SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kathy78- zyje sie tylko raz ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
ojj nie wyczuwasz zartow Kathy :(


to taka ironia byla ze w takiej mordowni bys sie czula jak ryba w wodzie

a skoro tam pracujesz to pogadaj z wlascicielem zeby zakupic jakies sztangi zamiast kolejnych maszyn :)

Zmieniony przez - _zwierzu_ w dniu 2009-07-23 21:45:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
to nie jest takie proste jak Ci sie wydaje .Troszke to wszystko jest inaczej zorganizowane niz u nas i pewne decyzje ida z gory a nie zaleza od mngra

..a mordowna straszna swoja droga ale sztangi maja

Zmieniony przez - kathy78 w dniu 2009-07-23 23:14:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Mnie byś przekonała .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
eee..chyba nie Radziu .. Pracuje z nim na codzien wiec wiem jak pewne sprawy wygladaja

Wstalam wlasnie niedawno,przed praca chce isc na silownie i polece dalej z treningiem od Izy
Czuje,ze mnie nogi pobolewaja (dobrze,ze przyzwoicie bo jutro tanczenie cala noc ) klatka tez ,ale ciesze sie,ze ''wlazi''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
Piatek..weekendu poczatek..:)

Dzis mialam od samego rana jeden z tych dni...kiedy juz sie chce by przyszlo jutro.. Tym bardziej,ze jutro zapowiada sie..przeeeefajnie!!!!

Silownia przed praca,dzien 4rty :

wioslowanie sztanga :

Zwinelam sztange ze studia,gdzie mamy zajecia
w ''normalny'' dzien by nie przeszlo..ale bylam na silowni o 7 rano..no i mam kluczyki do wszystkiego..

10x20kg/10x25/8x30/6x30

Sciaganie do klatki :
8x35kg/6x35kg/6x30/5x30

Przenoszenie sztangielki:
12x12kg/12x14kg/10x16kg/7x16kg

uginanie ze sztangielkami stojac:
10x6kg/8x8kg/5x10kg/8x8kg/6x8kg
( po raz 1wszy robilam uginanie z takim ciezarem;))

Nie mogal zrobic uginania szeroko na modlitewniku..bo go cholera nie mamy ..Kombinowalam nawet by lawke jakos przestawic bokiem itd..ale ni ... sie nie dalo..

Znowu sie zaczelam zloscic na to,ze sprzetu nie ma takiego jak mi jest potrzebny..ale przezciez wyjscia narazie nie mam..no i zawsze innne cwiczenie mozna wykonac,z tym co mam..Tylko juz bylam na etapie wrrr...i myslec to wogole nie myslalam...

uginanie sztangi stojac wasko:
10x10kg/10x13kg/8x10kg

przyciaganie drazka wyciagu dolnego do twarzy :
10kgx12,50/8x12/8x12/7x12

Wznosow nie zrobilam...

Shake po treningu,kanapka+2jajka+pomidorki+salata godzine
pozniej..
Na obiad losos itd (powtorka z wczoraj w sumie...)

W pracy chcialam wszystkich zamordowac...ech...kobieta byc...ciezko czasem jest...

Kolacja-kurczak z grilla,duzo surowki itd...
Podkradalam tez migdaly , jakis baton bialkowy sie napatoczyl...i na slodkie mnie bierze cos...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
zdradliwa vena raz jest raz jej nie ma

Ty za dużo dzisiaj wszystkiego podkradałaś

tak patrzyłam na trening i stwierdziłam,ze jak ja dawno nie robiłam przenoszenia sztangielki za głowę
a my modlitewnik mamy a w moim planie w końcu jest uwzględniony

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-07-24 22:16:28

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771


Jestem na kilka dni przed.. wiesz i wtedy to mnie tak na sloooodkie bierze...wrrr..;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
oj mnie to ostatnio codziennie...chyba mogę śmiało stwierdzić,że robię masę

dzisiaj dorwałam w PiPie wszystkie rodzaje gorzkiej czekolady Goplany (marcepanowa,karmelowa i kawowa)
o dziwo jeszcze są wszystkie całe

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
hihi...''twardym trzeba byc nie mietkim '' hihi

Ja zawsze mam jakiegos loda w zamrazalce i ''puszke Pandory''z czekoladkami itd..ALe powiem szczerze,ze to tylko tak ''przed'' mnie cos bierze...Reszte czasu moze zyc bez slodyczy:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla jedenastolatka

Następny temat

p1r3k blog/dziennik treningowy

WHEY premium