SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY HI TEC Nutrition - MASA by MARIAN 17 - pods. str.60

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
nie chciałem za duzo węgli, bo szybciej mnie po nich zalewa.
ale ze była piłka to tak dosyc duzo ich poszło

jajek to i czasem wiecje szło ale teraz coraz drozsze
w tamtym tygodniu w srode brałem od goscia 120 jajek to jeszcze po 50gr ale za tydzien juz drozsze a na swieta minimum po 70gr

i co tu kvrwa jesc;/

nie wiem czy nie bedzie taniej wychodzic kupowac wieprzowine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Jak wspomniałem już taniej wychodzi tuńczyk z puszki od jajek. Nie koniecznie zdrowiej co prawda, ale do tej pory było odwrotnie. Szkoda, że w Polsce nie można jakiegoś żubra upolować w puszczy. Ale by było męsko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
cena jajcoof porazka - ponad 100% wzrostu przez rok czasu

ja coprawda mieszkam w IE i od 5lat ceny te same - na miesa (piersi z kuraka,wieprz) czy jajca czy mleko
ba

czasami a nawet bardzo czesto jakis off sie trafia na mieso

jedyna metoda to szukac gdzie taniej jesli ktos ma opcje

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Dzika można, jak się zezwolenie dostanie albo ma się układy to jest za***ste mięso wieprzowina chyba też taniej wychodzi. Kilogram szynki z wieprza coś koło 12zł wychodzi. To jest ok 180g białka 20jajec też mniej więcej 12-15zł, jedno jajko 60g ma z 6,5g białka. Czyli 20jaj to 130g białka.

Ale rozkminka mi się włączyła

Solaros- dodajmy do tego, jakie pensje są w UK a jakie w PL to już wogóle masakra wychodzi. U nas j/w wychodzi po promocjach latac i szukac gdzie taniej można coś dorwac

Zmieniony przez - darioman7 w dniu 2012-03-19 16:53:35

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
nie wpomne o pensji - wtedy to juz wogole
o same podwyzki mi chodzi
paliwo wszedzei drozeje - fakt
ale zarcie?
odkad pamietam place 5€ za 4 sztuki piersi z kuraka czy za 10€ mam 15
a 18 jajcoof za 2€ i tak od lat

paliwo,gaz,prad drozeje - ale tutajh jakos to sie nie przeklada na wzrost zywnosci o 30,50 czy 100%

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Angole zawsze jakoś potrafili się odizolowac i nie ciągnęli wszystkiego co im "Europa" kazała

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
jaka łapa prochu robilem sobie takowy omlet i powiem CI ze dobra sprawa wyszla , wczesniej robilem podobnie ztym ze platkow nie zalewalem woda tylko odrazu dawalem i innaczje to wychodzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Cena jajek konkretnie wywindowała.Najgorsze jest to że nadal drożeją.Mówią niektórzy że do 1zł za sztukę mogą podskoczyć.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Poyebany świat! u mnie mozna juz spotkac po 95gr.


Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-03-19 20:15:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie tez, niezla chvjnia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz który wybrać ?

Następny temat

mozna brać BCAA z Napojem Izotoniczno-witaminowym ?

WHEY premium