SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drwycior, foty str. 6,10,11,13,15,20,21,23,34

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951


Jeszcze takie - kurcze szkoda ze nie mam miejsca w tej lazience bo moglbym jakies ladniejsze pozy zrobic.

Ps. Dzieki Bic44 - choc ostatnio mam wrazenie, ze jakos slabo zaczynam wygladac :) - przez chociazby dysproporcje klaty do reszty (i braku ciec na niej). Jeszcze ~miesiac masy i naprawde bede musial zabrac sie za ciecia. (Szczegolnie ta cholerna klata mnie dobija :( )

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-05-31 22:45:22

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 274
Nic nie pieprze. Mówię jak jest. Radzę poczytać inne wypowiedzi delikwenta w innych tematach. Żal i nic więcej.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
klatka jest, tyle, że masz :
-barki szerokie, co powoduje, że cyce mają większą trudność, żeby 'rzucić sie w oczy',
-lipne wcięcie, które denerwuje, pogarsza efekt..chociaż sam mam szersze, wiec teoretycznie jeszcze gorsze i..jakoś da rade z tym żyć haha

a pocięty jesteś, przykładowo jeśli jakieś wyjazdy planujesz na późniejszy okres, to jeszcze jakiś czas ciegnij tą masówke śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Moze w sierpniu gdzies wyjedziemy z kobitka - choc i to tez jest watpliwe :) - szykuje sie solidny remont w mieszkaniu i trzeba bedzie pompowac w to cala kase :(. Juz nie wspomne o potomku, ktory koncem roku zawita w naszych progach - wiec juz powoli trzeba odkladac na wyprawke . Dalass, poczytaj dokladnie moze co pisalem w art. matata, albo daj przeczytac komus kto z Polskim nie ma problemu, to Ci to pozniej przetlumaczy na twoj ograniczony jezyk. To ze mam jakies ambicje i cele, ktore stawiam przed soba to nie jest zadna przechwalka przeciez. I przepraszam za wyzsza samoocene we wczesniejszych postach tego artykulu, ale bylem pod wplywem endorfiny po treningowej ;P.

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 274
Każdy może sobie przeczytać i ocenić sam co tam pisałeś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
EoT.

Panowie tesciowa ostatnio fajny jedzonko mi przyniosla z biedronki :>, a mianowicie 370gram kurczaka w przyprawie gyros :D - wystarczy podgrzac i mozna jesc. Cena to jedyne 6zl, a na obiad z ryzem i salatka jak znalazl (najwazniejsze, ze 20g bialka na 100g jest i nie trzeba sie meczyc z przyrzadzaniem).

pzdr

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Ja tam zawsze robie kurczaka tak:
W sreberku przyprawiam, zalewam woda wymieszana z oliwa z oliwe, znowu przyprawiam, zawijam sreberko. Do piekarnika 180 stopni( rozgrzewam na 200) i jeszcze mi sie nie znudzil!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Heh piekny rytual :), ja niestety nie mam czasu - po pracy mam ~1/2h na odpoczynek/obiad przed treningiem, wiec trzeba sie uwijac szybko, zeby na spokojnie strawic zjedzony posilek.

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
No i od dzis zaczynam lżejsze treningi :( - organizm sie buntuje, albo pogoda tak na mnie wplywa - 0 mocy i checi :/. Najgorsze jest to, ze dopiero co zrobilem progress w kilku cwiczeniach i juz bede musial zjechac o ~10-20% zaleznie od cwiczenia,fakt, ze zwiekszonym zakresem pow., no ale na psychike i tak bedzie siadac... Tak wiec okolo 2tygodni intensywnych ale lzejszych cwiczen, pozniej jeszcze 2 moze 3 tygodnie ciezkich. After that - obciecie ciezarow o 30% i czas regeneracji (miesiac albo i 1.5).

Pozdrawiam

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Zrobiłeś już te wyliczenia, bo ciekaw jestem ile Cię miesięcznie kulturystyka kosztuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny (Modernizacja straego FBW)

Następny temat

drżąca ręka przy napinaniu.

WHEY premium