Dobrze znany wszystkim fanom kulturystyki Branch Warren (43 l.) doznał poważnej kontuzji bicepsa. Podobno stało się to jakiś czas temu podczas treningu, jednak zlekceważył to i teraz niestety musiał przejść operację. Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem i teraz Warren’a czeka rehabilitacja. Ciężko będzie mu całkowicie zrezygnować z aktywności fizycznej, ponieważ trening od wielu lat jest ważną częścią jego życia.

Branch, który zakończył karierę zawodnika i przeszedł na sportową emeryturę jest znany z hardcorowych treningów. Ćwiczy zawsze do granic wytrzymałości wykorzystując duże obciążenie. Ma świetnie zbudowane nogi i niezwykle szerokie barki. Startował w zawodach od 1992 roku, a jego największe sukcesy na scenie kulturystycznej to zwycięstwa w Arnold Classic (w 2011 i 2012) oraz 2 i 3 miejsce na Mr. Olympia (w 2009 i 2010 roku). Warren w filmiku na Instagramie podziękował swoim fanom za wsparcie i zapowiedział, że za tydzień pojawi się podczas zawodów Mr. Olympia i z chęcią przybije piątkę swoim fanom!

Komentarze (5)
lordknaga

mial extra sylwetke za mlodu - nie z tej ziemi, to swoim 'podejsciem do treningu' tak sie rozj**al juz tyle razy...

3
lordknaga

jak byl jeszcze mlodszy poszukaj. w jego temacie na forum wklejalem kilka razy.

0
RPS1990

Na tym zdjęciu w czapce zimowej jak również na tym na którym stoi na scenie z numerem 1 wygląda bardzo dobrze jak na zawodnika IFBB Pro OPEN.

0
domosos

Te kontuzje go wyniszczyły, mógł jeszcze trochę powalczyć o dobre miejsca na zawodach.

0