SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenujący KM i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 204951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 893
Instruktor

Rafał Białowąs



od 1990 treningi Kung Fu Shaolin Quan w Gdańskiej Szkole Rafała Juszczaka
- treningi wolnej walki San Da
- treningi boksu u Z.Soczewińskiego

1996 kurs wspinaczki skałkowej

od 2002 treningi krav maga

03.08.2005 kurs instruktora rekreacji ruchowej-samoobrona nr 15851/I/R/2005

21.08.2005 kurs instruktorski krav maga w Krakowie

Nic więcej na stronie o nim nie piszę.

tu masz o nim.

Zmieniony przez - Losiek91 w dniu 2008-03-12 15:31:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Podaj po prostu strone z jakiej to wziales i tyle ... bo to nadal mi nic nie mówi ^^ oprócz tego, że to nie SKMP

Zmieniony przez - Xspeed08 w dniu 2008-03-12 17:02:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
wziął to z tej stronki(przypuszczam)
http://kravka.com/content/view/75/1/

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
A no to wątpie, że będę mieć możliwość, żeby dowiedziec się coś o nim .. ale na pierwszy rzut oka zabolała mnie cena, 100zł za miesiąc 2x tyg!

zajrzyj tutaj
http://kravmaga.org.pl/osrodki/gdansk.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 893
Godziny mi nie pasują, zresztą tam gdzie chcę iść chodzi mój znajomy, muszę się jeszcze dowiedzieć co i jak. Co do 2x w tyg. dla mnie OK, ponieważ mam trudny dojazd około 1h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Wiesz... jak masz kase to możesz iść ... nie wiem jak jest tam, ale w SKMP dobrze nauczają, masz pewność, jest najbardziej chwalona ta organizacja a nóz się dostosujesz, a na kolege nie patrz nie, żebym Cię namawial jezlei kolega zna sie na rzeczy i tam sobie chwali to idz tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3755
POnowie pytanie bo znikolo na ostatniej stronie bez echa.
Czy ktos moze sie wypowiedziec na temat Grzegorza Krawczyka (Szczecin) ze szkoly Sawickiego ?

Miesnie to nie wszystko.
Liczy sie jeszcze fajna fryzura.
-Johny Bravo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 119
Jesli chodzi o Grzegorza Krawczyka to miałam okazję trenować pod jego okiem bardzo dobry trener, chyba należy do Israeli Krav Maga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Taki mały Off topic:

Ma ktoś kontakt z Wilkiem i wie czemu nie udziela sie juz na forum i nawet nie odwiedza ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6426
Mam prośbę:
potrzebuję wymagań na poszczególne stopnie w Instytucie km (głównie od P1 do P5). Wiem, że wcześniej w tym temacie ktoś wrzucił link do strony z tymi wymaganiami - niestety teraz ten link nie działa. Jeśli ktoś z was był na tyle przenikliwy, że skopiował wymagania z tamtej strony albo ma je z innych źródeł - dajcie znac!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Nóg na Worku

Następny temat

Encyklopedia karate kyokushin

WHEY premium