawiła formę, zamieściła zdjęcie jej niesamowitego ciała w mediach społecznościowych. Szybko zyskała ogromną popularność w Internecie i aktualnie jest popularną trenerką fitness i inspiracją dla fanów na całym świecie. Jej autorski program "30 day transformation" pomaga osiągnąć cel wszystkim, którzy pragną mieć świetną sylwetkę. 

Podczas treningu skupia się na dolnych partiach ciała - pośladkach, nogach i łydkach. Jej ulubione ćwiczenia to przysiady, unoszenie bioder ze sztangą i wyciskanie na łydki. Jednym z sekretów jej sukcesu jest dieta, którą stosuje. ie spożywa cukru oraz je zdrowe, zbilansowane posiłki zawierające dużo białka, warzyw, zdrowych tłuszczy i węglowodanów. Dzięki temu udaje jej się zachować formę przez cały rok. Często zachęca ludzi, by byli odważni i nigdy nie rezygnowali ze swoich marzeń.

„Nie dąż do perfekcji. Dąż do postępu!! To zdumiewające, jak łatwo zniechęcamy się, ponieważ nazywamy nasze wysiłki porażką”.

Kathy konsekwentnie dążyła do metamorfozy swojej sylwetki. Zamiast szczupłej sylwetki, woli bardziej krągłą. Która wersja bardziej Wam się podoba?

 

 

 

Komentarze (5)
lordknaga

wyglada troche jak by miala karlowatosc...

4
OTTO

Tragedia

3
szuwar1

Nie wiem co to za dziwna moda u kobiet na posiadanie tzw. "zadu" większa dupa=lepsza dupa. Wygląda to karykaturalnie moim znaniem...

5
Tomas_h11

Nie mój typ. zupełnie.

0
M-ka

Dużo lepsza sylwetka do zarabiania jako trenerka :D. 20kg temu wyglądała zbyt dobrze i pewnie odstraszała potencjalne klientki.

0