SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drwycior, foty str. 6,10,11,13,15,20,21,23,34

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Świetna sylwetka jak na domatora i przede wszystkim dobre podejście do treningu :) Sprzęt do wszystkich podstawowych ćwiczeń też wystarczający, więc nie ma się co dziwić.
Powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Dzieki, staram sie jak moge. Dzis zrobilem 1st powiedzmy prawdziwy trening na nogi (oj beda bolec). Na przysiad zalozylem sobie 60kg 5x10 (poszloby duzo wiecej - ale nie mam stojaka i nie chce narazie ryzykowac, bo podniesc z ziemi i ulozyc na grzbiecie to jeszcze pol biedy, ale pozniej gorzej ze zdjeciem - mozna sobie ladna kontuzje zaaplikowac :/). Zdecydowalem, ze w miare jak bede sie przyzwyczajal do cwiczenia, bede sobie dokladal. Do tego zrobilem sobie cwiczonko na lydki (wspiecia na jednej nodze) i na koniec MC - 90kg wiecej nie mam :/ - ale przyznac i tak musze, ze wagowo no problemo, ale na kondycje to cwiczonko siada solidnie ;D
Najwazniejsze ze zaczynam wplatac cw. na nogi, powoli ale do przodu.

Ps. Moze zaczne specjalnie dla nog chodzic na silke :).

Ps2. Gdyby ktos znajacy sie na temacie mi mogl powiedziec czy jestem ekto, endo czy mezo, moge powiedziec o sobie tyle, ze nawet jak nie cwiczylem to zawsze bylem dosc szeroki w barkach, a fat nigdy sie mnie nie imal (przemiana mat. bardzo dobra - bezwgledu na to co jem i ile jem), w nadgarstku ostatnio mierzylem mam 19.7cm. Z góry dziekuje.

Edit. Tak sobie czytam w necie i wychodzi mi, ze jestem mezo z metabolizmem ekto :)

Pozdrawiam

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-03-18 14:14:19

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
ehh w pracy dzisiaj taki luz, ze praktycznie od rana siedze i trzepie cale forum w zdloz i wszerz :)... (chyba zaczne jakies seriale sobie ogladac) szkoda ze tu silki jakiejs nie mam bo bym wykorzystal odpowiednio ten czas, w ktorym sie nudze.

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Wez hantelki i zrob trening z hantelkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Hmm pomysl godny uwagi :D - tylko na rowerku ciezko bedzie przewieźć... chyba ze zakupie sobie hantelek + 25 kg do niego specjalnie do biura ;]

Ps. Dwa dni temu cwiczylem nogi, a dotej pory mnie napi******a :) ale w koncu piersze lody zostaly przelamane (i masa poleci szybciej )

Ps2. Wczoraj cwiczylem lapska i tak jak wspominalem zamienilem uginanie z hantla (na kolanie) na uginanie ze sztangą - ciezar na ktorym cwicze to 47.5 kg (bez szalu, ale wole zrobic w 100% technicznie niz podrzucać ta sztanga bezsensownie), probowalem 70,65,60,55,50 :] - na kazdej wadze szlo ale nie byly w 100% technicznie wykonane. Ale przyzwyczaje sie to bedzie i 70kg - narazie spokojnie. Btw. 43 w lapie juz jest - w takim tempie do konca roku bedzie z 47 :)

Pozdro



Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-03-19 12:10:38

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Ładnie ciśniesz :) Aż się dziwie, że nie robiłeś wcześniej nóg konkretnie.
Oby tak dalej Ci szło do przodu;)

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12990
Szkoda że do nóg się nie przykładałeś konkretnie.

Masa by szybciej szła.

Będę śledził postępy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Masa masa ale w bicepsie ma byc 45 :P - nogami nie nadrobie, a skoro juz zaczalem cwiczyc nogi to juz je bede oral na rowni z reszta partii :> - jeszcze tylko brzuchol zaczne tyrac i bedzie pieknie (ale to jeszcze moze poczekac).

Ps. Dzis off, musze sie wyspac w koncu solidnie - 2 lampki wina, male piwo, bad company 2 zakonczone i moge isc spac :).

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-03-19 20:57:15

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
nogami nie nadrobie
Akurat ćwiczenie nóg, jako iż jest to największa grupa mięśni, może pomóc przy ogólnej budowie masy ciała, w sensie przyczynienia się do rozbudowy pozostałych partii.

Zmieniony przez - Eoghan w dniu 2010-03-19 23:04:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Tak czy inaczej nogi juz na stale zagoszcza w moim zestawie cwiczen ;)

Edit. Robilem dzis nogi :> - i rozerwally mi sie bokserki podczas przysiadu ...

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-03-22 21:21:41

be patient...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny (Modernizacja straego FBW)

Następny temat

drżąca ręka przy napinaniu.

WHEY premium