SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kathy78- zyje sie tylko raz ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Powiem szczerze,ze starsznie sie zestresowalam tymi fotkami,bo nigdy tak nie wklejalam nigdzie..ale jak to mowia''raz kozie smierc'' i jak sie powiedzialo A to trzeba B ;)

Dziekuje panowie za przychylne slowo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
jest zayebiscie kolezanko, nic nie musisz zmieniac, wystarczy ze bedziesz trzymac taka forme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
bardzo ładnie sog na zachęte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
witamy!

ale jedno zastanawia,bo nie napisałaś swojego celu
rozumiem,ze Twoim celem nie jest chyba redukcja prawda?

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Aaa nie napisalam najwazniejszego :CEL
hmm.ogolnie treniuje,bo mam z tego straszna frajde i jest to dla mnie forma relaxu..catharsis umyslu ,mozna powiedziec

Ale jest faktem,ze chcialabym bardzo zrzucic troszke jeszcze, a raczej dorzezbic to,co udalo mi sie do tej pory osiagnac.. (a poczatki byly ciezkie ).Uparciuch jestem..wiec ...

Bardzo licze na rady Obliques i Patki,oraz innych pan i panow z tego forum.
Tak jak napisalam wczesniej,kazda rada i opinia jest cenna bo zawsze warto popatrzec na pewne sprawy z perspektywy innej osoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Vena84-wczoraj czytalam Twoj dziennik :)
A i masz racje-redukcja raczej nie..bo to juz by bardziej na ''anoreksje'' by zakrawalo;)
Jak zaczynalam moja waga byla bliska 67 kg.., bf 23% ..Wiec zajelo mi dojscie do terazniejszych ''wynikow'' 3,5 roku

Imp0-dziekuje za sogacza ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
masz fajne plecy i brzuszek również,ale nóżki szczupłe przydałoby się więcej mięśni to fajnie by się prezentowało

no ja bym bardziej skupiła się tutaj rekompozycji niż redukowaniu,bo tutaj raczej nie widzę nic do redukowania

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
zwierzu?
Wiesz jak to jest z kobietami..;)Podobno zawsze czepiamy sie sczegolow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
vena84 ja wlasnie o tym myslalam:)by jakos tak..cos wykombinowac,by te miesnie byly bardziej widoczne.Zastanawiam sie,czy jest to kwestia diety (moze powinnam zaczac wszysko wazyc?;),czy tez cos w treningu musze pozmieniac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
no ale jak na moje oko to masz bardzo fajny typ budowy, niski poziom smalcu ale tez nie taki jak na zawodach kulturystycznych IMO wystarczy ta wage co masz teraz utrzymywac i ew. szlifowac szczegoly :)

i tez poslalem sogacza




ale zeby za slodko nie bylo, na trening grubasie ! (co by Cie zmotywowac )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla jedenastolatka

Następny temat

p1r3k blog/dziennik treningowy

WHEY premium