SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kathy78- zyje sie tylko raz ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
łeeeeeeee tak mało?
co to za ladowanie

... tak sobie przegladam te twoje dni zarciowe... i sie zastanawiam gdzie ty masz te wegle? lyzka kaszy czy ryzu??? kobieto ty za malo jesz - i ty chcesz na mase u Pumy
pokaz na co cie stac

ja na porcje zjadam min 50g ryzu do 100... to samo z makaronem...

Zmieniony przez - yoyo1978 w dniu 2009-08-30 23:05:03

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
o właśnie i to jest moja druga faworytka w eksperymencie
ale właśnie jednego się obawiam,że będziesz marudzić na michę a jeść będzie trzeba


pytałaś u Zyrafki w jakiej branży szukam pracy? w jakiejkolwiek,nie lubię handlu,ale mimo to wysyłam cv do sklepów,gdyby mnie chcieli na budowę to chętnie bym poszła
a wykształcenia jestem inżynier technolog żywności,ale nie mam doświadczenia w zawodzie i nikłe szanse na pracę w zawodzie,teraz to nawet na staż nie chcą przyjmować

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Slonka moje
Ja ostatnio to tylko jem...
I moge wiecej jesc ..Tylko jak narazie,to ja mam metlik w glowie po przeczytaniu tego,co Puma napisal..Ja to musze miec jakos..hmmm..prosciej wszystko?
Niby sie tyle czasu trenuje,ale nie wglebialam sie w pewne rzeczy na tyle,by ..by kurna,wejsc na silke i wiedziec za co sie tutaj brac..

ps.Venka,cierpliwosci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
no wlasnie tego sernika malo

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
bo to tak jest mamy podane wyciskanie to wiadomo o co chodzi,a tu nagle pojawiają się wzory itd
ale bystre dziołchy jesteście i szybko załapiecie,a Ty ładnie masz michę trzymać,bo Puma będzie czuwał



oj cierpliwość to już mi się skończyła walczę ostatnio z głupimi myślami i z poczuciem własnej wartości

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Venka..ja pracy dlugo szukalam,domyslam sie,ze jest Ci ciezko..ale czasem warto poczekac!Nie martw sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ale widzisz gdybym miała pracę to kto wie pewnie teraz też bym analizowała rozpiski Pumy
ale i tak źle nie mam,bo Izka będzie się ze mną męczyć i mnie gonić żebym się nie obijała

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
a mi sie i tak wydaje, ze dalabys rade z micha
twarog,jaja,jaja,twarog... mieso... jakos by wyszlo... w koncu bilans na plus, a bialka wystarczyloby pewnie z 1,5 od biedy (gdzies Iza chyba o tym pislala)...

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla jedenastolatka

Następny temat

p1r3k blog/dziennik treningowy

WHEY premium