SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drwycior, foty str. 6,10,11,13,15,20,21,23,34

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Btw chyba faktycznie zmienie rdl na MC, bo faktycznie bardziej pompuje prostowniki - a na drazek niestety nie mam miejsca. Btw plecy to w koncu grzbiet (czworoboczne), najszersze i prostowniki :> - wiec wszystko zawarte w cwiczeniach. (wioslo na najszersze, wyciaganie sztangi na czworoboczne, szrugsy w sumie tez a mc/rdl na prostowniki, ale tak jak mowie zmienie rdl na mc).

[EDIT] Powoli spada motywacja do cwiczen i troszeczke "power", chyba zastosuje mniejsze obciazenie prezz kolejny tydzien, zeby nieco odciazyc miecho i podbudowac motywacje (konkretna pompa po cwiczeniach). Sadze, ze po tym tygodniu pomecze masowke jeszcze max 4 tygodnie. Pozniej zejde ~30% z obciazenia, doloze jakies aero :> i poprosze kogos o pomoc w budowie dobrej dietki na redukcje (glownie chodzi mi o to co jakie produkty najlepiej jesc). Btw nie chce dramatycznie zmniejszyc doplywu wegli do organizmu, wolo powoli ucinac kcal, tak gdzies do poziomu ~2000 kal.

pzdr

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-05-30 20:24:18

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
:( Waga stoi - damn... fakt troche slabiej sie odzywialem ostatnio, nieco nadwatlony budzet wieloma oplatami w zeszlym miesiacu zaawocowal slabsza micha (nie wiem jak to jest, ale jak zaczynalem swoja kariere zawodowa jakeis 2 lata temu zarabiajac 2tys mialem mniejsze problemy z funduszami niz teraz z 5tka - ale ponoc tak jest, ze im wiecej sie zarabia tym wieksze sie ujawniaja potrzeby ). Ale mam jeszcze ~miesiac masowki i chce chociaz ze 3 kg zrobic.

Ps. Sporzadzilem sobie plan odzywiania na ~200-220g bialka dziennie - mysle, ze zapewni mi on upragnione kilka kilogramow :D (5-6 posilkow i 3 porcje gainerka) ;).

[Edit] Teraz patrzac na tabele wychodzi mi ze nie 200-220, a jakies 280-300g bialka mi wyjdzie :D - to nawet lepiej

pozdro

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-05-31 13:02:54

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Nie za duzo tego gainera? Nawet sam Gluchowski mowil, ze gainer to najbardziej przereklamowana odzywka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Masz racje jeden rano i jeden po treningu wystarczy.

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
IMO po treningu starczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 274
Ehhh drcwycior - muszę to powiedzieć. Jesteś żałosny z tymi tekstami ile to zarabiasz. Zresztą nie pierwszy raz widzę takie teksty w Twojej strony(temat Matata).
Mógłbyś trochę zluzować z tymi przechwałkami człowieku.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951




Bez pompy

(k***wa nie mieszcze sie w tej lazience i takie z dupy pozy wylaza (a tam najlepsze swiatlo mam).

Pozniej wrzuce po cwiczeniach ramion ;)

Ps. Tam do kogos, jakie przechwalki pisze jak jest - normalne zarobki - sadze ze kazdy tyle (jesli sie postara) ~po 2ch latach dostaje w lape.

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-05-31 20:02:14

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
dallas - co Ty pieprzysz? Jak zarabia to czemu ma o tym nie mówić? Klata Ci spadła chyba.

P.S. A właśnie, ile wydajesz miesięcznie na dietkę + suple?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951




Dobre pytanie z tymi kosztami :> - przyznam sie ze nie liczylem. Przelicze i powiem ci ile mniej wiecej, a co do klaty to wyglada na mniejsza, bo jest przytlumiona ramionami i barkami (no i podlalo mi ja troche, przez co sie zlewa z brzuchem :> - sie potnie...). A tu takie foto po treningu:

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-05-31 21:31:43

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny (Modernizacja straego FBW)

Następny temat

drżąca ręka przy napinaniu.

WHEY premium