SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drwycior, foty str. 6,10,11,13,15,20,21,23,34

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Troszeczke zaspamuje ta strone - wczoraj katowalem klate i plecy - traning w sumie udany (troszeczke mi sie juz ostatnich serii przy plecach nie chcialo robic, ale trzeba bylo skonczyc co sie zaczelo). Dochodze do wniosku, ze na wl hantlami bede musial 2 ostatnie serie robic 51.25kg bo powoli przestaje czuc te 46kg , podobnie na rozpietkach od nastepnego treningu zrobie progress z 26.25kg na 30kg na lapsko.

Ps. Prosze o zmiane nazwy tematu: "drcwycior-foty str. 6,10,11,13,15,20,21,23,30".

pzdr

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-05-24 16:06:23

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Wycior... Przecież ja Ci podsyłałem linka z animacją praktycznie TEGO SAMEGO sposobu podnoszenia sztangielek - jakieś *naście stron temu! Jak narzekałeś, że ciężko

Ale masz nauczkę - jakbyś dokładnie czytał to co inni piszą to być sam nie musiał wymyślać...

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2010-05-24 20:18:22

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Jak możesz to poprsoś kogoś żeby zrobił Ci fotki , ale w normalnych pozach bez koszulki , bo te co dajesz to dobrze widać tylko łapy. Wklej takie żeby były całe plecy , przód , nogi.

Co do treningu to ok , ale te hantle wyciskasz jakoś inaczej. Ty robisz to tak jakby młotkowo a ja mam gryfiki skierowane do siebie i dużo lepiej czuje klatke.

PS.Co do tego tematu to może nie trzeba zmieniać tych nazw bo masz foty na prawie do drugiej stronie

Zmieniony przez - snake126 w dniu 2010-05-24 20:26:09

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Ja robie z rotacja - tam tego nie widac bo jest uciete (jak sie dobrze przygladniesz to zobaczysz):), btw w ten to co ty robisz jest znacznie prostsze i wcale lepiej nie wchodzi na klate ;) - kiedys robilem w ten sposob - choc w ramach urozmaicenia moze zmienie lub dodam do swojego zestawu na jakis czas.

PS. Oj dam jakies normalne pozy jak sie wyrzezbie konkretnie :) W ogole to ja nie wiem, na zdjeciach jakis taki maly wychodze...a blizej niz dalej tych 100 kilo


Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-05-24 22:20:17

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12614
fajny jestes jak wlozyles koszulke w spodnie.. wiekszy sie wydajesz i chyba nie znasz znaczenia słowa 'kozacko' skoro siebie tak okresliles..

La vida es juego sin precio..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Skoro tak mowisz

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 244
Nie chciało mi się przeglądać tych ponad 30 stron ,dlatego mam pytanie do Ciebie .Mam dylemat odnośnie treningu na plecy+barki czy było by lepszym rozwiązaniem jeśli tych Twoich ćwiczeń zastosować ćwiczenia z drążkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Jasne, ale newralgiczne cwiczenia ala wioslowanie powinines robic normalnie (z mysla o plecach - bo na barki w zasadzie glownie wolne ciezary).

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ach to przedramię.... nasz Lee Priest i jeszcze go nie ćwiczy S ja katuje na treningach i mam ledwie 33 ;/ Podaj obwód przedramienia bo ciekawy jestem ile do bica mu brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Na zgietej ~39.5.

Cwicz bicepsy na prostej sztandze i zobaczysz jak ci bedzie pompowac przedramiona. Btw ja mam bardzo sztywny uchwyt nadgarstkiem - dlatego przy kazdym cwiczeniu caly czas mam max. napiete przedramiona (czasami bardziej mi sie pompuja niz bicek:> - a przynajmniej na rowni).

Btw jak sobie sprawie kamere, albo przynajmniej dobry aprat to postaram sie nagrac moj trening ramion. Bardzo jestem wyczulony na technike i postawe - bardzo rzadko zdaza mi sie oszukiwac (z czego wielce jestem zawsze zly - gdy juz sie zdazy) :>

Ps. Jestes mlody, jeszcze bedziesz mial duze lapska - byle bys caly czas cwiczyl.


Ps. Musze sie w czwartek ewakuowac z mieszkania, bo jest zagrozenie powodziowe - mam nadzieje ze odra nie wyleje, bo zapewne bede musial zrobic przymusowa przerwe w cwiczeniach :/.
pzdr

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-05-25 22:33:39

be patient...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny (Modernizacja straego FBW)

Następny temat

drżąca ręka przy napinaniu.

WHEY premium