SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drwycior, foty str. 6,10,11,13,15,20,21,23,34

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
.

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-05-05 18:46:53

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Mysle nad malymi modyfikacjami w splicie, a mianowicie : biceps+tric (po staremu), Klata+plecy (new) i barki + nogi (tez new) :) - jednak bardziej mi pasuje tryb 3 dni ,niz tak jak teraz mam 4 dni (calkowicie mi to rozwala moj system :) ). Pozrawiam

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Dzis:

W ogole mialbyc skos -, ale bez asekuracji lub stojakow sie nie obejdzie :/ (z wiekszym ciezarem nie da sie praktycznie wstac :>)

KLATA:

1. WL flat 5 serie 80kg x 10, 85kg x 10, 90kg x 10, 2serie 95kg x 9pow

2. WL wasko 4 serie 70kg x 10, 75kg x 10, 80kg x 10, 85kg x 10 (bedzie lepiej) :>

3. Wyciskanie hantli z rotacja 4 serie 36.25kg x 10, 41.5kg x 10, 46.25kg x 10 i uwaga :> atak na 51.25 x 4 pow. - udany, co prawda nie duzo powtorzen, ale zawsze ;). Mialem problem z nalozeniem hantli na uda (troche sil stracilem, bo lewa hantla mi sie zahaczyla o udo i musialem sie chwile potyrac nim ja nalozylem - w tym czasie prawa utrzymywalem hantle na prawym udzie :>)

4. Rozpietki 4 serie staly ciezar 26,25kg x 10

5. Przenoszenie hantli za glowe lezac, 37.5kg 3serie x 10pow

Ps. Mysle nad wywalenie WL flat hmmm...

Finito dzieki i pozdro :>

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-05-06 21:56:43

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
hmm dzieki za filmik plecow ;) tyraj mc.. mimo ze ja mniej waże to mam wrażenie że mam grubsze plecy.. bardzo fajnie wygladaja masywne plecki (akurat chyba najlepiej mi ida ostatnio a tylko na nich nie ma rozstepow ) sam mam wycisk sztangielkami na klate i najbardziej irytujące i meczace jest nakladanie ich na uda.. wkurza mnie to. poza tym tydzien przerwy mialem bo mnie chorobsko rozlozylo tzn w sobote ost trening mialem i troche mi tak smutno :( a wl wąsko na klate Ci cos daje ? to nie bardziej na tric ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951


Mowia ze na srodek wchodzi :> hehe (btw. cos tam faktycznie daje, a nie mam alternatywy innej na srodek klaty :/). Przy okazji wrzucam aktualna fote klaty bokiem, i z gory prosze o zmiane tematu na: "drwycior - W domu tez mozna... foty: 6,10,11,13,15,20,21" :


Btw czekam na dostawe odzywek :D, zamowilem sobie przedwczoraj:

Animal Pump
Mono z universala
Mutant Mass :D

Zobaczymy jak bedzie sie cwiczyc na Animal pump

PS. Od przyszlego tygodnia treningowego zmiana splita na ten wczesniej wymieniony : Bic+Tric, Klata+Plecy, Barki+Nogi

Pozdro

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-05-07 11:23:32

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
gdzies ktos opisywal ciekawe cwiczenie na srodek klaty.. to bylo cos w stylu sciskania sztangielek ze soba.. poszukaj. fajne przewody na bicu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Widzialem to cwiczenie - ktoregos razu bede musial je sprawdzic.

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Tak, to jedna z bardzo niewielu możliwości ćwiczenia stricte na środek klaty mając do dyspozycji wolne ciężary. Co do wyciskania wąsko.. To w jakim stopniu idzie na środek klaty a w jakim na triceps, zależy nawet nie tyle od samego ruchu, co od tego w jaki sposób PRÓBUJESZ go wykonać. Jeśli chcesz możliwie najbardziej w tym ćwiczeiu zaangażować klatkę, to łokcie rozstunięte na boki, i podnoś sztangę jakby poprzez ściśnięcie rąk ze sobą. Wyobraź sobie że chcesz jakby "ścisnąć" (skrócić) gryf, chcesz złączyć dłonie jedna z drugą - oczywiście cały czas pozostają w tych samych miejscach. Skup się na tym, by siła którą generujesz działała nie pionowo w górę, ale raczej w kierunku środka ciała (tzn prawą ręką na skos w lewo, lewą na skos w prawo).

Ja kiedyś jak zaczynałem to ćwiczyłem w dosyć dziwny sposób Mianowicie robiłem jaby rozpiętki jedną ręką. Tak, że w sumie "leżałem" (w cudzysłowiu, bo w rzeczywistości trzymałem się czegoś z góry tak, żeby mieć swobodę ruchu w tej dolnej - ćwiczonej - ręce) na boku, i podnosiłem rękę tak jak przy rozpiętkach Nie wiem czy mnie zrozumiałeś, jakby co to pytaj.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951
Czaje :D

be patient...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1085 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12951




Dobra czas na jakies new foto :> :

z gory prosze o zmiane tematu na :

drwycior - nowe foty str. 6,10,11,13,15,20,21 (kotek sie ostatnio opuszcza :P)

Ps. Foty rpzed spaniem - bez pompy (dwa dni nie cwiczylem :P), waga ~94-95kg

pzdr

Zmieniony przez - drcwycior w dniu 2010-05-10 09:52:06

be patient...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny (Modernizacja straego FBW)

Następny temat

drżąca ręka przy napinaniu.

WHEY premium