SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenujący KM i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 204956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1261
nie chodziło mi o zawodników ale o zwykłych ludzi ktorzy trenują sw jakiś dłuższy czas "dłuższy=powyżej 2 lata) ale jak by na to nie patrzeć to w razie jakiegokolwiek ataku lepiej trenować coś niż nic bo w walce na ulicy krawka sie przydaje jak każdy inny styl zależy tylko od tego JAK trenowałeś a nie CO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
zarejestrowalam sie, ale czytam sobie dalej C/S i sfd, to co mnie interesuje

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2964
"Slyszalem o sytuacji kiedy nacpany dostal kilka strzalow w gardlo i w krocze i za bardzo mu to nie przeszkadzalo "

Byłem uczestnikiem zdarzenia gdy naćpany koleś tak rozrabiał (złapał jakiegoś drąga i zaczął wywijać pod klubem), że trzeba było uspokajać go batonem. Dostał konkretnie po nogach i ... nic - szalał dalej.
Skuteczne okazało się dopiero duszenie i to takie, że na kilka minut stracił przytomność.

Najlepsze, że tydzień później przyszedł przepraszać o kulach - okazało się, że miał złamaną nogę w kolanie.

Only The Strong Survive!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
kravka to nie STYL tylko SYSTEM

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1261
czepiasz sie "..... styl bądź system....."(poprawka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 212
Trenowałem KM w Bielsku-Białej u Tomka Szczepanika [trener Adamczykowego IKMFu] przez półtorej roku. Jakie wrażenia? Człowiek miły, owszem, ale tak średnio podobało mi się podejście do sprawy. Podziwiam gościa za to, że potrafił w każdą pogodę [deszcz, śnieg, grad] przyjeżdżać do Bielska z Katowic, i zrobić trening, na przykład dla 5 osób. Podobało mi się to, że pod koniec mojej "kariery" w tej sekcji [ostatnie 3 miesiące] coraz częściej pojawiały się elementy sparingu. Duży + też dla ekipy. Ludzie z różnych "warstw społecznych", od uczniów LO do dyrektorów poważnych firm, a mimo wszystko potrafiliśmy razem dobrze się bawić, okładając się wzajemnie po pyskach:)
A teraz co mi się nie podobało.
Przede wszystkim fakt, że przez półtorej roku nie miałem możliwości zrobienia żadnego stopnia, podczas gdy kumpel w Krakowie zrobił p1 po kilku miesiącach. Kolejną sprawą jest wciskanie kitów o obronie przed nożem [tutaj należy zastrzec, że Tomek zawsze mówi "widzisz gościa z nożem to albo spi... albo chwyć coś większego i nap... gościa do skutku:) ], trenowanie walk "jeden na kilku", gdzie na przykład jeden to 2metrowy chłop 100kg wagi, a "trzech" to często dwóch niskich gości i 16-letnia dziewczynka:). Kilka razy musiałem trenować [zastrzegam że ten 2-metrowy facet 100kg wagi to ja] z facetem, który owszem jest szybki, owszem jest "wyżyłowany", ale co z tego, kiedy po prostu nie jest w stanie wykonać na mnie żadnej techniki, a że waży 50 kg to mogłem nim sobie rzucać jak mi się zachciało...
Kolejny problem, cholernie istotny, to zbyt duże gadulstwo Tomka. Fajnie się go słucha, ale po treningu przy kawie, a nie na treningu, zamiast trenować. Bywały momenty, kiedy 1/3 treningów to był opowieści trenera. Próbował też przez chwilę "wprowadzać ideologię", filozofować na treningu, ale sądzę iż to były jego osobiste "wycieczki filozoficzne", niż jakieś przemyślane działanie.
Trener: 4/6, Atmosfera 5/6, Ludzie: 6/6, Możliwość rozwoju: 2/6.

Szukam treningów MMA/BJJ w Bielsku-Białej. Kontakt gg:5237822.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
Witam
Myślę,że problem napadów ulicznych, bójek z udziałem zawodników, czy trenujących sporty walki można zmniejszyc. Konieczna jest współpraca trenerów z Policją i eliminowanie z sal osób które w swoich kartotekach mają wykroczenia z użyciem siły, chuligaństwo, itp. Wystarczy 2 razy w roku: na początku sezonu i na końcu podrzucić listę trenujących do pobliskiej Komendy z prośbą o weryfikacje czy na salę nie pcha sie element przestępczy. Wiem ,że w takiej kwestii Policja nie odmówi.
Takie działania są robione w różnych sekcjach z powodzeniem.
Polecam. Oczywiście nie wyeliminuje to całego problemu, ale znacznie go ograniczy. Mówie tak bo obserwuję sytuację w kilku różnych grupach, gdzie taka współpraca z Policja istnieje. Pozdrawiam!!

szukaj prawdy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2619
To świetny pomysł variograf. Do mojej sekcji chodzi drech z bojówki Widzewa i przez niego panuje tam naprawdę nieprzyjemna atmosfera. Gdyby sprawdzic jego kartoteke na pewno pare kwiatków by się znalazło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
a trener co na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Pozdrawiam chłopaków z "Destroyers"

Zmieniony przez - WiemTo w dniu 2007-05-12 20:45:29

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Nóg na Worku

Następny temat

Encyklopedia karate kyokushin

WHEY premium