SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ BLOG] RAW w piwnicy - ciemna strona mocy str 65

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47197 Napisanych postów 300575 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1462994
Nigdy nie byłem zwolennikiem brokuła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47197 Napisanych postów 300575 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1462994
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 579 Napisanych postów 1519 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 162778
TY, Łodzianin - przecie ja sledze Ją na bieżąco ... wczoraj jej o kciukasach zapewniałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
No i na co marudzenie od rana ?
%%%%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 579 Napisanych postów 1519 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 162778
MASA 2019 v1
start: 23.04.2019
mikrocykl masowy nr1 -> koniec t1 Z 6tyg

start: waga: 80,6/bic: 40,6/udo 60,5/pas80
po t1 waga: 81,6/bic: 41/udo 61,5/pas80

Myślałem, ze z nogami na foto będzie gorzej, bo te żyłki, które tam i tak były ledwo i od święta widoczne, trochę pouciekały - no ale w przyzłości jak zejdzie się z fatem jeszcze niżej to i pewni one trochę dłużnej zostaną ;).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
byłem u fizjo - w sumie nie czworoboczny, ale szyja + dźwigacz łopatki się mocno spiął.
Szyje ustawił, plecy rozmasował, ale igła do akupunktury mu się gięła i nie mógł się przebić przez czworoboczny - manualnie jeszcze popracował, a jutro umówiliśmy się na akupunkturę igłą iniekcyjną .
Plusem, że to tylko spięcie. Dziś nogi, plecy dopiero w czwartek więc jest czas.

DT: +20ww +10b
dnt bez zmian
cardio z 6x40 do 6x35

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2019-04-29 12:45:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Po majowce też się chyba wybiorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
wczorajsze nogi:
seri 2x więcej, powtórzeń często więcej - ciężary podobne.
Jak są 2serie, to często druga robię w innych ustawieniu nóg np. W-wąsko, N-neutral
wytłuszczonym plan na 2tyg, normalnym to co było do tej pory.

Wiktor zwrócił mi uwagę na odpowiedniej rozmieszczenie makro w diecie - nie tylko kaloryczność i rozkład makro, ale tez rozkład w ciągu dnia/okolicy okołotreningowej - chyba to dobry kierunek, w celu zredukowani wk***ienia z braku jedzenie, bo już po 1wszym dniu różnice w poziomie energii na plus

----------------------------------
a co do tych spięć, w sumie nie pomyślałem wcześniej o leku typu: Mydocalm - poluzuje trochę m. szkieletowe i pozwoli na efektywniejszą wizytę u fizjio - ofc w tym dniu nie ma co trenować, bo siła mięśniową ciut tez może dostać.

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2019-04-30 08:13:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
musze poczytać o tym leku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Masa tydzień 2 - środa/czwartak

w poniedziałek i wtorek wizyta u fizjo i walka z plecami - opłaciło się - plecy puściły, dźwigacz łopatki i równoległoboczny - kurde co jais czas taki spicia mi się pojawiają, jest podejrzenie , że to gdzie od kręgosłupa (odc szyjnego), a te spiecia to tylko "objawy" - No nic, trzeba bedzie regularnie chodzić i z tym wszystkim walczyć. Dostałem też pochwalę, że jak szyja znowu się poprzestawiała to odc lędźwiowy się trzyma - rozciąganie, mobility, równowaga mięśni nóg/pośladków i sposób na równa prace prostowników (hyperextension) - dają tu rade!
---
Wczoraj- ramiona, 2jki trening wszedł bdb - dużo energii, dobra pompa, MEGA czucie!! te łapy czuje coraz mocniej, np tric nie tylko głowa długa i boczna, ale też umiem dopjąć z mocniejszym akcentem an środkową ;)
Sporo spacerowałem z żoną i energii chyba nei starczyło na cały dzień - bo wieczorem ruszyłem na cardio i po 25min złapała mnie pierwszy raz mega hipoglikemia - kurna, spociłem się w moment, kręciło mi się w głowie - op******iłem 1/2 banana interwencyjnie i przeszło

---
dziś plecy - pełne skupienie - mówię kurna, chwila prawdy, czy te plecy si trzymają ... udało się - mega,ale to mega czucie. Za tydzień po dodatkowej serii (3 lub 4) i lekko ciężar, za 2 i za 3tyg mocny atak ciężarowy - powinienem już być na niego gotowy.
Zaraz lece na cardio 35min.

---

o dziwo, to co miałem wrażenie tydzień temu przymgliło się (np nogi) w tym tygodniu wróciło ;)

Zmieniony przez - kwachor w dniu 2019-05-02 21:06:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

[BLOG] Hidan20 Transformacja od 120kg

injelly