SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drwycior, foty str. 6,10,11,13,15,20,21,23,34

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1664
jaja za 10zl?! ja pier... ja kupuje 10 za 3 zl czasami nawet 2 zl od zaprzyjaznionego rolnika(mieszkalem kiedys na wsi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
"21" robie sztanga, w uginaniu ramion sztanga to 45 kg staram sie maxymalnie sztywno stac (wiadomo przy ostatniej serii w ostatnich kilku pow, zdazy sie oszukac - ale nie robie tego przez cale cwiczenie i staram sie tego unikac :) ).

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Widzisz ja kiedys tez mieszkalem na wsi to mialem mleko na banki za pare zl (o jajach i innych produktach nie wspomne), od kiedy sie przeprowadzilem niestety nie ma juz tak lekko.

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1664
a powiedz mi ostatnia rzecz,bo piekielnie slabe bicepsy,masz przyrosty w lapach po takim treningu,hmm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1664
sorry,mialo byc,bo ja mam piekielnie slabe bicepsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
W pol roku wyszlo mi 3cm (ogolnie w ramionach) - w szczycie masy (na mono i noboosterze) mialem 44.2 (Jak zaczynalem masowac w styczniubylo ~40). Teraz po regeneracji zostalo cos okolo ~43-43,3cm(na zyle).

Osobiscie jestem bardzo zadowolony z tego zestawu cwiczen na ramiona (co prawda co jakis czas dokonuje lekkich zmian, to wymieniam niektore cwiczenia, to zmienaim ilosc pow na wieksza - obnizajac jednoczesnie wage). Ale nie znam nikogo innego kto tak cwiczy wiec nie gwarantuje ze bedzei on dzialal na kazdego.

Do konca roku planuje dobic do czystych 45, a jak bog da 46 w ramionach. Niestety wakacyjny okres nie sprzyja , chociazby z powodu braku checi do jedzenia ;/, co przeklada sie autoamtycznie na slabszy progress obwodowy. Koncem lipca jak juz pisalem wznawiam na ostro masowke - narazie na sucho katuje by powrocic do ciezarow ze szczytu masy.

pozdrawiam

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-07-06 17:47:30

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
konkretnie jest oby tak dalej, ja narazie walcze żeby dobić do 40 w bicu oczywiscie w miare ladnego miesnia ale strasznie ciezko mi idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1664
Fajnie wszystko brzmi,ale zdziwie Cię,bo trenuje prawie jak Ty,moze nawet ciezej(czasem robie 2 cwiczenia po klatce,druga najgorsza partia),jakos odnosze wrazenie ,ze moje bicepsy stoja w miejscu,ale sila skacze do gory,moze Ty mi powiesz,czy czasem nie przetrenowuje swojej jednej z najgorszych partii,ta wiedze chcialbym bys zbazowal na wlasnym doswiadczeniu,nie wiem ile juz trenujesz tym systemem,zreflektujesz?Aha,dla odmiany dodam,że triceps to najlepsza partia w moim ciele.
Chcialbym po prostu poradzic sie kogos kto trenuje podobnie :)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Widze ze sie rozumiemy :) bic i klata tez u mnie kuleja (jesli chodzi o wymiary) - powiem ci co przez te pol roku zauwazylem:

Po 2gim miesiacu przestawilem sie na lzejsze ale bardziej intensywne cw. na bic co zaowocowalo calkiem ladnym przyrostem (i uwidocznieniem szczytu 2jek). I powiem szczerze, optymalnym rozwiazaniem jest wymieszanie cwiczen (juz tu kiedys o tym wspominalem) troszke ciezszych z lzejszymi. Zawsze po treningu mam pieknie spompowany bicek, a w trakcie czuje wrecz wrzenie w lapskach :D (tak pali ze ciezko wykonywac ostatnie pow.). Napewno jest to zasluga odpowiednio dorbanego obciazenia - nie jest za ciezkie ale nie jest i za lekkie(kazde pow. musi byc wykonane bardzo dokladnie). Przy bicku wole inwestowac w mniejsza wage, a w wieksza jakosc podczas wykonywania - przestalem sie napalac na jak najlepsze wyniki silowe bo to zazwyczaj do niczego dobrego nie prowadzi :>. Dla mnie te 4 cw. sa swoistym optimum - nic juz nie doloze, a i napewno nie odejme. O klacie nie chce sie wypowiadac bo mnie najbardziej wqrwia ta partia :) - wyniki silowe mam dosyc spore (a i z technika nie odpuszczam), a klata wizualnie nie chce rosnac :/.

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-07-07 11:55:58

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 112 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1664
Hmm,bardzo ciekawe,bo zupelnie masz tak jak ja,ja na bicepsy probowalem juz chyba wszystkiego,superserie,gigant serie,ale robie jak Ty i widze,ze biceps jest juz proporcjonalny do tricepsu,czyli wnioskuje,ze nasz plan dziala.
Co do naszych klatek,probowalem juz tez wszystkiego,ale czuje,ze ona rosnie na duzych obciazeniach,moze sprobuj,teraz robie taki typowy trening jak Branch Warren,pewnie wiesz o co kaman,czyli duzy ciezar i szybkie powtorzenia,moze kiedys zaaplikujesz sobie taki plan i porownamy nasze obserwacje,he he he.
Aha,rosciagasz miesnie po treningu,jakich suplementow uzywasz?Cos czuje,ze obrales taktyke im prosciej tym lepiej,czyli bialko i moze jakis gainer,ewentualnie cos z aminokwasow,hmm?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny (Modernizacja straego FBW)

Następny temat

drżąca ręka przy napinaniu.

WHEY premium