SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kathy78- zyje sie tylko raz ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 86326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ladownie weglami na grilu?? Czy w ogole tamtejsze piwo da sie pic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jak koledzy na emigracji wrzucają foty na nk to zawsze piją Tyskie więc problem dostępu do dobrego piwka chyba w UK nie istnieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Robilam slepa probe piwa miedzy znajomymi, mieli ustawic piwa ktore im najbardziej smakuja i najmniej i wsrod 4 osob niestety Tyskie bylo w ostatniej trojce na 8 piw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Lech Premium jak już mam wypić
przyciąga mnie ta zielona butelka

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
niestety Tyskie bylo w ostatniej trojce na 8 piw

Kwestia gustu. Ja bardzo lubię Tyskie i Lecha, a ostatnio gustuję w czeskich niepasteryzowanych piwach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie wiesz czy lubisz póki nie sprobujesz w slepej probe, to cieakwe doswiadczenie. Maz twierdzil, ze nie ma lepszego nad Specjal a tu niespodzianka, wyszedl mu na 3 miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To byłoby ciekawe, na których miejscach uplasowaliby się moi faworyci Tak już jest, że któraś marka jest uznana przez ogół za dobrą i głupio się wychylać z innymi preferencjami ("owczy pęd).

Zauważyłem jeszcze jedno, mianowicie zależnie od regionu, w którym przebywam podchodzi mi inny gatunek piwa. Nad morzem najlepiej wchodził Bosman, w Bieszczadach Leżajsk.

Tak w ogóle to lubię każde piwo, byle dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Specjal już nie ten sam co kiedyś .

I tak Murphy's najlepszy . Chociaż Beamisha nie piłem jeszcze...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2207 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5771
co do piwka..to ja piwka..nie lubie
Jak juz to moze jakiegos ciderka od czasu do czasu,albo dobrego drina ...ale prawda taka..ze ja z alkoholami na bakier stoje..

Izka...noo ''ladowanie ''bylo bo na miesku sie nie skonczylo..Szarlotka jakas wpadla,sernik na zimno..eee..no i jakies tam inne pysznosci..Brzuch mialam jak balon..
Ale ze zmeczenia..padlam i zasnelam ..

Dzis z rana owsiana +bialko+jogurt sojowy

Trening :
40 min rower do spiningu (378kcal poszlo ..myslalam,ze ducha wyzione jak interwaly robilam )..ALE tak lubie wlasnie..

Basen: 25min -zabka/kraul/kraul/zabka

Godzine po treningu: 2xjajko+pomidory+wafel ryzowy
z maslem orzechowym
Lunch:kasza+miesko (z grilla wczorajszego)+duuzo salaty+ogorek
Wieczorem: borowki zmiksowane z whey

I cholera..to by bylo na tyle...Mialam taki stresujacy dzien w pracy,ze jakby nie mily poranek i dobry trening to uwazalalbym ten dzien za totalnie do ..dupy,po prostu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
właśnie czytam Twój dziennik od początku,bo najprawdopodobniej pojadę takim samym planem za kilka tygodni z cyklu 6tygodni dla dołu tylko chciałabym jeszcze "wymusić" na Izuni bułgarski i MC sumo może da się gdzieś wcisnąć

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla jedenastolatka

Następny temat

p1r3k blog/dziennik treningowy

WHEY premium