SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY HI TEC Nutrition - MASA by MARIAN 17 - pods. str.60

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
A może jesteś uczulony na jakiś składnik z tej suplementacji ? Chvj go wie... jak wciąż nic nie wiadomo, a dobrze się czujesz to doyeb trening i popraw sobie humor

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
chimera no na bombie to chyba jeszcze gorzej jak sie choróbsko przyplonta, ja jak narazie nci takiego nie planuje

arnold doyebał bym trening, ale bardziej mnie matriwa te węzły niż ta wysypka(prawdopodbnie rózyczka), wiadomo na treningu bym się spocił itp to kto wie czy by się nie pogorszyło, a pojechałem na pogotwaie bo miałem nadzieje ze się coś wyjaśni atu jak widac nic nie wiadomo

raczej wątpie że jestem na cos z tego uczolony, juz przeciez nie jedno sie zjadło i nigdy nci nie było




Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-02-25 14:50:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
no właśnie. A nic Ci się ine stanie jak odpuścisz kilka treningów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kilka dni przerwy wyjdzie tylko na dobre :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Jestem Mariano

Nie nadrabiam stron bo pewno tylko "powodzenia" wszedzie także od tero zagladam na bieżąco


edit.

u kvrwa ostatnie wiesci hvjowe.

mysle, ze organizator testu nie bedzie mial nic przeciwko jak przesuniesz go o tydzien?

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2012-02-25 18:35:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
no Adrian niestety ostatnie wieści nie za bardzo budujace;/
akurat w takim momenci, ale też patrząc z drugiej strony może że lepiej jak teraz niz np po 2 tyg...bo to juz by była w ogóle plama


mysle, ze organizator testu nie bedzie mial nic przeciwko jak przesuniesz go o tydzien?


Mam nadzieje że nie, ale to nie zalezy odemnie, mysle że Banan albo Kamil coś napiszą.

Ze supli w sumie tak za wiele nie zurzyłem, bo tylko były dwa dni treningowe, więc poszło 20kaps BB 20kaps glutafusion i 12 kaps vaso

najwyżej jak wróce po przerwie to żeby BB starczyło na dłuzej to moge zrobic tydzień ładowanie mono tak jak robiłem na poparzednim cyklu a potem juz normalnie

tak nie pozostaje mi nic innego jak czekanie do poniedziałku(bo jest weekend a na pogotowiu tylko zbywaja ludzi) i robienie badań, bo jak widac dzisiejsza słuzba medyczna jest jak jest, żeby nawet rózyczki nie rozpoznac a na moje to jest to bo objawy pasują:powiększone wezły chłonne, wysypka(teraz już dosyc wyrażna), i na wieczór gorączka ale wypiłem proszek i troche spadła.

~~

wpisek jak narazie nie ma sensu dawac bo z czego, ale mam nadzieje że to długo nie potrwa

troche inaczej sobie to wyobrazałem ale jak widac nad niektórymi "rzeczami" nie da się panowac.

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-02-25 21:37:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Marian, jak mówisz, że wszystko się zgadza z objawami, oraz to, że w Twoi znajomi też mają różyczkę, a sam jej jeszcze nie miałeś, to co tutaj jeszcze rozkminiać?

W badaniach wyjdzie Ci stan zapalny, bo co innego ma wyjść? Pójdz do lekarza 1 kontaktu i niech Cię zdiagnozuje, że to różyczka, a leku na to nie ma, tylko musisz przeczekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Aylar no raczej nie ma nad czym rozkminac, tylko dla mnie jest to dziwne ze byłem w sumie u dwóch lekarzy i nic nie stwierdzili ze to różyczka JUtro ide do tego pierwszego kontaktu u którego byłem w piatek i mysle ze to potwierdzi ze to różyczka, bo jak byłem w piatek to tylko wezły były powiekszone a teraz jeszcze jest wysypka i od wczoraj wieczoru temperatura;/

Tak ta wysypka wyglada-kawałek przedramienia



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41522
Nieźle cię wzięło Marian...i to akurat teraz, podczas testu. Ale nic, zdrowie najważniejsze, przeczekasz to i najwyżej ruszysz z testem jak wyzdrowiejesz, myślę, że data testu nie robi aż tak ogromnej różnicy

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
U pierwszego byłeś, jak miałeś tylko objaw na węzłach chłonnych (i nie dziwne, że dał Ci te badania, bo nie wiedział o co chodzi), wysypka i gorączka to objawy zaawansowane, które dostałeś później.

Drugi lekarz z pogotowia, mógł nie rozkminić, bo nie jest od tego, a na zmiany skórne mają standard... wapno z wit. C do picia + może coś jeszcze



Zmieniony przez - Aylar w dniu 2012-02-26 10:55:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz który wybrać ?

Następny temat

mozna brać BCAA z Napojem Izotoniczno-witaminowym ?

WHEY premium