SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY HI TEC Nutrition - MASA by MARIAN 17 - pods. str.60

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie każda forma jajecznicy jest konkretna, więc nie pyerdol Arnold

Mariusz, nawet nie wiesz ile bym dał, żeby zjeść jajecznicę z 10 jaj na cebulce, z białym pieczywem Kusisz strasznie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
Macku jajecznice spokojnie mozesz oyebac, ale ze redu to bez białego chleba i git ja białego tez nie jadam, peiczywa ogólnie bardzo mało

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-03-22 21:36:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
MARIAN 17 Ty to lubisz te jajecznice. Ogólnie dużo jajców zawsze zjadasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi z kupnych jajek jajecznica nie smakuje strasznie
co innego z tych od babci :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
ProSatan tak ogólnie sporo jajców idzie u mnie, ale to dlatego ze jak do tej pory to było a miare tanie źródło bialka i łatwe w przygotowaniu. Ale teraz niestety to sie pewno zmieni bo ceny sa jakie sa.

shitman_xD ja mam w sumie nie ze sklepu tylko od goscia z fermy(niby w skelpie tez maja z fermy) ale oceniajac smakowo to te co kupuje od goscia sa duzo lepsze w smaku niz te ze sklepu.

A za niedługo pewno za swojskie jajo bedzie trzeba zapłacic ze 2zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Marian nawet tak nie prorokuj. 1zł za jajko wiejskie to już bardzo duża cena! Możliwe, że na Święta jaja z sztukę przebiją złotówkę.
Jakby jaja były po 2zł to by się kury opłacało w domu hodować hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mariusz, na razie jeszcze psycha daje rade więc wytrzymam bez jajecznicy na cebulce/kiełbasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
Soga daje koledze który napisał o goleniu pach, bo też mi się rzuciło w oczy Ogólnie Marian dobrze jedziesz a cwierkanie ptaków to ostatnio w rmf fm często leci, takie chwilowe też mi się w uszy rzuciło ostatnio Co do jajek, to faktycznie op******sz dużo mi podobnie jak shitmanowi jajecznica ze sklepowych (głównie biedronkowych) niezbyt smakuje, wiec tylko do placków używam chyba że w chacie jestem to czasem jajecznice zjem albo gotowane, bo tu od znajomego typa kupuje

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Jajecznica wygląda ok.Ale jak dla mnie nr. 1 w tej konkurencji jest Banan

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
darioman7
Soga daje koledze który napisał o goleniu pach

hvj ze nie dałes!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz który wybrać ?

Następny temat

mozna brać BCAA z Napojem Izotoniczno-witaminowym ?

WHEY premium