SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY HI TEC Nutrition - MASA by MARIAN 17 - pods. str.60

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wiosłowanie

Pierwsze repy wyglądają całkiem ok.Później zaokrąglasz dolny odcinek pleców,i zbyt mocno szarpiesz.

Sprawa wygląda tak-jeżeli jest to wersja power wiosłowania,możesz dopomagać sobie leg drivem,nie akcentować tak fazy negatywnej...itd

Ale jeżeli ma to być wersja mind-muscle:

-tułów nie rusza się
-nogi nie ruszają się
-pełna retrakcja łopatek podczas ruchu
-mocny sekundowy ścisk pleców w końcówce

Co do szrugów:

Przytrzymuj na górze 2s koniecznie.Przedłużysz tut,zakres ruchu i tak jest bardzo krótki.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ronie niby zamierzałem robi ctak ze wiosło sztangą bardziej siłowo a hantlą z czuciem mieśnia i chyba przy tym zostane.

co do szrugsów wiem, ze ma byc przytrzymanie, ale jakos na początku zapomniałem o tym, dopiero od 3 serii zaczałem z przytrzymaniem.

wojtek szczerze to nawet nie wiem, dopiero musiałem patrzec na telefon, bo to jedyna nuta która da mi sie wrzucic do filmikujak przerabiam na fonie

pisze ze tytuł taki: Musical Medley...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
z Ciebie juz dobry dzik

Ja narazie sprzet do domu przeniosłem na zimę, ale w najbliższych dniach się wyprowadzam do mojej pakamery i właśnie musze tam wstawić żarówkę tylko ja chce jarzeniówkę (białe światło). Nie wiesz może jaką moc kupić? pomieszczenie 3x2m
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ja cały czas cwicze w piwnicy, jak nawet były takie morozy to nie było najgorzej. chociaż w sumie miałem na samym początku siłke w garażu potem nad garazem ale w zime nie dało rady i trzeba było sie przenosic.

Co do światła nie mam pojecia, jaka by była najlepsza zarówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
cyknij parę fotek swojej siłki jak będziesz miał czas ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powiadomki mi padly ale widze ze juz cwiczysz to dobrze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Tydzień I |Trening 2, 4.03.12

Dzień w sumie jak co dzien. Z rana robienie jedzenia, potem skoki w TV, trening. Miałem nie jechac bo mi sie za bardzo nie chciało ale w końcu pojechałem na urodziny kuzyna, bodajze 2 latka miał. Tylko tyle ze posiedziałem i zjadłem troche oszukany posiłek. Ale masa, to bedzie wybaczone





Klata+triceps+brzuch

1.dipsy 5x6-8

8xCC / 8xCC / 8x5kg / 8x5kg / 8x5kg

2.wyc. hantli skos + 4x10

10x22kg / 10x22kg / 10x22kg / 10x27kg

3.wyc.głowa w dół sztangą 3x12

12x50kg / 12x55kg / 2x55kg

4.pompki klasyczne z rękoma do środka 3x12

12xCC / 12xCC / 12xCC

1.Wycisk wąski 3x8

8x42kg / 7x42kg / 8x42kg

2.francuz z hantlami na ujemnym skosie 3x12

12x8kg / 12x8kg / 12x8kg

3.ściągania liny wyciągu 3x12-15

15x15kg / 15x15kg / 15x15kg

+brzuch lekko 2 cwczenia


15min aero na rowerku stacjonarnym

Trening dobry, pompa taka ze masakra, klate i trica rozrywało chyba jak nigdy, pewno dlatego ze dłuższa przeerwa była, ale za to domy pewno też beda spore.

dipsów kaltowych dawno nie robiłem, ale poszło, mysle ze siła bedzie przybywac, juz po tym cwiczeniu miałem pompe

wyc. na skosie dodatnim ok, 27kg to max hanle jakie moge miec, wiec za jakiś czas bede raczej zmuszony zamienic na sztangę, a szkoda bo hanle mi dobrze wchodzą

wyc. z głowa w dół dla mnie nowośc cwiczenie, więc jeszcz enie za bardzo mam obcykane co i jak, ale klata juz tak była spompowana ze te 55kg nie szło lekko bo pompa oraniczała ruchy.

pompki z nogami wyzej i dłonie skierowane do srodka, dowaliły klate do konca, nie wiem czemu ale mnie nadgarstki cos bolały.

tricpes juz po klacie swoje czuł, a cwczenia strikte na niego dowalily go do konca

wyciąg na dopompowanie


~~

wyc. hantli








1.100g owsa,5 jajek, rodzynki
2.100g ryzu brazowego, 200g piersi

TRENING
AERO
-50g carbo, 75g rodzynek, 45g białka
3.100g ryż białego, 200g piersi
4.posiłek na urodzinach: 100g piersi, udko z kurczaka,ryby po grecku, dwa rodzaje sałatki, kilka frytek
5.4jajka,30ml oliwy



na czczo 5g mono

30min przed treningiem:

5g mono

po trenie

5gmono





po aero

45g białka
50g carbo


~~~~~~~~

xmejux w nasteny weekeng cos postaram sie cyknac ale rewelacji nie ma.

shitman no powiadomki kazdemu popadały,
no dziś drugi trening po przerwie



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-03-04 22:21:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Tylko tyle ze posiedziałem i zjadłem troche oszukany posiłek. Ale masa, to bedzie wybaczone.

No tego bym się po Tobie nie spodziewał !

Dobrze, że wróciłeś już do treningów, teraz tylko pozostaje nam obserwować progres

PS: Wycinke masz w planach ? Jeśli tak to podaj jakieś szczegóły, czy ckd czy low-carb itd.


Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2012-03-05 13:51:49

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to Marian koło Kreatyny totolotek ?:D
W totka grasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
arnold wycinke mam zamiar zaczac od maja. Prawdopodobnie bedzie to low carb a potem zejscie na CKD. Ale korci mnie aby przetestowac low fat, tylko ze to zalezy od funduszy bo takie low fat raczej wychodzi drożej niz np CKD, bo na low fat czyli fat do minimum a jesc samo chude miecho jako źródło białko to drogo wychodzi.

Wiec dwa wariany jak narazie mam, ale z przewaga na ten pierwszy

Matth3w tak to jest totolotek, ale nie mój. Tata czasem sobie puści.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz który wybrać ?

Następny temat

mozna brać BCAA z Napojem Izotoniczno-witaminowym ?

WHEY premium