SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenujący KM i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 205298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Vilris, a niby czego to ma dowodzić?
Chyba, że próbujesz rozreklamować IKMA, wtedy cofam pytanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
Ale ja tutaj niczego nie dowodzę i nie reklamuję. Po prostu jestem nowy i chciałem się nieco dowiedzieć. A że akurat byliście przy temacie krvki w mma no to się przyłączyłem ;)

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Dobrze,że przedstawiciele KM rzadko walczyli w MMA,bo łatwo dwie walki znaleźć w necie

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
Mam do was jeszcze jedno pytanie. Jak wiadomo, każda organizacja w Polsce, a jest ich sporo ma swojego "szefa", guru, założyciela, najczęściej Izraelczyka. Czy pomiędzy nimi panuje rywalizacja, taka jaką zauważamy między poszczególnymi sekcjami? Czy może oni prowadzą wspólnie seminaria, czy zupełnie zerwali ze sobą powiązania?

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Każda organizacja KM (a jest ich trochę) jest jedyną,słuszną,nauczajacą oryginalnej prawdziwej Krav Magi i ma za szefa jedynego oryginalnego namaszczonego przez Imiego Lichtenfelda przedstawiciela,bo inni tworzący inne organizacje są be(wszyscy pokazują ,że ich linia nauczania jest jedynie słuszna,na co mają podobno kwity,lub próbują wmówić to ludziom).Skoro tak jest,to panowie na samej górze szefujacy organizacjom KM raczej sympatią do siebie nie pałają,bo konkurencja zabiera im uczniów,którzy mogli by być u nich ,gdyby rywali na rynku nie było,a co za tym idzie,kasiorka ucieka obok,więc za co konkurenta na dodatek "fałszywego" lubić?

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2011-02-13 22:43:48

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Kvrwa mać, wujek Tomek i wujek Eyal zawsze potrafią mnie wprawić w osłupienie:
http://www.kravmaga.com.pl/aktual.htm 
"Agresywna Krav Maga"????? A jest coś takiego jak kulturalna KM, tudzież KM dla dżentelmenów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Pierwszy raz widzę stronę i od razu w oczy rzuca się zdjęcie na której jest odwrócona Polska flaga ( chodź mam nadziej że to ktoś z Monako lub Indonezji a nie z Polski ) ;P

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 315
O Cvrwa, jak to przeczytałem to o mało nie spadłem z krzesła i nie mogłem sobie nie wyobrazić czegoś więcej
Nonszalancja w kravce, obowiązkowy ubiór: frak, cylinder i lakierki.

Zmieniony przez - Jaruto7 w dniu 2011-02-14 23:12:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Do Słaby 56: Faktem jest że bjj święci triumfy ale miej świadomość że to może się zmienić http://www.krav-maga.pl/news_2010/walka_mma/. A tak poza tym słaby 56 - jakie masz osiągnięcia, bo z twojego profilu nic nie wynika.

"Śmierć z godnością i honorem była najlepszym zakończeniem życia każdego..." Bushido

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Nóg na Worku

Następny temat

Encyklopedia karate kyokushin

WHEY premium