SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY HI TEC Nutrition - MASA by MARIAN 17 - pods. str.60

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
To prawda, z libido była lipa, ale ja jechałem na naprawde minimalnych ilościach fatu. Przy ~50g wszystko grało
W sumie zastanawiam się teraz nad tym co napisał ProSatan - jak by tak robić powiedzmy co 2 tygodnie ładowanie tłuszczami, i ucinać w tym dniu węgle do minimum? Marian, nie pisał byś się na zostanie takim "królikiem doświadczalnym"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11428
masz soga za tą gotowaną pierś
nienawidze takiej formy

Ból przemija, chwała trwa wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Fakt, ograniczanie tłuszczu do minimum źle wpływa na produkcję hormonów a wiadomo jak to na libido wpływa Ja tam uważam, że na naszym poziomie najlepiej zbilansowanej diety się trzymac bez węgli też nie umiałbym funkcjonowac chyba

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
zgadzam się z dariomanem, to samo myślę. Dobrze dobrana zbilansowana dieta to jest to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
low-carb, low-fat, za niedługo low-protein

Ja bym nie testował na sobie takiej diety, tak jak pisze Darioman, na naszym poziomie lepiej pić, palić i ewentualnie trzymać dobrze zbilansowaną diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Notka bedzie uzupełniona jutro, bo dziś dzien nietreningowy to tak nic sie nie działo. A teraz tylko podpisuje troche

prz własnie kroci mnie strasznie żeby spróbowac, tylko ze tez chyba największym ogranicznikiem sa finanse...bo jednak jakbym sie zdecydował na taka miche to to chude micho musze miec zawsze a tanie ono nie jest. Wiec kwestia jeszcze do przemyslenia. Ale te 2-3 tyg w sumie mogłbym spróbowac bo redu planuje od maja a test bedzie trawał pewno do połowy kwietnia więc prawie ta luka by była odpowiednia do sprawdzenia. Jesli na takowa diete sie zdecyduje a bed emiał jakies pytania na penwo sie odezwe do ciebei na gg.

Z tym ładowaniem fatu to pewno by trzeba było tak jak na CKD łądowanie weglami. Tylko ze po takim ładowaniu fatu chyba bym z kibla nie wychodził. Jakby był powiedzmy dopiero marzec i bym zaczynał redu to pewno bym został tym królikiem doswiadczalnym. Ale teraz juz mało czasu, a chociaż troche chce zredukowac na lato. Bo do "kości" to chyba dopiero za rok jak sie dołozy jeszcze pare kg.


ProSatan nie nie mam swoich kurak, aczkolwiek moze juz niedługo
bo jak sie samo białko i wegle je fat minimum to metabolizm łądnie musi hulac


badabu szczerze nie wiem bo nigdy na takiej nie reukowałem ale tak jak prz wspomniał powyzej 50g razej idzie przezyc.

cv tez mnie korciło ale juz nie mam czasu na kombinowanie, boje sie ze nie potrzebnie kombinujac strace tylko czas i nie wytne sie na lato tak jak bym chciał wiec to olewam

własnie tego boje sie najbardziej ze jak zaczne kombinowac to bedzie czerwiec a ja dalej z takim samym bzruchem albo jeszcze wiekszym Więc cięzki wybór. NO chyba zeby sie okazało ze to strzał w 10 ale to takie gdybanie.
A na CKD juz redukowałem i wiem ze jestem w stanie w maire dobrze na niej zrcucic fat, tylko ze oprócz fatu siłą mi tez wh*j spada;/

Ja myslałem ze jednak bedziesz jechał na low fat i wtedy bym co nieco wiecrej wiedział juz po tym jak tobie idzie.

A parówa moze da rade

aboczek ja tam jakos daje rade.


darioman7 bez wegli da sie funkcjonowac i to całkime dobrze A takie ładowania co tydzień dają dobrego kopa. Mówie o CKD


xmejux u mnie zbilansowana na redu nie bardzo.


Przemyski zblizaja sie wakacje to zaczynasz gadac o piciu A jakis wstecz temu nie było o tym mowy;d


Wiec temat diety na redu jeszcze głeboko do przemyslenia. Ale jeśli nie ten rok to następny, bo na pewno bede chciał kiedys low fat spróbowac.


A teraz ide spac bo o 6 musze wstac;/ Ale popołudniu spałem ze 2h wiec nie ma xle.
Dobranoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
najlepiej probowac na kims i wyciagac wnioski zreszta jesli cos dziala po co kombinowac?

kurak taki drogi w pl?

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
zinko
zreszta jesli cos dziala po co kombinowac?


Po to żeby działało bardziej

Ja na low carbie czy ckd też robiłem nienajgorsze redukcje, ale przerzuciłem się na low fat, i jest jeszcze lepiej Moim zdaniem warto próbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
zinko no tak jesli coś działa to troche jest obawa przed testowaniem czegos innego. Ale moze byc tak ze to inne podziałą jeszcze lepiej

Kurak drogi średnio 15-16zł za 1kg piersi
Ostatnio była promocja to udało mi sie kupic po 13zł to chyba z 7-8kg jest kupione.


prz1993 jeszcze pomysle Ale jak nie podziała wina na Ciebie5-)


Wpiske z wczoraj rzuce z dzisiejsza potem, bo zaraz lece na trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ja dziś kupiłęm filety po 13c a najdrożej mam po 14/15 ale to bardzo rzadko

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz który wybrać ?

Następny temat

mozna brać BCAA z Napojem Izotoniczno-witaminowym ?

WHEY premium