SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenujący KM i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 204901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
wybralem boks a przeszkadza brak czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 338
witam
trenowalem 3 lata, z lekkimi przerwami, karate shorin-ryu i kobudo pod okiem sensei D. Jedrzejczaka, musze przyznac ze czlowiek wie co robi, potrafi nauczyc wielu pozytecznych rzeczy, niestety musialem przerwac treningi z powodu studiow, zajecia do poznych godzin, ostatnio postanowilem podniesc tylek z miejsca i wybralem sie na km do IKMP bo akurat pasuja mi godziny.
Zastanawiam sie czy nie popelnilem bledu zapisujac sie do grupy poczatkujacej, ale z drugiej strony chcialem zobaczyc jak to wyglada od podstaw, od samego poczatku i w sumie nie jest zle choc brakuje mi sparingow, ciagle walkowanie podstaw, co zajecia wprowadzana jest nowa technika, jak dla mnie troche duzo tlumaczenia, ciagle mam dylemat czy dobrze zrobilem i jak to bedzie wygladalo dalej.

czy posiada ktos jakies info na temat instrukorow IKMP ktorzy prowadza zajecia w lodzi??

cwtw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Przenieś się do Piotrka Lizaka w SKMP.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6426
Z IKMP godny polecenia w Łodzi jest Mariusz Jasiński i Jacek Walczak (Jacek jest bodajże w trakcie rehabilitacji i narazie nie prowadzi zajęć).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 338
kurcze sprawdzalem jak wyglada grafik w SKMP i kompletnie mi nie pasuje, a na lodzka strone IKMP lepiej nie wchodzic bo siedzi tam trojan, w ogole nie wiem skad te podzialy, nie rozumiem dlaczego ludzie nie moga sie dogadac.
Chodzilo o kase czy o sposob prowadzenia zajec, a moze o jedno i drugie?
Siedze w krav krotko ale wole wiedziec u kogo sie ucze i czy to ma sens.

cwtw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6426
Poczytaj wcześniejsze posty - powiedziano na ten temat (sporu w środowisku KM) na forum chyba już wszystko.
Faktycznie coś ze stroną IKMP się dzieje - mój antywirus zaczął szaleć
Co do trenerów - powtórzę, że z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Mariusza Jasińskiego - naprawdę świetny instruktor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Z pełną odpowiedzialnością - Piotr Lizak. Jeśli możesz, zmień swój rozkład. U Piotrka skorzystasz zdecydowanie najbardziej.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 521
Ja tenuje k-m krótko bo od połowy września, czy może wie ktos coś na temat trenerów Joli Wasilewskiej i Tomasza Kobucińskiego z sekcji warszawa stowarzyszenie Adamczyka?? Treningi są w miare fajne tylko mały nacisk się kładzie na perfekcyjne wykonywanie techniki za to więcej jest nawalanki bez ładu i składu no i mały nacisk na kondycję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Jak Ci nie pasi u Adamczyka, to zmień organizację. Akurat w Warszawie masz największy wybór, bo są wszyscy.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 521
A czy ja napisałem że mi nie pasi? Jeżeli mozna było odnieśc takie wrażenie to sorry zle sformułowałem pytanie. Z resztą bardziej chodziło mi o to, żeby dowiedzieć się czegoś o w/w trenerach. Co prawda z p. Kobucińskim jeszcze nie mieliśmy treningów ale i tak jeżeli ktoś zna to proszę o jakieś info.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Nóg na Worku

Następny temat

Encyklopedia karate kyokushin

WHEY premium